Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Oldu bence o yerleşme kanaması olabilir.

Canım gönülden inşallah canımHepimize önce moral motivasyon lazım,bizi yalnızca bizimle hemhal olanlar anlar...O yüzden elimden dilimden yüregimden geldiğince sizlere de moral vermek istiyorum.Her daim yardımcı olmak isterim gerek topiklerde gerek özel mesajlarla bilgim dahilinde yardımcı olmak bana da iyi geliyor

E ezgicelik
Nasılsınız? Nasıl gidiyor

E ezgicelik
Nasılsınız? Nasıl gidiyor

E ezgicelik Merhaba

Merhaba öncelikle hayırlı olsun hem evliliğiniz hem de bebek süreciniz İşin içine girene kadar gerçekten insan hiç bir şey bilmiyor ama zamanla herşeyi öğreniyorsunuz.Ben de 42 yaşındayım 3. Denememde oldu inşallah siz ilk denemede güzel sonuçlar alırsınız 3 yumurta gayet iyi şimdi onlar 18-19 mm olunca toplanacak. Önemli olan çok olmaaı değil kaliteli olması. Bol şanslar diliyorum aramıza hoşgeldiniz

Günaydın hanımlar, DHEA hormonu için biestron kullananlarınız acaba nasıl kullandı, DHEA hormonunuz kaç çıktıda size bu takviyeyi verdiler ??

Benim DHEA hormonum, 310 UG civarındaydı. Aslında düşük değilmiş ama yumurta kalitesi için doktor günde 2 tane kullanmamı önermişti. Genelde sadece 1 embriyo 5. güne gidiyordu. 2 ay kullanımdan sonra 3 embriyo hemde 5AA kalitede 5. güne gitti.
Yakın arkadaşım 42 yaşında, daha önce olumsuz tüp bebek tedavileri var, çocuğu yok, 4 aydır, günde 3 tane bisteron dhea kullanıyordu, doktor hormonu ölçmeden yaş nedeniyle doğrudan vermiş. 3 farklı doktor ileri yaşta embriyo kalitesini iyileştirdiğini, canlı doğum oranını artırdığı yönünde kesin çalışmalar olan tek hormon olduğunu söylemiş, tüp bebeğe başlayacaktı, hamile olduğunu öğrendi. Şuan 12 haftalık hamile. Yaklaşık 1 yıldır, saf arı sütü, polen, kuenzim Q10 (ubiquinol), Omega 3 de kullanıyordu. Takviyelerin ve dheanın işe yaradığını söylüyor.
Bildiğim kadarıyla DHEA polistik over sendromu olanlarda zaten yüksek, onlara kullanımı tavsiye edilmiyor

Günaydın hanımlar, DHEA hormonu için biestron kullananlarınız acaba nasıl kullandı, DHEA hormonunuz kaç çıktıda size bu takviyeyi verdiler ??
Günaydın. Dhea ölçerek verdiklerini sanmıyorum. Ben sabah akşam olarak kullanıyorum, kutusu 320 lira ve drum devam et diyor.

Günaydın, ben de dün başladım tedaviye gonal f 300 le başladım, yarın kontrolüm var, duruma göre ilaç eklenecekmiş. Diğer tedavimde gonal f 450 ve merional kullanmıştım. 4 folukül gözüktü bakalım hayırlısı.

Muhteşem bir cevap olmuş çok teşekkür ederim ben ne olur ne olmaz diye ölçüm yaptırdım fazla ise almak istemedim. Referans aralığı 60 - 337 benim değerim 90 çıkmış. Demek ki aslında oldukça düşük bir değer. Bende alıp kullanmaya başlıyorum

Hayırlı olsun güzel haberlerinizi bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…