Aralık 2008- kaynanalarınız

banane kaynanamın zevkinden ben beğendim mi içime sindimi tamamdır keyifli hamilelik geçirmeye çalışırım..yazık etme kendine bunları düşünerek be güzelim :1hug:

banane kaynanamın zevkinden ben beğendim mi içime sindimi tamamdır keyifli hamilelik geçirmeye çalışırım..yazık etme kendine bunları düşünerek be güzelim :1hug:

canım benimde pek umrumda degil zaten ne dedigi ne düşündügü ben sizlerin kaynanalarınızın ne dedigini merak ettm çogu insanın derdi varmış

hiç bir şey almadı henüz zaten bişey kalmadı ben bebegimin herşeyini aldı sag olsun annem de çogu şeyi aldı para olarakda bi yardımı bulunmadı kaynanam eltimin 3 çocugunun herşeyini o almış arada bi fark var eltim kaynanamın esiri ama benim hiç bir şeyime karışmadı karışamazda bu hakkı kendinde bulamıyor zaten tam günahını almıyım bişeyler örmüş diye duydum kaydirigubbakcemile3 babaanneye bak neyse ya konuştukça sinirleniyorum bu konuda pöffff

8 aylık hamileyim tek bir gün tek ama kendi evinde yaptıgı bişeyden göndermemiştir hamiledir canı çeker dememiştir hamile degilken demedi hamileykende demedi ama kendi kızı hamileyken benim evimdeki tatlıyı istedi kızının canı çeker diye ya konuşmıyım diyorum ama kendimi gerçekten tutamıyorum çok şükür kocacım bi dedigimi iki etmedi bu zamana kadar ama sonuşta insan bi kere bile olsa bekliyor hamileyken çok duygusallaştım odan belki gene öoralim bozuldu siniiiiiir karıııııııııııııı ne olcak :a015::a015::a015:

benim bebeğimin kullanıcığı eşyaları ben anne olarak ve eşim beğenip aldıysak hiç sorun yok demektir. bir bebeğin neyle nasıl rahat edebileceğini ona neyin zararın olup olmadığını anne kadar ince eliyip sık dkuyan daha başka kimse olamıcağına göre başkalarının görsel yada fiyat olarak beğenip beğenmemesinin hiç bir önemi yoktur canm. sen içine sinmiş beğenmiş almışsın güle güle kullanmayı nasip etsin allahım gerisi boş takma

kayınvalidem iyidir hoştur sağolsun. bişiciğime karışmaz tabikide ama adı üstünde nede olsa kaynana.:jeyyar:
ben hamile kaldığım günden beri ne aldıklarıma baktı nede sordu nede kendi aldı sağolsun.
eline 3 çile ip verdim anne bunla yelek yaparmısın evde vardı değerlensin dedim. doğuracam hala yelek melek yok ortalıkta malesef. sizin anlıyacağınız ne bana karışıyor nede kendi karışmak istiyor.:uhm:
bende anlayamadım hiçmi hevesi yokki torun sahibi olmaya alla alla:uhm::uhm:CADIARZU

tuhaflar canım anlamak zor

aman zararı olmasında boşver bi fayda görmeyiverbenneyaptımki

haklısın canım bende kendimi o şekilde avutuyorum.:jeyyar:

hem sen nerelerdesin bakemmmmkaydirigubbakcemile:mymeka:

evdeyim nerde olcam..
yemek yedik,eşim çıktı kayınvalidemlere gitti.
bilgisayar değiş dokuşu yaptılar küççük kaynımla.
onu halletcekmiş.
beklerken takılıyorum işte ben de

evdeyim nerde olcam..
yemek yedik,eşim çıktı kayınvalidemlere gitti.
bilgisayar değiş dokuşu yaptılar küççük kaynımla.
onu halletcekmiş.
beklerken takılıyorum işte ben de

amanın benimkide işte daha gelmedi saat 22:00 gelceksengözlerimebaksanab
bende takılayım dedim senide gördüğüm iyi oldu kızkaydirigubbakcemile5

he valla işte hatta şimdi tekrar aradı işi uzamış ne zaman geleceğim belli değil diyor.

kayınvalide demeyin çıldırıyorum kızlar.çok kötü değil aslında.görsen acırsın.sürekli ağlamaklı bir suratı var.insan acıyor.ama yaptıklarına bakınca yuh diyorsun.o kadar cahilki laf anlatamıyorum.dediği dedik çaldığı düdük:))) geçen sabah geldi saat 6 da.gelir gelmez bebek kıyafetlerini gördü hemen başladı laf sokmaya doğmamış çocuga donmu biçilir diye.renginide beğenmedi.bende doğacak diye biçtim donunu sana giren çıkan varmı dedim.napıyım kendimi tutamıyorum kızlar.

ah kızlar bizimkide simdiden başladı herseyi kız anası yapar demeye..tabi ailemle küsler.hem kendine masraf olmasın diye sanki ondan bişiy isteyen var.zaten bu ara ailemin durumu yok ben kendim alırım herseyini allah saglık versinde. kii benim annem ben onlara bor.ç bulurum yine üstüme düşeni alırım diyo.ben yaptırmam.allaha şükür varkende niye onlara yük olayımki.. ama bende alışverişe başlayayım benim kaynanamda dmez cok güzel güle güle kullansın falan demez. en iyi o bilir en güzeli o bilir. cok kibirlidir ya amannn neyse allah bilsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…