Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Çok teşekkürler hemen döndü gerçekten, Embriyo geri dönüşüm yüzdesi çok yüksek merak etmeyin eğer iyi geri dönüşüm sağlamaz ise o zaman sizlerinde onayıyla transfer yapılmaz. %95-%97 iyi çıkar dedi

Harika çok sevindim

Arkadaşlar 2 sorum var:

Birincisi: Transferi yaptıkları günü ilk olarak saymiyorlarmi? Yani ertesi günümü birinci gün oluyor?

Ikincisi: Progestan fitil kullandığımdan beri idrar kaçırmışım gibi oluyor Daha önce böyle bir problemim yoktu. Sizde de oluyormu yoksa ben anneme mi benzedim

Yarın N Nesomay , Aysaysbaby ve hande___ arkadaşlar için büyük gün Sizden daha çok heycanliyim:)
Bu sabah saat 8 de uyandım herkese biraz karın güzel yağmasını izledim sonrada koltukta uyuya kaldım ama uyumadanönce Rabbim sen bir işaret göster dedim sonra rüyamda merkeze gidiyorum annemle yeni bir makine çıkmış onunla bakıyor embriyoloğum başta hşçbirşey söylemiyor tam kalkarken buyurun resmi diyor ultrason kağıdı gibi kese içinde de bebişim ne bilim hayırlısı

1 soru için cevap vereyim tüp bebekde daha farklı bir sayım yapıyorlarmış hamilelikte ama yarın öğrenicem
2 soruna gelirsek fitil bende mahvetti valla bitti de rahatladım (2 günde kullanmadım )

Ne güzel bir rüya Umarım yarın rüyalarınız gerçek olur

Birinciye cevap ilk gün transferin ertesi günü oluyor, transfer gününü ilk günden saymıyoruz
İkinciye cevap; evet oluyor, çiş değil de akıntı gibi geliyor ama normalmiş bu durum da, içeriye enjekte edileni yetermiş.

O zaman yarın benim 7.gunum oluyor
Test için beklemeye karar verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…