Arada kaliyorummmmm

bi tane hijyen spreyi al tuvalet kapı koluna sık
zaten tek sorun tuvaletin içteki kapı kolunu pis elleriyle tutmaları. amma abarttın.

tuvaletten çıkmak için pis eliyle kapı kolunu tutuyodur. kapıyı açıp çıkınca lavaboda yıkıyor.
tek 1 kapı koluna dokunuyolar işte.

Onlar gelip yerleşirken "Sizin için havluyu yeniledim, taharet için tuvalete tuvalet kağıdı koydum." diyebilirsiniz. Belki "Tuvalete sabun da koyayım isterseniz" diye teklif edebilirsiniz.

Bebeği bahane edip tuvaletin oradaki lavaboya dezenfektan da koyabilirsiniz. Çocuk elini ağzına götürüyor vs deyip herkesin dezenfektan kullandığını ima edin. Eşinizle de öncesinde konuşun. Açıkçası dezenfektan da eli tahriş eder. Belki dışkı sonrası kullanıyoruz dersiniz.

İlk başta söylerseniz genel kuralmış gibi algılar diye düşünüyorum da bana pis mi diyor diye yanlış anlamayabilir.

Bir de üstüne siliyor derken baştan aşağı silmiyordur herhalde. Yine de pislik pisliktir ama sanki tuvalette yuvarlanmış muamelesi yapmışsınız.

Sabunla her şey temizlenmiyor zaten ki dışkı değmiş yeri temizlesen de kokusu kalır. Üstüne başına sürse mok kokar zaten.

Açıkçası bu tuvalet mevzusu beni de darlıyor. En azından ellerini sabunladıklarından bana normal geldi. Sabun yüzü görmemiş insanlar var, yıkanırken bile İmkanı yoksa bir şey diyemem tabii.

Tuvalet kağıdı kullansınlar ki kullanıyorlardır..... abdest alan insanlar zaten çok dikkatli bu konularda sanırım sizin takıntınız var o yüzden abartıyorsunuz gibi
Tamam haklısınız ben takıyorum sagolun yorum
Haklısınız

Ay benim en sınır olduğum şey o sol el ile temizlenince o elle üstünü çekmezsin sağ el ile temiz el ile üstünü çeker sağ el ile kapıyı acar musluğu acarsın onu sol elle pis elle yapan çok var ve ben 6 -7kez elimi köpürterek yikarim çok dikkat ederim benim kaynanamda öyle pis tuvaletten çıkar elini suya tutar sabunlamaz eşimin ailesi öyle hep bize gelmelerini istemem kadının yaptığı yemek yenmez ya midem bulanıyor böyle insanlardan

Evimden başka yerde tuvalete girmiyorum büyük abdest olarak yani 28 yıldır bu şekilde

Bağırsaklarınıza yazık; sağlığınıza zarar. Küçük abdest ihtiyacınızı dışarıda da gideriyormuşsunuz. Bu durumda evinizden başka yerde de tuvalete giriyorsunuz demektir. O zaman siz ne yapıyorsunuz ?

Son düzenleme:
Allah razı olsun hayır yani ne kadar nazik insanlar varmış Dışkı desem linç yetmeyecektim kaldı ki köylü diye ben demedim eşim köylü insanlar çalışmaktan fırsat bulamıyorum temizliğe demek için demişti aman neyse ne

Sizin niyetiniz ne anlamadım açık ve net yazdım herseyi anlaşılmak adına ne linç ettiniz ya

sunum yaptığınızı yazmışsınız

Şu "sunum"u, bir an için "yeni gelin sunumu vb" sanan tek insan ben değilimdir inşallah.

Şu "sunum"u, bir an için "yeni gelin sunumu vb" sanan tek insan ben değilimdir inşallah.
Gece yazdım aklımda baska şeyler varken insanın halinden anlamadan yargılıyorlar ben buraya akıl alayım diye yazdım linç üstüne linç yedim hayret ya

Aklıma başka sunumlar geliyor da düşünmemeye çalışıyorum.Yazık eşinin ailesine de.Her şeyleri didik didik ediliyor.Tuvalette uzun kalmalarını bile sorun etmiş.İnsan kabız olamaz mı ya?Taktır bir lavabo,kafan rahat etsin.Gelinin de hayırlısı.

Boş konuşma yapma sana mı düştü gelinin hayırlısı demek ne biliyorsun sen de konuşuyorsun buraya yazdığım kadar biliyorsun eleştiriye açığım bu kadar değil haddini bil.

Teselli sayılır mı bilmiyorum ancak limonlu çorba içtikten sonra C Calcifer in fıstık ezmesi videosunu izlemişte olabilirdiniz.

İzlemedim link var mı

Profilinde duruyordu C Calcifer 'in. Fıstık ezmesi vb yiyecekleri seviyorsanız bakmayın.

AAaaaaaaaAaaaaaaaAaaaaa leğennnnnn verin ulannnn

C Calcifer valla ben size küstüm psikolojim alt üst oldu ayy canım acıyor o derece kemiklerim sızluyor o neydi o nasıl video keşke ölseydim de izlemeseydim

Ben sizi uyarmıştım; benim mesajıma niye kızdınız ki.
Ruh hastası beeenn meraktan izledim kadında okdr imada bulundu yaa

Beni etiketlemiş tıkladım beni o videoya yönlendirdi tekrar izledim

Ben etiketlemedim; koca yürekli C Calcifer etiketlemiş.

C Calcifer yakında fıstık ezmesi denince; tüm sitenin aklına siz geleceksiniz.

eşini seviyor sayıyorsan onlarda eşinin parçası . arkalarından söylenmeden temizlemelisin. esin daha mutlu olacaktır ailesjni atacak hali yok .

Tuvalet kağıdı kullansınlar ki kullanıyorlardır..... abdest alan insanlar zaten çok dikkatli bu konularda sanırım sizin takıntınız var o yüzden abartıyorsunuz gibi
Çok dikkatli diye genellemeyelim bence. Ne abdestli namazlı insanlar tanıyorum temizlik ne diye sorsan ağzı açık bakarlar o derecede. Kokan yüzlerce insan var namaz kılıp. Hele bir kere küçükken arkadaşımla spor salonuna yazılmak gibi bir hata yapmıştım. Herkesi asla genelleyemem tabii ki, şahit olduğum şeyden bahsedeceğim. Spora gelen çarşaflı 3 kadın vardı ve onlar soyunma odasından çıktıktan sonra üstümü değiştirmeye kaç dakika sonra girersem gireyim o odada terle karışık iğrenç naylon kokusu burnumun direğini kırıyordu. Bizim çıkış saatimizle onların giriş saati çakışıyordu, özel ders alıyorduk çünkü. Sırf o koku yüzünden parasını da verdiğim üyeliğimi yakmıştım :)

Taharetle spor sonrası ter kokmak çok farklı şeyler zaten ....çarşaflı tanıdığım yok ama yaşı ilerlemiş büyüklerim var hepside çok dikkatli bazen bebek severken bez sızdırmışsa gusül alıyor mesale eşimin annesi babannem rahmetlide her namaz öncesi iç çamaşırına kadar değiştirir di...... belki de tanıdığım o yaşta insanlar öyle diye genelleme yaptım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…