Arada kaliyorummmmm

Fareleri, minik sincaplar gibi düşünebilirsin.

İnşallah bu lafının üzerine, biri tüm yaratıcılığını sergilemez bir konuda.
Yok koyamıyorum ama millet tapiniyor.Ne değişik inançlar,kültürler var ya.Hadi ineği anlıyorum,süt falan veriyor da,fare mikroptan başka ne veriyor arkadaş.

Konu sahibi sunum yaptığınızı yazmışsınız ama burada ilk mesajda o kötü üslupla konuyu anlatamadınız bile.
Alaturka tuvalet,içeride lavabo yok.Taharerlendikten sonra ellerini üstlerine sürüyorlar.Sonra dışarı çıkıp yıkıyorlar.Bunu nasıl anlatabilirim?Ne yapmalıyım? şeklinde sorabilirdiniz.Siz dondan girip b..tan çıkmışsınız.Üstelik köylü diyerek aşağıladığınız aileye de torun vermişsiniz.Sağ el,sol el olayına hiç girmek istemiyorum bile.Burada nasıl yapılır anlatacak da değilim.Sizin üslup sorununuz var.
Üstelik her öneriye de bahane buldunuz.Küçücük bir lavabo istenirse konulur.Kiracı olmakta bahane değil.

Yok koyamıyorum ama millet tapiniyor.Ne değişik inançlar,kültürler var ya.Hadi ineği anlıyorum,süt falan veriyor da,fare mikroptan başka ne veriyor arkadaş.

Fare ve sincap; her ikisi de kemirici hayvan. Yaratılan her canlının bir görevi var. Onların da, o hayvanlara tapınak yapmasının temelinde farklı bir şey olabilir; diğer haşerelerin kontrolsüz bir şekilde çoğalması vb gibi.

Taharet sonrası üstüne dokunuyor sonra elini yıkasa da fark etmez ki sonuçta çocuğu kucaklayacak

Ya peki sen bu konuyu nasıl açtın? Ne dedin de bu kadar ayrıntıya girerek anlattılar. Naptınız karşılıklı taharet nasıl aldığınızı mı anllatınız?

Bazı insanlar mı yıkamayan mı var

Kaynananızda konu komşusuna:

"Bizim gelin genç, insan içeride lavabo olmasa da bir sıvı sabun koyar; söylesem kırılır, kirli elle dirsekle kapı mı açılır. Onlara gideceğim zaman; şalvarımın cebinde sabun taşımaktan yıldım vb, diye anlatıyor da olabilir. Ya öyleyse ?

Herkes neden üstünüze gelmiş çok anlamadım, üsluptan sanırım çünkü isteğiniz çok mantıksız gelmedi bana hiiic temizlik takıntısı olmayan birisiyim ama bu popişi elleme işi inanılmaz midemi bulandırıyor, ben de en azından evimde istemezdim. Dışarıya yapacak bir şey yok tabi ama evde kökünden çözülecek bir şekilde değilse eğer dezenfektan koyup bebek için lütfen dikkat edin diyebilirsiniz.
Ben gerçi komple elle dokunulmasindan nefret ederim ama sadece eşime yasakladım yani başkasına da ne dicem zorla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…