Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Sonucunuz nedir

Bugün 16. Gün negatif malesef adetimde gelmiyor bekliyorum bir kaç güne doktora gideceğim durum netleşecek

İğnenin 15. Günü, adet tarihini 2 gün geçti
Kızlar rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın. Bende pkosum ilk defa klomen tedavisine başladım cuma günü gidicem doktora istedigi kıvama geldiyse igne yapıp çatlatıcagını söyledi. Bu igneyi biz mi götürüyoruz o kendisimi yapıyor anlamadım (özel poliklinik) birde çarşamba günü rahim filmim var ve anestezi almadık bana sanş dileyinn lütfen

Allah yardımcın olsun istediğin gibi sonuçlansın hepsi Doktor yazıyor iğneyi sen reçeteyle eczaneden alıp ister sağlık ocağına ister gittiğin hastenenin acil bölümüne yaptırıyorsun (ücretli bende özelde yaptırdım ordan biliyorum)

Merhaba çatlatma iğnesini kendiniz evde yapıyorsunuz. Ay yok yapamam edemem derseniz hastaneler yapar. Geçen hafta bugün kendime yaptım acı yok incecik zaten igne

Arkadaşlar meraba dün sağlık ocagnda kan verdim doktor yarın öğlen sonu sonuç cikar dedi şimdi e nabız dan baktım çıkmış varmı yokmu bilemedim yerleşme kanasida var dunden beri leke görüyorum

Eklentiler

• IMG_20221220_110055.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 151
Arkadaşlar meraba dün sağlık ocagnda kan verdim doktor yarın öğlen sonu sonuç cikar dedi şimdi e nabız dan baktım çıkmış varmı yokmu bilemedim yerleşme kanasida var dunden beri leke görüyorum
2 çıkmış sanırım.değil mi ?Kaçıncı gününüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…