Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Canım çok geçmiş olsun.Hersey güzel olacak inan bebeğini kucağına aldığında hepsini unutacaksin

Benimde 9 yumurtadan 5 tanesi döllendi.Fakat 4 tanesi gelişmedi.Sadece 1 tanesi 5.gune kadar gelisti ve donduruldu..Subat ayında bir aksilik cikmazsa transfer yapılacak.İnsallah hepimiz sağlıkla kucağınıza alacağız bebişlerimiz....

Bende de hemen hemen aynı olmuştu. 9 yumurta toplantı, 6 tanesi dollendi ve 5.gune 2 tanesi gelişmisti. Hepsini transfer ettiler ve pozitifim umarım sizinde transferiniz çok başarılı geçer.

Merhaba, yeni bir kitaba başladım. Doğmamış çocuğun gizli yaşamı.Ekte kitabı paylaşıyorum.
Kitap özetle aşağıdaki bulgulardan bahsediyor. Ve diyor ki ne kadar çok anne bunun farkına varırsa çocuk ceninken onu pozitif etkilemeye başlayabilir. Keyifli okumalar sevgiler
*cenin görebilen duyabilen deneyimleyebilen hissedebilen bir varlıktır
*çocuğun davranışları kısmi olarak ana rahminde kendisi hakkında aldığı mesajlarla ilgilidir
*şekillendiri mesajların asıl kaynağı annedir. Buradaki önemli nokta gelip geçici endişeler huzursuzluklar değil annenin derin ve yerleşmiş duygu kalıplarıdır.ve bunlar doğmamış çocuğun kişiliği üzerinde derin yara bırakabilir.
*diğer taraftan mutluluk coşku pozitif beklentiler cocuğun duygusal olarak sağlıklı gelişimine katkıda bulunur
*ve bir babanın eşi ve doğmamış çocuğu hakkındaki hisleri hamileliğin başarısı için en önemli faktörlerden biridir.

Eklentiler

• 1789A58A-280A-4726-BBDE-9CA2D13B9647.jpeg
    82,6 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba arkadaşlar,
Intralipid serum tedavisi diye birşey öğrendim. Belki biliyorsunuzdur ama linki bir inceleyin isterseniz!
Intralipid Serum Tedavisi Nedir? | Girne IV

İnşallah hamile kalırım. O zaman alırım ben de bu kitabı

Şimdi tedavi olduğum doktorum başka bir yere gittiği için İstanbul tüp Bebek’e gidiyorum, Aret Kamar doktorumuz.
ben de ön görüşme yapmadığı için randevu aldım kendisinden ama bugün bilgi alırken bilgi verene dölleme ile ilgili hangi yöntemler kullanılıyor dedim sprem çipli dedi imsi yok mu dedim o eski bir yöntem dedi kafam karıştı ....bu konuda size bilgi verildi mi acaba??

Hiçbir fikrim yok, hemen hemen hiç soru sormuyorum doktorlara ne yaparlarsa kabul ediyorum

biz de erkek faktörü var da o yüzden sordum ben de siz de sorun yok dimi canım aret beyi gördün mü nasıl bir dr
Evet bizde erkek faktörü yok, tek faktör yumurta kalitesi yani kadın yaşı :) aret bey’de tedavi oluyorum, sürekli görüyorum çok sık muayene ediyor çünkü yumurta toplama aşamasında. Gayet iyi naif ve iyimser bi doktor, merkez çok kalabalık ama çok bekletiyorlar.

aret beyin bu konuda çok iyi olduğunu burada okudum ben de bizim sıkıntı farklı olunca bi acaba mı yaşıyorum bahçeciden de randevu aldım bakalım karar veririm bu hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…