Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Ben bu ay daha umutluyum çünkü uzun süredir tedavi görüyorum. Ilk kez bu kadar göğüs hassasiyeti yaşiyorum daha önceki hamileligimde de göğüs hassasiyetim yoğundu resmen aci veriyor 11. Günde ayni sekilde devam ederse iğneden olmadığını anlariz
İnşallah tutar 🤲🏻 Göğüslerde şişlikte var mı

Kızlar iyi akşamlar 🌸 çatlatma iğnesini 13. Günü bugün hiç test yapmadım daha ara ara kasık ağrısı devamlı göğüs ve göğüs ucu ağrısı var ama şişlik yok bugün öğlende çok şiddetli kalça ve bel ağrısı başladı otursamda yatsamda geçmiyor inletiyo beni resmen çok şiddetli nefes nefese kalıyorum acıdan böyle kalça bel ağrısı yaşayan oldu mu aranızda
Yazdıklarınızın hepsi bende de var fakat o kadar şiddetli değil, bugün yaşadım bel kalça ağrısı ayakta dururken oldu sadece. 11.gün bitti

Yazdıklarınızın hepsi bende de var fakat o kadar şiddetli değil, bugün yaşadım bel kalça ağrısı ayakta dururken oldu sadece. 11.gün bitti
Bende çok şiddetli oldu ya ağır bi adet dönemi geçireceğim ya da inşallah gebeliktir yatarken uzanırken de çok var hiç geçmiyor yani. Bende bir anda bugün öğlen başladı sizinki daha erken başlamış beklediğiniz haberi alın inşallah 🤲🏻

X