Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

ne güzrlanlatıyorsun canım zaten ben bu konuda ne öğrendiysem hep buralardan öğrendim

anladım canım evet adı geçiyor buralarda ben de bakmıştım hatta eğitimine vs. valla bahçeci zaten aşırı tuzlu gibi reklamı iyi yapıyorlar ondan galiba

Bence transfer günü doktorun besmelesi senin pozitif bir şekilde espiri yapıp kahkahalarla pozitif bir enerji yayılmış ve evren bunu kabul ettipi için sanada pozitif sonuçlar göndermiş
Çok doğru söylediklerin ben iki tedevimde de hep negatiftim yok yumurta olmiycak yok olsa da buyümiycek yok buyuse de kalitesiz olacak.ve öyle de oldu.birinci de polip var diye iptal oldu ikincide yumurtalar oluştu ama E2 düşükmu diye iptal oldu malesef.everene olmayacak diye mesaj gönderdim.

Aret beyin videoları gerçekten çok bilgilendirici televizyon programlarıda öyle Istanbul da olsam bende ona gitmek isterdim.

Şu hayatta hiçbir şey dünyanın sonu değildir.Bunu unuttuğumuz zaman sıkıntılarımız ağır geliyor ve bunalıyor endişe edip gereksiz stresler yaşıyoruz.Çok şükür bu dengeyi hayatımda uygulamaya geçtiğinden beri kafam rahat ve her işimde yolunda gidiyor.Gitmediği durumlarda çok oluyor ama buna takılmıyorum.Bunu farkettiğimden beri mutlu ve huzurluyum.Özelliklede çocuk konusunda takılmıyorum artık,tedavimi aksatmıyorum insani olarak tüm sorumluluklarımı yerine getiriyorum takdir Allah'ın diyip teslim oluyorum.Biliyotum ki ben istesem de istemesemde o çocuğun dünyada rızkı varsa ne ben ne başka bir kuvvet buna engel o-la-ma-ya-cak-tır....
Ama ben inanıyorum hepimizin bu çocuk konusundaki hikayesi güzel bitecek

Rahimi destekleyici bir ilaç canım.bende mide bulantısı yapmıştı.Ama kişiye göre değişiyor buradaki bir çok arkadaşta hiç olumsuz etki yapmamıştı
Tesekkurler. 40yas +4ay olarak guzel haberler almak nasip olsun isteyen dileyen herkes icin.

Amin. ağzından bal damlıyor. Hadi inşallah

İnşallah canım Allah yardımcımız olsun Şubat adetimle tedaviye yeniden basliycAm bakalım Allah a kalmış artık. Dediğin gibi elimizden geleni yapalim...şuan tedavin hangi aşamada

İnşallah canım Allah yardımcımız olsun Şubat adetimle tedaviye yeniden basliycAm bakalım Allah a kalmış artık. Dediğin gibi elimizden geleni yapalim...şuan tedavin hangi aşamada
16 ocakta yumurta toplandı.Yumurtalıklarım aşırı uyarıldığı için tedaviye ara verildi.Yumurta toplama işleminden 4 sonra regli oldum.14-16 Şubat'ta regli olursam 2.günü muayaneye gideceğim eğer jinekolojik muayenede bir problem olmazsa tedaviye başlayacağız ve transferim gerçekleşecek.Doldurulmuş 1 tane blastokist (doldurulmuş 5 günlük) embriyom var.Açıkcası Negatif düşünmüyorum.Negatif sonuçlanırsa da tekrar deneyeceğim

Bende hep İstanbul'u arastirmistim, pandemi olduğu için Samsun' da yaptık.
İstanbul'da 3 Dr belirlemiştim; Tekzen Çamlıbel, Eray Çalışkan ve Aret Kamar. Dilerim herşey gönlünüzce olsun
Eray Çalışkan’ı iyi ki seçmemişsiniz doktor olarak bir şey diyemem ama Okan Üniversitesinin Labaratuvarından hiç memnun kalmadım ayrıca oradaki kadın doğum doktorundan da. Bu süreçte iyi bir labaratuvar ve emb. Olması çok önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…