Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Cnm dün adet günümdu ama adet olmadım test yaptim kimisi var diyo kimisiyok diyo yarın kan testi yapicam inşallah güzel sonuçlar alırım❤️‍🩹
Kuzum vallahi hiç bir şey diyemiyorum bende bu ay aynısını yaşadım daha koyu bi cizgi gördüm . Yerleşme kanaması yaşıyorum dedim 2 gün geçikmeyle adet oldum . İnşallah senin sonun benimki gibi olmaz canm

Ama iğne üstünden çok geçmiş. Önceki dönemde 18 gün olduysa şimdiye çoktan olması gerekmez miydi
Ikincidede öyle oldu 18 gün geçti adet olmuştum şimdide muhtemelen öyle olacak yarın 17 günüm olacak.
Ama iğne üstünden çok geçmiş. Önceki dönemde 18 gün olduysa şimdiye çoktan olması gerekmez miyd
Ama iğne üstünden çok geçmiş. Önceki dönemde 18 gün olduysa şimdiye çoktan olması gerekmez miydi

Ben aslında stres yapmıyordum ama her seferinde çok sağlıklısın daha yeni daha deneyin olur olur diyip gönderildim ve her ay her belirtiyi gebeliğe yordum hatta bazı aylar neredeyse emindim şuan da strese girecek zamanım yok diyebilirim yoğun çalışıyorum. Ama bu durum hiç umrumda değil diyemem. Zaten düşünmeye başladığım an yapmam gereken başka işler aklıma geliyor😁Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için belki burada benden önce birileri başarılı olur da ümit edebilirim.
İnşallah canım benim dualarımız birbirimize hep ♥️♥️🌺

Kizlar yardimci olur musunuz ben pazar günü sabah 9 da çatlama ignesi yaptim ilk 3 gun hafif kasik sancisi oldu bugun tam 1 hafta oldu git gide artan bir göğüs hassasiyetim var dokunamiyorum resmen

Bu ilk denemeniz miydi? Çok garip ya 20 gün ardından adet olmak ozaman bendede belki gecikme olsa umutlanmiycam ((
20 gün gecikme olmadı 20.gunumdu iğneden sonra progestan kullaniyordum belki onun etkisiyle öyle oldu dicem de daha dün ki teste bile ikinci çizgi vardı bilmiyorum belki düşük de yapmışımdir🤷🏻‍♀️

Kızlar iğne günü hariç 12.günüm erken gebelik testi yapsam sonuç çıkar mı sizce 12. Günde pozitif gören varmı ?

Canım birşey sorucam iğne olduktan sonra ovulasyon testinde çift çizgi gördüm çatlamış gibi ama acaba iğne etkisi mi deneyen varmı

X