Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Kızlar selam, nasılsınız? İnşallah bu postu açan herkes gebe kalmıştır yada bu ay Rabbim hepimize nasip eder.
Ekim ayın da bir kimyasal gebelik geçirdim. Doktor sonrasında 2 ay bekleme süresi verdi(korunmadık bekleme süresi derken ilaç iğne vs vermedi) o süreyi doldurdum ve 13 aralıkta regl oldum. Reglin 2. günü günde 2 kere Letu kullandım 6. günü yani bugün doktora gittim pcos olmamdan kaynaklı yumurtalarım genel olarak büyümüş bir tanesi 16 mm olmuş 18mm e iğne yapıyoruz 2 gün sonra yine gel dedi o zaman iğne yapacakmış. Çoğul gebelik olabilir dedi :) Çok heyecanlıyım, süreci bu şekilde ilerleyen varmı ? Bilgilerinizi paylaşırmısınız

İgnenin 5 yada 6. Gününde olan var mı belirtileriniz var mı nasıl gidiyor

İkinci kullanmanız galiba surecinizden bahseder misiniz ne kadar süredir düşünüyorsunuz pcos falan var mı
Evet ikinci kullanmam yaklaşık bir yıldır düşünnüyoduk mayıs ayından itibaren tedavi sürecine geçtik doktordan memnun kalmadım doktorumu değiştirdim ikinci iğnede testte pozitifi gördüm birazdan gidip muayene olacağım. İlk adetimden beri düzensizim hiç her ay olduğumu bilmem pcos um ama kilo sorunum yoktu büyük avantajım oydu hep zayıftım. İlk iğnede kendimi çok dinledim oldu oluyo tuttu tutuyo sancı girdi iğne battı vs bunda yapmadım onu gerçi fırsatım yoktu kardeşimin nişanı vardı hiç bişeye dikkat etmedim ağırda kaldırdım yükseğe de uzandım topuklu da giydim yediğime dikkat etmedim dinlenmedim vs ama göğüs ağrım çoktu hiç geçmedi iştahım açıktı birde dün kalça bel ve bacak ağrım başladı

Tebrik ederim ozaman inşallah sağlıkla ilerler ilk hamilelik mi peki

Benim 8. Günüm ce hiç belirtim yok. Sadece bir gün çok ayakta durmuştum o zaman kasık ağrım oldu fakat ondan başka bir belirtim yok henüz
Benim de bu güne kadar bir belirtim yok 5. Gundeyim test yaptım iğne etkisi var mı diye silikte çıktı catlamadi mi yumurtalar merak içindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…