Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

yok mu sarkı ekleyen
hadi rakı sofrasını hazır ettim

bende diyorum biri eksikhihoyyytnerdesin sen yaaolumunekankayizsmiledamarcıyız bu gece aklinialirimsmile tamam dur gidiyim tanrıçanın topiğine

kıs blog açtım ya onun yan işleri ile uğraşıyorum ...pc de de sorun oldu dün ondan fazla bakınamadım sempatiksalakcinni

Ay saol cicimm ne güzel bi topic sahibisin sen, hizmette sınır yok. Bundan sonra senin topiclerden ayrılmam :jeyyar:

Ben de yavaştan yatıyorum kızlar, hepinizi öperim iyi sabahlar aklinialirimsmile
sanada dişiolumunekankayizsmilehee öyleyim ben evet:kedi:bak etiketlerde adın var sende damarcısın artık ona göre.slogan verde öyle yat
vay anasını çılgınlar sizi =)tanrıcam biiraz daha zıplasaymıs bi tarafları fırlayacakmıs sempatiksalakcinniaman ha dikkat etsin aklinialirimsmile

kızım ismal yekanın feys buk şarkısı gelmiş geçmiş en iyi kop kop parça be sen ne diyosunsositososito

bayıldım aşkıtom ya bayılmaz mıyım sen begendin mı =) yalnız saka bi yana birisi çete bunlar diye yazmış kım lan o ne diyor oyle ( kötükedihüso smile )

sana o gözlükleri çıkar dedim düşücen dedim ama dinlemedin..sonra seyircinin üstüne düştünboshayallersmilegüzel konser olmuştu ama he

Niye burda rezil ediyosun beni hani sölemicektin kimseye:mymeka: ismailim bile kayıtlardan sildirdi onu sen deşifre eetin beni:1closedeyes:

vay anasını çılgınlar sizi =)tanrıcam biiraz daha zıplasaymıs bi tarafları fırlayacakmıs sempatiksalakcinniaman ha dikkat etsin aklinialirimsmile

Ne sandın kızım:1closedeyes: İsmaile hava atcm diye kendinden geçti

:roflol::roflol::roflol:

etiketleri siz mi yazdınız allah ın çatlak hatunları ...akitrm ve tatlı gacim yok extreme m de yok ....kesin pirelerini uçusturuyorlardır mirmirmirmir

yok mu sarkı ekleyen
hadi rakı sofrasını hazır ettim
karabiber görüyosun dimi nası havaya girdikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sen varya sennnaklinialirimsmilegizli arabeskçilerden kim kaldı be:içelimabucumun metalcisi:hulya:
kıs blog açtım ya onun yan işleri ile uğraşıyorum ...pc de de sorun oldu dün ondan fazla bakınamadım sempatiksalakcinni

aaa hayırlı olsun bebeğim adres verde girelimzemuszemus

:roflol::roflol::roflol:

etiketleri siz mi yazdınız allah ın çatlak hatunları ...akitrm ve tatlı gacim yok extreme m de yok ....kesin pirelerini uçusturuyorlardır mirmirmirmir

extreme converse oldu,burdaydı ama gitti:gitme:
akitra zaten yok..tatlıgacı okudu ama kaçtı:1ninca:

http://pandorabazaar.blogspot.com/

ahanda adresim bu :)))) ama daha çok yeni ...2. el giyim vs var heznüz..habi yemek vs paylaşım eklicem zamanla...

amannnnnnnnn bugun ben arabeskçi yrna sen rock çı bu işler boyle be gülüm=)=)haydi yok mu ekleyen

karabiber görüyosun dimi nası havaya girdikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sen varya sennnaklinialirimsmilegizli arabeskçilerden kim kaldı be:içelimabucumun metalcisi:hulya:

Bitanem boşuna yazmadık oraya has damarcı liv, damar livden sorulur diye ben ışığı gördüm onda ama karizmayı çizdirmiyim diye metalci gözüküyo bakma sen ona şimdi açmış müslüm dinlemiyoosa neyim:roflol:

amannnnnnnnn bugun ben arabeskçi yrna sen rock çı bu işler boyle be gülüm=)=)haydi yok mu ekleyen

lan o ne öle be yokmu arttırn der gibi ay koptum:roflol: :roflol:
eyvallah gülüm öle olsunkaydirigubbakcemile3atın ölümü arpadan olsun kardeşş:1closedeyes:

Slogan mı, benim bu saatte aklım çalışmaz, ağzım hiç laf yapmaz ki ohaoldumsmile amma liv çilingir sofrası, rakı dedikçe mest oldum, arabeskle rakı gitmez kötükedihüso ben şarkı sözleriyle göndermeler yapacağımız türk sanat müziği topiği isterim, şöyle sanal fasıl yapalım kuzum :içelim:
hadi öptüm sizi aklinialirimsmile

kızım görmüyomusun rakı balık ekliyo,yokmu resim ekliyen die yırtıyo kendini var var içinde var...sempatiksalakcinni
liiiivv tek başına dinleme kız artık meydana çıktı bizede at linki güllü dinlemiyosa top olim hehihoyyyt

anam hatunun avatara bakınkaydirigubbakcemile3utanmadan rakı resmi ekliyosunuz bidealsanaalsanasmileyapılırmı gider ayakaklinialirimsmile
damar bizim işimiz damar bizim olayımızı,olmasaydı derdimiz söylermiydi ferdi ağbimiz,aşka baba dedik bizi yetim bıraktı...şimdilik bu kadar..hadi yerine verdim sloganı gidebilirsinŞeniz
yapalım anama c.teside fasıl yapalım

ne dilicem gülü müllü kızım kötükedihüso sen asıl rock barlara gidip başını sallamıyorsan ben top olayım aklinialirimsmile

theshecim rakı balık yer birseyle gider vallaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…