Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Teşekkür ederim Umarım sen de tez zamanda hem sağlığına hem bebişine kavuşursun.

Teşekkür ederim Umarım sen de tez zamanda hem sağlığına hem bebişine kavuşursun.
Teşekkür ederim.inşallah hepimiz bebişlerinize kavuşur burayı kreşe çeviririz
İnşallah canım,çok sağ olHastalığımı öğrendiğim gün eşimin kovid olduğunu öğrendim.Zor günler atlattık çok şükür,Allah dermansız dert vermesin.Olumlu düşünmenin gücüne çok inanırım

anladım canım evet adı geçiyor buralarda ben de bakmıştım hatta eğitimine vs. valla bahçeci zaten aşırı tuzlu gibi reklamı iyi yapıyorlar ondan galiba
sakın gitme bahçeciye. bende reklamına kandım gittim... kişiye özel tedavi hepsi palavra.....para tuzağı sadece.. benim düzenli adetlerimi mahvettiler... Lh hormonumun tedaviden sonra hep yüksek... ve rahmimi küçültmüş ler o aşırı ilaçlardan. Allah a havale ettim ben

sen kime gittin canım bahçeci de peki geçmiş olsun canım şimdi birine gidiyor musun ?? clife macun vardı hormonları düzenliyor bi bak istersen

Bende bugün regl oldum.yarin randevum var.bakalim bu ay transfer olabilecekmiyim heyecanlı günler başlıyor inşallah
Hadi bakalım hayırlısı olsunİnşallah güzel haberlerine seviniriz daha çok umut olursun bizlerde....Her hamile olan arkadaşımıza çok seviniyorum ve umutlarım yeşeriyor.

Evet klasik gonal f tedavisini uygulamıyor, iğneler yerine klomen kullandım ben yumurta büyütmek için, hiç iğne kullanmadım
klomenle kaç yumurtan oluştu peki? ben daha önce klomenle takip yaptırmıştım 2 tane olmuştu tüp bebekte nasıl oluyor ki?? dozu mu farklı uygulanıyor

4-5 yumurta vardı 4 embriyo elde etti. 3. Günde donduruldu embriyolar. Dozu günde 2 adetti sanırım
peki bu klomenli tüp bebek fiyatları nasıl oluyor tüp bebek ücreti ödeniyor ilaç ücreti olmadığı için uygun oluyor galiba sonrasında transfer ücreti ödüyorsun sanırım.. o kadar yumurta olmazsa da yeniden tüp bebek ücreti öderiz heralde dr kişiye özel uyguluyor onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…