Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Fiyat aynı ama iğnelere 3-4 bin lira vermediğin için daha az maliyetli oluyor. Transfer ücreti vs peşin paket tutarı alınıyor, bildiğim kadarıyla transfer olmazsa iade ediliyor o kısmı.

Sanırım bir opu daha yapacağız, tutmazsa öyle yaparız demişti aret bey. Önümüzdeki ay opu yaparsa 1-2 ay transfere ara vermiş olurum, ne derse onu yaparım aslında :)

Üzüldüm ama tutunmama bir çok ihtimale göre kötünün iyisi, bunda da bir hayır vardır diyelim, inşallah sağlıkla doğuma ulaşacak hamilelik diliyorum Bu arada kan verdin mi?

Buraya da yazayım dedim malum 40+ olarak azınlık bir grubuz negatif gören arkadaslarima bol sabır....sonuç bekleyen arkadaşlarıma bol şans diliyorum son bir kez daha deneme isteğiyle merkez doktor arayışındayim...şu zamana kadar denediklerim; Bursa'da saçma 2 merkez, Erbil Yağmur,Semra Kahraman ve Fulya Bahçeci Guvenc Karlikaya ...acaba şu sıra kim nerede tedavi görmekte? Tavsiye edebileceğiniz bizim yasimiza gerçekten hitap eden kabul göreceğimiz lab'i profesyonel bir yer ?
Şimdiden teşekkürler

Üzüldüm ama tutunmama bir çok ihtimale göre kötünün iyisi, bunda da bir hayır vardır diyelim, inşallah sağlıkla doğuma ulaşacak hamilelik diliyorum Bu arada kan verdin mi?
Kesinlikle haklısın olumsuz da olsa net sonuç en azından. Umarım dileklerimiz kabul olur kan verdim ama sonuç değişmedi, negatif. Hayırlısı

Merhaba arkadaşlar
Rahim duvarını kalınlaştırmak için kullandığınız bir ilaç veya bitkisel kür var mı acaba

Evet klasik gonal f tedavisini uygulamıyor, iğneler yerine klomen kullandım ben yumurta büyütmek için, hiç iğne kullanmadım
Merhaba klomenle kaç yumurtan olmuştu.benim gonalf 300 ve 450 ile bile olmadı tedavi iptal oldu E2 düşük cikti

Tekrar deneme kararına sevindim. Hayırlısıyla mutlu son olsun inşallah!
Biliyorsun benim de bilinen merkezlerde denemelerim var ama hiçbirini gönül rahatlığı ile öneremiyorum, belki başarıya ulaşamadığımdandır bilmiyorum.
Ben de Memorial’daki son denememdeyim. Olmazsa mozaiki deneyeceğim o da olmazsa artık nereye giderim bilmiyorum

Merhaba,
Ben tup bebek denememi Samsun'da yaptım. Ama pandemi olmasaydı İstanbul'da yaptircaktim. İlk tercihim Tekzen Çamlıbel, ikincisi Aret Kamar ve üçüncü tercihim de Eray Çalışkan ( embriyolog Ender Hanım için bu doktoru tercih edecektim).
Ama tabiki İstanbul'da deneyip gören arkadaşlar daha çok yardımcı olabilirler. Bence Tüp bebek tedavisi, evlilik gibi şans:) Bol şans diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…