Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

bilmiyorummafoldumben
cuma gunu ucagim kalkiyor ve hazirladigim valizi geri bosalttim :gitme:
oooooooof offf mafoldumben

sağol canım hoşbuldum..orası işin şakasıydı bende pek dinleyemiyorum fırsat bulamıyorum açıkçası...ama dediğin gibi klasik müzik dinlemek daha uygun oluropuyorumnanaktan

Öyle diyolar cnm bebek için baya yararlıymış tabi yine sen bilirsin. Sağ salim gelir inş:Saruboceq:

allah almasın seni emi:)))))ama onda arabeskçi tipi var sanki:lepi:

kaydirigubbakcemile3 kız bi kaç damar şarkısını duymuştum damarcı sandım adamı evet tam damarcı tipi var vallakaydirigubbakcemile3

Alllahhhhhh acayip severim roman havasını varya çaldığı zaman asla oturmam yerimde sositosositosositosositosositososito
Sözleri nasılda acıklı aslında yaa nasıl oynicam ben şimdibenneyaptımki
hem ağlarım hem oynarım diyo şarkı:))kızamm romanların hayatı bu..pskoya bile oynayarak bağlıyolarkaydirigubbakcemile2
bilmiyorummafoldumben
cuma gunu ucagim kalkiyor ve hazirladigim valizi geri bosalttim :gitme:
oooooooof offf mafoldumben
aaa neden boşalttın hayırdır canım:teselli:
ay olurmu şekerim tam bendensin gel:içelim:
aslında varya tam roman adamı ednan yahihoyyytçal romanı oynasınsositososito
çokmu damar oldu yaw:kedi:

hemde atardamaraklinialirimsmileama bu bile hafif bana

allah kurban yaa bu iştee buu müslümcüler dökülüyokaydirigubbakcemile2lisede ne dinlerdim beesevgi çiçeğimdin gönül bağımdaboshayallersmile
kurtlarımızımı dokuosbenmı yannıs anladım acepbilmiyorumkismile
İzlesene.com : Video - abe kaynana naptın bize vermediler

offfff diyorummm allahhhhhhhsositososito sositososito biz birbirimizi çok sevdikk naşıyoz yarimlenn:teytey:

surmelı az kalmıs yawrimmm
biraz daaaa sabır:teselli:

hem ağlarım hem oynarım diyo şarkı:))kızamm romanların hayatı bu..pskoya bile oynayarak bağlıyolarkaydirigubbakcemile2

=) valla heee bi biz öyle olamadık ağladık mı ağlıyoz oynadık mı oynuyoz

allah kurban yaa bu iştee buu müslümcüler dökülüyokaydirigubbakcemile2lisede ne dinlerdim beesevgi çiçeğimdin gönül bağımdaboshayallersmile

boshayallersmile boshayallersmile

TANRICA kız vallahamı diyon MÜSLÜMÜ SEVıYONNU KIZZ BEN ESKıDEN BERı PEK DıNLERıM AHH AHHH..neyse kızlar herkeslere ıYıGECELER bugün pek iyi değilim...off off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…