Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Merhabalar arkadaşlar muayeneden geldim .herşey yolunda bu ay transferim olucak Şubat 10 a kadar estroferm ve bir vitamin verdi Şubat 10 da muayene edicek muhtemelen 12 si gibide transfer olucam hayırlısı bakalım
Merhaba,
Yumurta büyütmek için iğne vermedimi doktorunuz?
Ya da Opu oldunuz mu?

Merhabalar arkadaşlar muayeneden geldim .herşey yolunda bu ay transferim olucak Şubat 10 a kadar estroferm ve bir vitamin verdi Şubat 10 da muayene edicek muhtemelen 12 si gibide transfer olucam hayırlısı bakalım
Hayırlı olsun gözün aydın

Teşekkkür ederim bilgi için....ileri yaş için semra kahraman için acaba diyordum ama şu an kafam karıştı
Ne demek ancak kafanızı karıştırmak hiç istemezdim...tecrübe tabii ki önemli ancak siz yine de size zor olmayacaksa bi görüşme ayarlayıp Semra hanım ile açık açık konusun derim....ancak tekrar etmek durumundayım biz 40+ için mutlaka pgt diyor ...benim elimden gelen ancak 3 deneme oldu kendisinde ancak PGT' den öyle sağlıklı dönen olmuyor ...e malum para basmiyoruz da...ben şu an Cem Ficicioglu ve Ercan Bastu araştırıyorum ...Cem bey bildiğim ksdariyla ileri yaş gebelikte uzman acaba ileri yaş gebe kalmak isteyenler konusunda ne kadar yetkin

PeRRyyy selam hatlar karıştı galiba...ben iki kez Erbil Yagmur'u deneyimledim sağol canım benim...arkadas sormuş da tecrübemi aktarayım dedim
Aslında kunfeyekun__ e yazmak istemiştim yaşlılık malum . Eğer yeniden deneme arzularım depresirse ben artık Türkiye'de denemeyi düşünüyorum.

Dostlar LİV Hospital Bülent Baysal ve Timur Gürgan ?? Var mı tecrübeniz veya tanıdığınız birilerinin tecrübesi?

Şahsen pek transfer tecrübem yok, malum yaş 40+ olunca transfer aşamasına gelmek bile bir mesele :)
Nar suyunu ben de çok duydum, hem rahim duvarı için hem de antioksidan özelliği bakımından faydalı olduğunu doktorum da teyid etmişti.

Arkadaşlar dondurulmuş transferi kaçıncı güne denk geldi sizin sormuştum biri 21.gün demişti ama o kadar geç mi?

Dostlar LİV Hospital Bülent Baysal ve Timur Gürgan ?? Var mı tecrübeniz veya tanıdığınız birilerinin tecrübesi?
Timur Gürgan, MedikalPark ile ortak faaliyette olan İstinye üniversitesi Hastanesi Liv Bahçeşehir’de. Kendisi ile görüşme girişimim olmuştu ama Ankara’da kendi kliniği olduğundan her zaman İstanbul’da bulunamıyormuş, 2 kere randevu aldım ikisinde de son dakika arayıp “kendisi gelemedi yerine Ziya Bey ile görüşeceksiniz” dedikleri için iptal ettim hep. En sonunda pes edip Ziya Bey ile görüşmüştüm. İlgili pozitif tatlı bir adam, bolca zaman ayırmış tüm detayları konuşmuştu. Embriyologlarını pek methetmişti. Bana pgt’siz 3. gün transferi önermişti. Pgt’siz düşünmediğim ve henüz sırada Memorial ve Bahçeci olduğu için gitmemiştim
Bu arada bu görüşme 1,5 yıl kadar önce olmuştu. Belki şimdi istanbula daha sık geliyordur Timur Hoca.
Bu bir tecrübe değil tecrübe edememe durumu ama yine de paylaşayım dedim :)

Çok sağol her tür bilgi paylaşımı inan çok kıymetli...valla ilk denemelerimde böylesi arastirmiyordum
Açıkçası Liv grubu sayfasında embriyoloji kısmı beni etkiledi yani oldukca donanımlı görünüyorlar son teknoloji ancak embriyologlari hakkında bilgi yok...

Bende 43 yaşındayım
1 transfer, 2 de transfere ulaşamamış biriyim :)
Artık kendi yöntemlerimle denemeye karar verdim
İğnesiz ilaçsız. Şu anda 2 folikülüm var gelişimi iyi gidiyor. Ama Dr rahim duvarı ince kaldı gelişime göre dedi. İlaç kullanmadığım İçin bu arada araştırıyorum işte bende ama nar suyunun ötesine geçemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…