Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Bir süredir sizleri okuyorum Merhaba demek istedim. Ben de ikinci bebeği istiyorum ancak ilkinde çok sıkıntı yaşadık özel gereksinimi maalesef, şimdi çok korkuyorum süreç zorlayacak diye çünkü kızım sürekli kucağımda ama onun yalnız kalmasını istemiyorum kardeş candır 😞
İnşallah süreciniz su gibi aksın , ilkinde yaşadığınız sıkıntılar olmasın 🙏 kardeş gibisi yok tabi ki Allah hayırlı kardeş versin 🤗

Merhabalar 53-54 kiloda bu iğneleri kullandım, hatta bi süre özel hastaneye bi sürü para verdim kendim yapamadığım için... bir hemşire göbeğinin yağlı kısmını tut oraya enjekte et dedi sonrası çok kolay oldu. Hafif sıkarak deneyebilirsiniz 😊
76 kiloyum, gobegimde kocaman bir yağ katmanı var ve bugün morardı:))

Bir süredir sizleri okuyorum Merhaba demek istedim. Ben de ikinci bebeği istiyorum ancak ilkinde çok sıkıntı yaşadık özel gereksinimi maalesef, şimdi çok korkuyorum süreç zorlayacak diye çünkü kızım sürekli kucağımda ama onun yalnız kalmasını istemiyorum kardeş candır 😞
Merhaba 🤗 umarım herşey istediğiniz gibi olur 💟

Benim de 3 sene öncesinden dondurulmuş tek tüp çift embriyom var, tek deneme şansı yani... aslında denemek istiyorum hemen ama şartlarım hiç uygun değil şuan ve zaman geçip gidiyor :KK43: bir de embriyoların bekleme süresi acaba bir şeyleri etkiliyor mu bilmiyorum...

Benim de 3 sene öncesinden dondurulmuş tek tüp çift embriyom var, tek deneme şansı yani... aslında denemek istiyorum hemen ama şartlarım hiç uygun değil şuan ve zaman geçip gidiyor :KK43: bir de embriyoların bekleme süresi acaba bir şeyleri etkiliyor mu bilmiyorum...
Bence çok şanslisiniz, hazırda bekleyen 2 embiyonuz var. Bildiğim kadarı ile embriyoların bekleme süresi kalitesine etken değil ama yinede bir uzmana sormak lazım!

Arkadaşlar bende pazartesi günü test yapmaya karar verdim. Pazartesi 8. Günüm oluyor. Eğer negatif çıkarsa ilaçları bırakırım diye düşünüyorum, boşuna hormon almamış olurum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar bende pazartesi günü test yapmaya karar verdim. Pazartesi 8. Günüm oluyor. Eğer negatif çıkarsa ilaçları bırakırım diye düşünüyorum, boşuna hormon almamış olurum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Ben de bu şekilde yapmıştım :) bi sigara kahve de içmiştim üstüne 😊 doktora sorsam kesin bırakma diyecekti tabi o yüzden sormamıştım

Ben de bu şekilde yapmıştım :) bi sigara kahve de içmiştim üstüne 😊 doktora sorsam kesin bırakma diyecekti tabi o yüzden sormamıştım
Benimde niyetim öyle:) hatta negatif ise acicam kırmızı şarabımı, birde yakarım sigarimi ohh miss:) sonuçta bana 5.gun embriyosu transfer oldu ve 8. Gün bhgc değerinde belli olması lazım diye düşünüyorum.

Benimde niyetim öyle:) hatta negatif ise acicam kırmızı şarabımı, birde yakarım sigarimi ohh miss:) sonuçta bana 5.gun embriyosu transfer oldu ve 8. Gün bhgc değerinde belli olması lazım diye düşünüyorum.
Nasıl güzel olur bu soğukta 😊 normal test günü 9 olduğuna göre 8. Günde de kesin sonuç çıkar, 1-2 test alıp testin güvenilirliği riskini de ortadan kaldırırsın. Mis gibi çift çizgiyi görürseniz sıcacık sahlep içersiniz artık battaniye altında 😊 nasıl hayal kurdum 😄

Nasıl güzel olur bu soğukta 😊 normal test günü 9 olduğuna göre 8. Günde de kesin sonuç çıkar, 1-2 test alıp testin güvenilirliği riskini de ortadan kaldırırsın. Mis gibi çift çizgiyi görürseniz sıcacık sahlep içersiniz artık battaniye altında 😊 nasıl hayal kurdum 😄
Aslında test gunumu 11.gun olarak verdiler. Yani ben 3 gün erken yaptırmış olacağım. Direk kanda bhgc baktiricam, diger testlere güvenmiyorum 😊
Bakalım pazartesi sahlep günümü yoksa şarap günümü olacak😅

Benimde 11. Günüm tam yılbaşına geliyordu ben de dedim gidiyim sabahtan test yaptırıyım negatif çıkarsa en azından akşama bir güzel içerim 😂 Sonra doktoru aradım ( tabi şarap kısmını söylemedim) 11. Gün test yapsam meraktan ölüyorum dedim izin vermedi akışımızı bozmayalım dedi, zamanında yapalım dedi. Ben de akışı bozmadım. Tabi sizin kararınız ama bence bekleyin , bir bildikleri var belki de , belki de gerçekten erken yaptığınızda çıkmayabiliyor o yüzden gün veriyorlar. Çünkü pozitif çıktığında da bu sefer değere takılıyor insan. Bence güzel sonuçlarınız olacak , ve o akşam güzel bir kutlama yapcaksınız🙏🤗

X