Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Merhabalar bende dün sabah 2. Çatlatma iğnemi oldum herşeyden önce gerçekten stres yapmamak gerekiyor bunu yumurta büyütmeye çalışırken çok yaşadım stres sıkıntı yapmadığım zaman yumurtamın büyüdüğünü fark ettim bende pcos hastasıyım inşallah olumlu sonuçlar alırız hepimiz 🥰🌺
İnşallah canım.. benim iğnenin taa 2. Akşam hatta gece kasık ağrısı başladı hele dün öksürürken bile kramp girdi iğne etkisi çok yasıyorum ben herhalde
Ben onu iğneden kalan birşey olabilir mi diye yorumladım🤔
Yarın aynı saatte tekrar yap inşallah koyulaşacak 🙏🏻🙏🏻

Slm arkadaşlar öncelikle rabbim bebek bekleyen herkese nasıp etsin inşallah 🙏☺️ bende biraz önce çatlatma iğnesi ni vuruldum cuma günü asilama yapılacak çok sitresliyim 🥴

Benim de 5. günüm 😍 bugun gebelik testi yaptım hormon seviyesi nasıl acaba diye 😀 beklemek cok zooor
Benimde bugün 5. Günümdü bende test yaptım yine koyu çıktı sanırım hemen atamayacağım iğneyi. bu arada her gün yapacağım 20 tane test var en son gün hepsini atacağım belki bakmak isteyenler olur ileride filan diye.

Slm arkadaşlar öncelikle rabbim bebek bekleyen herkese nasıp etsin inşallah 🙏☺️ bende biraz önce çatlatma iğnesi ni vuruldum cuma günü asilama yapılacak çok sitresliyim 🥴
A.s hoşgeldiniz 🌸 hadi bakalım hayırlı olsun inşallah 😍 tatlı telaşeler bunlar biraz sabır istiyor sadece 😊😊

Benimde bugün 5. Günümdü bende test yaptım yine koyu çıktı sanırım hemen atamayacağım iğneyi. bu arada her gün yapacağım 20 tane test var en son gün hepsini atacağım belki bakmak isteyenler olur ileride filan diye.
Ben de 2 güne bir yapacağım😀 bugunkünü bi atar mısın?

Kızlar birde şeyi soracaktım size bugün benim aniden bembeyaz kremsi ve birazda uzayan akıntı geliyor yumurtlama akıntısı gibi değil bildiğiniz bembeyaz 🤔

8A8B04E9-7C14-4B57-825A-1A71AA82E671.jpeg

Kızlar birde şeyi soracaktım size bugün benim aniden bembeyaz kremsi ve birazda uzayan akıntı geliyor yumurtlama akıntısı gibi değil bildiğiniz bembeyaz 🤔
Yumurtlama akıntım iki gün önce bitmişti o şeffaf cam gibi ve aşırı uzuyordu bu gelen beyaz ve az uzayan akıntı ne acaba

Buda benim canım neredeyse aynı gibi senin belirtiler ne canım benim kasık ağrıma bugün beyaz akıntı ve göğüs hassasiyeti başladı

Buda benim canım neredeyse aynı gibi senin belirtiler ne canım benim kasık ağrıma bugün beyaz akıntı ve göğüs hassasiyeti başladı
Benim 2 gün önce aşırı bi gaz sancım oldu ama bildiğin bayılacaktım acıdan. Karnım ve kasıklarım çok agrıdı ve asırı sertlesti. Suan bile agrısı kaldı. Kasıklarıma ve rahmin oldugu yere dokundukca acıyor:KK43: bi de sivilcelendim. Gögüslerimde hiçbir sey yok. Ve beyaz akıntım arttı baya.

İnşallah bu ay allah dualarımızı kabul eder😍 çok heyecanlıyım günler gecmek bilmiyor🥲 kız ama cogu kişinin 5. günü cok silik cıkmıs. Bizim niye böyle koyu ki? Bi de cok su içip cok tuvalete cıkıyorum.

Benim 2 gün önce aşırı bi gaz sancım oldu ama bildiğin bayılacaktım acıdan. Karnım ve kasıklarım çok agrıdı ve asırı sertlesti. Suan bile agrısı kaldı. Kasıklarıma ve rahmin oldugu yere dokundukca acıyor:KK43: bi de sivilcelendim. Gögüslerimde hiçbir sey yok. Ve beyaz akıntım arttı baya.
Canım aynı sayılırız beyaz akıntı progesteron hormonu artınca oluyormuş diyorlar döllenme olmayınca yavaş yavaş azalır ve adeti başlatırmış inş bizimki artar 🙏🏻😊

Canım aynı sayılırız beyaz akıntı progesteron hormonu artınca oluyormuş diyorlar döllenme olmayınca yavaş yavaş azalır ve adeti başlatırmış inş bizimki artar 🙏🏻😊
Ayyy inşallah kız😍 ama benim normalde adet günğne kadar hep artar beyaz akıntım 🥲 valla kadın dogum uzmanı olmamıza az kaldı😀 yarın dur ben de tekrar test yapıyım😀

Merhaba arkadaşlar bugün ovitrelle çatlatma iğnemin üçüncü günü. (pazartesi) İğneden sonra 36. Saat yani dün ilişki oldu. doktor dünden sonra gün aşırı demişti ama biz bugünü de değerlendireceğiz :KK70:dün ilişkiden sonra kasıklarım ağrımaya başladı halen devam ediyor öncesinde çok ağrımıyordu bu arada iki yumurtam vardı 18 ve 17 mm civarı pcos hastasıyım iğne ve femera ile yumurta olabildi. Sizlerde durumlar nasıl yorumlarınızı bekliyorum hamile kalanlar dahil :halay:
Bende pko var 2 iğnede hamile kaldım ilkinde cok ümitlenmiştim ama olmadı 2 .de kaldım ümidi kesmiştim. Doktor da bana gun aşırı dedi ama ben igneden sonra 1 sefer oldu ilişki cunki olmaz demiştim olacagı varsada dedim tek ilişkide kalırım dedim ve kaldım hergun gezdim dışarlarda kasıklarım agrıya agrıya meğersem hamileymiş.d

X