Aralık 2020 Tüp bebek tedavisine başlayanlar???

inşallah son olur. Ben 2 negatif aşılamadan sonra ilk kez deniyorum hafif polikistik olarak tanımlıyor doktorum. Bakalım kaç tane yumurta toplanacak ve kaliteleri nasıl olacak?
Bende 2 aşılamadan sonra ilk kez deniyorum ama keşke daha önceden deneseydim diyorum , nedense çok umut dolu içim

Kızlar whatsapp grubu kurma gibi bir şansımız var mı hem birbirimize yoldaş oluruz birbirimizi tanırız , deneyimlerimizide başka arkadaşların yararlanması için burda konu açar paylaşırız nasıl olur sizce

Merhaba kızlar bende Aralık syı tüp bebek yaptıranlardanım. Bu arada ilk kez tüp bebek yaptırdım hiç aşılama falan da yaptırmadım. 14 aralıkta transferim oldu 25 aralıkta yani 11. Günde kan testi verdim negatif çıktı ama doktorum üzülme sakın 13. 14. Günlerde pozitife dönebilir dedi bugün gidip kan vericem çok heyecanlıyım inşallah olur

Yok hiç hemde ama bel ağrısı tuttuğunun belirtisi benim pek bir belirti yok sadece hafif göğüste hassasiyet İnş ikimizde selametle kucağımıza alırız bebişleri senin transferin kaçıncı günü
Hadi hayırlısı olsun inşallah. Sende de bel ağrısı var mı?

İnş bu defa pozitifi görebilirsin doktorun kim

Ay inşallah ya, gerçekten korkuyorum çünkü. 8.günüm bugün. Umarım hakkımızda hayırlısı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…