Aralık 2020 Tüp bebek tedavisine başlayanlar???

Amin amin benim 6 günüm bir belirti yok ama tuttuğuna dair
Benim de sadece bel ağrılarım var ara ara batma da oluyor ama o kadar çok ilaç kullanıyoruz ki bunları gebelik belirtisi olarak sınıflandırmak doğru değil sanırım. Umarım hakkımızda hayırlısı olur dediğim gibi. Bugün olmasa da elbet bir gün :)

Amin inş her anlamda yıprandık gerçekten

8.gün dayanamayıp yaptım ama doğru mudur sizceee biraz silik sankiii

Eklentiler

• 16091758306556213536903522493904.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 57
Kızlarr aranızda Aralık ayında tüp bebek tedavisine başlayanlar var mıı?? Haydi toplanıp süreci beraber takip

Kızlarr aranızda Aralık ayında tüp bebek tedavisine başlayanlar var mıı?? Haydi toplanıp süreci beraber takip edelim
Merhabalar bende aralikta tup bebek tedavisine basladim 1 asilama yaptirdim tutmadi cikolata kistim var 8.5 cm ve tek yumurtaligim transfer gununu bekliyorum... insallah allah herkezin gonlundekini nasip etsin

Merhabalar bende aralikta tup bebek tedavisine basladim 1 asilama yaptirdim tutmadi cikolata kistim var 8.5 cm ve tek yumurtaligim transfer gununu bekliyorum... insallah allah herkezin gonlundekini nasip etsin
Taze transfer mi yaptırıyorsunuuz Kaç embriyonuz olduu acabaa

Merhabalar kızlar ben de aralıkta tedaviye başlayanlardanım.sorun erkek inf.şubat ayı transfer herkesin bebeklerine kavuşacağı bir yıl olmasını diliyorum

Merhaba kızlar. 25 aralık transfer yapıldı. 6 ocak kan tahlilini bekliyorum. Ara ara bir çok belirti yaşıyorum ama ilaçlar ağır olduğu için onun da yam etkisi olabilir diye düşünüyorum. Bel ağrısı, kasıkta batmalar, göğüste hassasiyet, çabuk yorulma, vs vs ama hepsi ilaçların yan etkilerinde yazıyor. Tahlil yaptırmadan kurtulamıcaz acabalardan

Senin için de şimdiden hayırlısı olsun canmsorun neydi sizin ,tefavi nerede?

Antalya IVF de kuzum, benim çikolata kistinden ve enfeksiyondan tüpler tıkalıydı laparoskopiyle açıldı fakat tüpler işlevini yitirmiş. O yüzden aşılama falan tutmadı zaten doktor direk tüp bebek dedi de bizimki bi umuttu işte. Kistler küçük küçük yenilemiş ama doktor bi etkisi olmaz onların dedi , dediği gibi olur inşallah

hadi güzel haberlerini alırız inşallah canım 2 aşılama oldu negatif ikisinde bende öyleydim belirti mi falan derken artık hiç takmıyorum bile olsada günlüktür diyo geçiyorum ki ama inşallah seninki belirtidir hem illa belirti olacak diye bişeyde olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…