Aralık 2020 Tüp bebek tedavisine başlayanlar???

İnşallah canım , sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz inşallah

Ayneenn zaten düşüne düşüne negatifi görünce daha büyük hayal kırıklığı yaşıyoruz. Allahım isteyen herkese nasip etsin, Çok ağır ilaçlar kullanıp zor süreçten geçiyoruz. Teşekkür ederim canım.

Merhaba benim de Antalya ivf doktorunuz kim acaba

Merhaba,
Benim detüplerim tıkalıymış, ameliyatla alınabilir dedi doktor. Bir tüp bebek merkezi karar versin dedi ayrıca. Antalya'ya gelmeyi düşünüyorum. Siz Antalya IVF'de tedavi oluyormuşsunuz ama Akdeniz Tıp hakkında bilginiz var mı?
Özeller çok pahalı, manevi olarak çok yıprandım maddi olarak da bizi zorlayacak bir şeye girişmeden alternatifleri araştırmak istiyorum.

Eğer Antalya IVF düşünürseniz tavsiye ederim , ben şu anda tedaviden sonuç almadım tedavi aşamasındayım fakat geldiğimiz yere kadar gerçekten çok ilgilendiler, sanki oranın bir üyesiyiz gibi hissettirdiler doktorlarda titizlikle çalışıyor. Ve asla boşa umut vermiyorlar olmayacaksa umut azsa doktor direk söylüyor kararı sana bırakıyor zaten

Kızlarr aranızda Aralık ayında tüp bebek tedavisine başlayanlar var mıı?? Haydi toplanıp süreci beraber takip edelim
Ben de 4 ocakta başladım Konya novafertil , ilk deneyimim 12 ocakta yumurtalarıma bakılacak çok heyecanlı ve zor bi süreç Rabbim yardımcımız olsun . Yumurta toplama transfer gibi işlemleri ayrıntılı paylaşalım kızlar inşallah

Merhabaa Hasan bulut bizim doktorumuz sizin

Ben daha önce vitaleye gittim 4 ay rahom filmi cekmeden klomen ve çtlatma iğne kullandım doktor hastanr degıstırdım bana da tüplerde problem var dediler hadan beyı önerdı br arkdas ona fılm sonucu gsterıcem hafta ıcı orada olucam amelyt medstar 10 bon ıstedı

Ne ameliyatıydı acaba özel değilse? Hasan bey donanımlı bir doktor benim gidip gördüğüm kadarıyla doğru yolu gösterecektir size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…