Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

Tmm la bu gadak üstüme gelmeyin:umursamaz:mafoldumben:roflol:
kurban olduğum aynı frekansız be üstüne gelirmiyim:1hug:
ayyy inanmıyorum ya ben seni ne kadar aradım bi bilsennn sen ismini değiştirmişsiiinn ondan bulamadım uf tanrıca valla sevindim kızz yaaa

canım benimŞenizsen nie yoktun nerelerdesin duygucum ya

delikafadulden hülyaaaa profiline grdm ekliyemedm...genel isimlerden ararkene başka hulyayı eklemşmm :roflol:

delikafadulden hülyaaaa profiline grdm ekliyemedm...genel isimlerden ararkene başka hulyayı eklemşmm :roflol:

:roflol::roflol::roflol:
Ula Hülya'dan bol ne var
Kullanıcı Listesine gel Hülya yaz çıkar.kaydirigubbakcemile5

sorma balım uzun zman giremedim 5 6 ay kadar tekrar girmeye karar verdim bu seferde seni bulamadım he he opuyorumnanaktan
şimdi buldum artıkın kaybetmem

evettt şidmi damara devam edelimm konuya açıklık getirdiğmize göreeesempatiksalakcinni

sırnaşık şey allahım =)=)
kızım banada bir sarkı armagan etsene

Veri tabanımızda 'Hülya' isimli bir Kullanıcı bulunamıyor. Lütfen geri giderek Kullanıcı ismini değiştirin veya, Kullanıcı Listesinden seçin .
Bu kullanıcıyı listeye ekle...

--------------------------------------------------------------------------------
ahanda bu çıkıyyyy bilmiyorumkismile

sırra kadem bastın hülyaaa kaydirigubbakcemile3 veri tabanı bile bulamyoo :))

Çok güzel birşey yazardım ama katıksız mapusu yemiyor nadide yerlerimlmaz:

Neyse..Dur ben profilimi herkese açıyımzemuszemus

bu ağla gözüm varya sen söylemişdin bana valla o gün bugün hep dinlerim hep

hemen bi topük açcam hülya profilini herkese açtıııııııııı :roflol: koşunnnn :))
hemen ekliyim ordan seni cnm..valla tüm kullanıcıları gezdim bu sayede :))

nys kızlar ben yatar benim mesaim bukadar bazı arkadaşlarla tanışamadım daha inşallah yarın gece..öptüm hepinizii..tanrıça özellikle seni mucax

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…