Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Instagramda embriyolog turan aksoy var. Onu takip ediyorum bahçecik kliniğinin embriyoloğu. Ve dm den ne zaman bir şey sorsam hemen yanıtlıyor. Dondurulmuş embriyodan çok transfer yapıyorlar. İsterseniz ona sorun çok güzel bilgi verecektir. Login • Instagram

Aslında test gunumu 11.gun olarak verdiler. Yani ben 3 gün erken yaptırmış olacağım. Direk kanda bhgc baktiricam, diger testlere güvenmiyorum
Bakalım pazartesi sahlep günümü yoksa şarap günümü olacak
Sahlep günü olacak ama olsun diğer ihtimaller de kötü değil sağlık olsun da gerisi hallolur nasılsa :)

Aslında pazartesi günü test yapmaktaki isteğim, negatif çıkarsa ilaçları kesmiş olurum. Birde eşim Çarşamba günü yurtdışına gidecek ve Marta kadar yok. O gitmeden sonucu öğrenmiş oluruz diye düşündüm.
Şaraptan değil yani

bakalım daha önce bir kere kalp atışı olmamıştı o yüzden tırsıyorum ama silikte olsa bi çizgi görmek bi umut oldu.Sana da hayırlı olsun ne zaman transfer?
Benim de kalp atışı olmuş ama durmuştu sonra, bunlar hep var hayatın içinde ama yaşam da var bu sefer çok güzel olsun. Bugün transferim

Bu süreçte benim gibi ayakları hiç isinamayan varmı? 2 yün çorap giyiyorum yine donuyorlar hormonlardanmi yoksa ilaçlardanmi anlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…