Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Tüp bebek surecinde benim gibi komik hikayesi olan varmı? Anlatıyorum hemen:
Transfer sırasında cataldayim; 3 tane doktor, 2 hemşire ve embriyolog ta başımda bekliyordu. Doktor tam embriyolari enjekte ederken, "hadi bakalım Bismillahirrahmanirrahim" dedi.
Beni aldı bir gülme dedimki, hocam carpilcaz şimdi dikkat edin. Niye dedi, ee vajinamın tam önünde bismillah çekiyorsunuz dedim. Odadaki herkes kahkaha atmaya başladı:) haklısın dediler , sonra bir sürü geyik döndü...

1 soru için cevap vereyim tüp bebekde daha farklı bir sayım yapıyorlarmış hamilelikte ama yarın öğrenicem
2 soruna gelirsek fitil bende mahvetti valla bitti de rahatladım (2 günde kullanmadım )
Bitince yenisini almanız gerekmiyor mu ?Ben öyle yapıyorum ikinci kutuya geçiyorum test gününe kadar devam.

iyiymiş bu.

Bu güzeldi

Bitince yenisini almanız gerekmiyor mu ?Ben öyle yapıyorum ikinci kutuya geçiyorum test gününe kadar devam.
Kızlar saçma gelecek belki ama artık sadece vitamin kullanmak istiyorum onun haricinde fitil ve oksapar ı kullanmıyorum çünkü ben ilkinde hamile olduğumu anlayamadım 2 aylıktan öğrendiğimde ne ilaç ne doktor ne de tedavi hiçbirşey yapmadım çok şükür sağlıklı bir evlat sahibi oldum

Benim kafa biraz gitti kızlar 3 günde bir 2 ampül progestan iğne vuruluyorum bugün mü yarın mı günümdü unuttum bugün vuruldum.bi yere not edeyim bari.

Benim kafa biraz gitti kızlar 3 günde bir 2 ampül progestan iğne vuruluyorum bugün mü yarın mı günümdü unuttum bugün vuruldum.bi yere not edeyim bari.
Anan dikkat et yinede not alman daha iyi olucak ben telefona alarm kuruyorum

Bence doktor ne verdiyse kullanmak lazım. Birde ben kendimden biliyorum, ilaçları bırakıp kullanmasam ve negatif çıksam kendi kendimi yerim heralde. Biraz sabredip ilaçları düzgün kullanmak gerekir.

A haa Çok güldüm gerçekten çok iyiymiş şahane bir hikaye Ben de apu günü gözümğ açtım daha odaya almamışlardı dr nasılsınız dedi Amsterdam da mantar yemiş gibi hissediyorum demiştim onlarda gülmüşlerdi. Sonra ben birşeyler saçmaladım falan diyip eşime anlattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…