Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Tm cnm tşk ederim, doğal danmı denemeye başladın sen, inşallah en kısa sürede güzel haberleralırız
Evet tatlım tüp bebek olayını bu yıl için rafa kaldırdım. Aslında tüm tedavilerden önce çok iyi hazırlanmak gerekiyormuş. Biraz acele ettiğimi farkettim biesteronu yeni farkettim mesela. Acele etmeden bir kaç ay kullanmayı planlıyorum sonrası Rabbim nasip eder inşallah (isteyen tüm hanım kardeşlerime ve bana en sağlıklı ve hayırlısını )

İNŞALLAH canım inşallah, rabbim herşeyin hayırlısını versin, kesinlikle hazırlamak daha iyi bende vit alcam ama prowomen, promotil, be maxijuno arasında kaldım hangisini alayım bilemedim, 6 ay aralıksız kullanmak lazım bence

Prowomen aldım ben fiyat olarak bir tık daha uygun geldi birde içeriğinde ki koenzim oranı 200 olunca tercih etme nedenim oldu.

Siz faydasını gördünüz mü acaba?
Ben kesinlikle faydasını gördüğüme inanıyorum. 8. Gün 19mm yumurta hiç olamamıştı 3 tüp bebek denememde de ayrıca değerlerim lh fsh çok iyi derecelere geldi. Başka birşey yapmadığım İçin o macuna bağlıyorum nedenini

Merhaba, ilk 2 denemeniz neden olmamış onu doktor araştırdı mı acaba? 3.denemede farklı bir şey yaptı mı?

Oldu bence o yerleşme kanaması olabilir.
Merhaba, nasıl da hissettiniz bildiniz? ben bugün kan testi yaptırdım, regl sandığım şey yerleşme kanamasıymış, testim pozitif çıktı, hiç beklemiyordum, hatta test yaptırmayacaktım!
şimdi pazartesi günü tekrar test var, inşallah o da pozitif çıkar, lütfen dua edin...

Hayırlı olsun inş..Sağlıkla ilerlesin..

Çok güzel bir haber sağlıkla ilerlesin

Maşallah canım senin adına çok sevindim.Bizim dışımızda bir sen inanmadın pozitif sonuç alacağınaBundan sonra sonuç ne olursa olsun kendini salmayacak kendine iyi bakıp daha dikkatli olacaksın.İnşallah değerlerinde güzel artışlar olur ve bebeğini sağlıkla kucağına alırsın

İnşallah dediğiniz gibi olur, inşallah hayırlısıyla hepimiz isteğimize kavuşuruz siz hep çok güzel moral veriyorsunuz, doğru yönlendiriyorsunuz, aileniz arkadaşlarınız sizinle oldukları için çok şanslı

Teşekkür ederim sen güzel baktığın için güzel görüyorsun.Gebelik kayıplarımdan dolayı,hamile kaldığımda hep korkuyorum sevinemiyorum ama kendi halime üzülemiyorum da,bunun sebebi ise içimdeki inanç ve ümit her sıkıntımı gideriyor.Bahsettiğim inanç sadece dini inanç değil,hayata dair herşeye olan inancım...Şu hayatta tüm umutlarını kaybetmiş ,dibe vurmuş , hayata ve insanlara karşı güvenini ve inancını kaybetmiş birine küçük bir tebessüm ve pozitif enerjimiz hayatının dönüm noktası olabilir.O insanın kendini kâinatta bir zerre görmek yerine ,artık kâinatı kendinde seyretmesi ne sebep olabiliriz.İnşallah samimiyetle inançla umutla çıktığımız bu yolda Allah hepimizi sevindirecek canım

Şimdi yazışırken aklıma geldi.Normalde sosyal hayatımda pek ''canım'' kelimesini kullanmam,ama burada bu kelimeyi kullanınca kendimi ve karşındakini daha samimi bulduğumu farkettim.Sizlere de öyle geliyor mu merak ettim?

Evet belki de sonuca değil sürece odaklanmak, ve hayat dediğimiz bu yolculukta karşılaştığımız, dokunduğumuz insanların hayatında minik de olsa bir fark yaratmak gayretinde olmak daha güzel... sonuçta hepimiz göçüp gideceğiz... siz bana bu konuda ışık oldunuz

Evet canım, hayatın bize neler getireceğini bizden neleri götüreceğini hiç bir zaman bilemeyeceğiz.Belki de bilinmeyen tarafı bizi hayata daha çok bağlıyordur
Senin ve diğer hamile arkadaşlarımızın tüm olumsuzluklardan etkilenmeden sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almanızı canı gönülden diliyorum.Sana ve diğer arkadaşlara şunu tekrar hatırlatmak isterim.Öncelikle olumlu ve olumsuz herşeye bu dönemde karamsar değil pozitif bir yaklaşımda bulunmalısınız. KADIN=ANNE olmak değildir.Öncelikle KADIN=İNSAN demektir bunu unutmamak lazım...
Hamile kaldığında diğer hamile bayanlardaki gibi hamilelik belirtilerimiz olabilirde olmayabilir de !...
Hamile kalındığında gebelik sürecimiz çok rahat geçebilir de, geçmeyebilir de!...
Hamile kalındığında gebelik devam edebilirde etmeyebilir de!...
Her kadın hamile kaldığında sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıklı bir bebek dünyaya getirebilir de, getiremeyebilirde...
...........Boşlukları istediğimiz şekilde doldurabiliriz.Çünkü hepimizin DNA sarmalı bir kere farklı nasıl aynı şeyleri yaşayabiliriz kiHepimizin sağlık durumu,kültürü ,eğitimi,maddi durumu,inancı,sosyal çevresi,ruhsal durumu,duygu durumu çok değişik olduğundan hayatın her alanında olduğu gibi hamilelikte de değişkenlik gösterecektir.Özellikle de hormonal değişimler insanın ruh halini çok değiştirebiliyor.
Özetlemek gerekirse,hamileliğinizin tadını çıkarın ,herkese kulak vermeyin.Size iyi gelen insanlarla, tecrübesi ve bilgisinden emin olduğunuz insanlardan destek alın.Anne olma umuduyla çıktığımız bu yolculukta,her günümüz değerli ve kıymetli...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…