Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

Bu mu şeker?
Şekerin tanıını bilmesem dahi şeker demezdim bu adamaalsanaalsanasmile

:roflol::roflol: öle deme ama ya o bizim tadımız tuzumuz..zemuszemus
Hep böyle kafama vura vura kelimeleri karıştırdım bak masum duruyo dicektim ama sen yine bu masum dicen hiç demeyeyimeyvahedigeldismile

hoşgldn livcim bende anlamam damardan kaydirigubbakcemile3 kankamzın topüğüne her daim girerz ama olsun olumunekankayizsmile

lan sinsi pislik adi şeytan ve dier hakaretler:))hani allahınakadar damarcıydın sen köpeeee:tomato:nası geri vites yaptı 2 dkkda..alıntılıycam rezil edicem seni dur sennkötükedihüso

:roflol::roflol: öle deme ama ya o bizim tadımız tuzumuz..zemuszemus
Hep böyle kafama vura vura kelimeleri karıştırdım bak masum duruyo dicektim ama sen yine bu masum dicen hiç demeyeyimeyvahedigeldismile

Tatsız- tuzsuz olacak bu gece haalaelaelaelaelae
Bak b usefer vurmadım, bir kolumla ayağından, bir kolumla kolundan tutup çamaşır gibi sıktımguclubacismile
Bakk nee kaaa güçlüyümguclubacismile

tanrıcam kızım 2 sayfa kadar once birisi bir sarkı eklemiş güllünün mü ne =) dinleyim dedim o nasıl bir sey o oyle sempatiksalakcinni harbiden beni bozar siz hep burada mısın çıkın yaw olmaz mi

haha sınavı geçtim yuppiiiiia.s.

Allah mesut etsin kedimin adaşızemuszemus Beni arkadaşın yap ben sana yollayamadım

ben bilmem kuzum sen hasan basriye de bak fotosunu da koyuyom senin için
321.jpg

Şeker durduğuna bakmayın çok pis sapıktır:nazar:
şeker durduna bakmıyorum zaten..hatta onu şeker olarak algılıyamadım zaten:roflol:
aso senmiisn yoksa
kaydirigubbakcemile3türk filmi gibi olduk..duygu gözleri kör kız bende hemşire nalan-tatlicadiarzu-benim duygum benim:1hug:
ben müslümden-küskünüm severim :1ninca:

vayy içinden damar cevheri çıkan biri dahaaklinialirimsmilehoşgeldin hayatımŞeniz..ne tesedüf bende severim:1ninca:

bebek bu senin onceki topigin mı hhhhhhhhm o zaman geri aldım soylediklerimi kuzummmmmm bilmiyorumkismile

Tatsız- tuzsuz olacak bu gece haalaelaelaelaelae
Bak b usefer vurmadım, bir kolumla ayağından, bir kolumla kolundan tutup çamaşır gibi sıktımguclubacismile
Bakk nee kaaa güçlüyümguclubacismile

:roflol: sen onu canlı görsen böyle demezsin o kadar çok seviliyo ki adama facebook da grup bilem açtılar Hasan Basri | Facebook baakkkkzemuszemus
:gitme::gitme: gücünü niye benim üstümde deniyon ama:gitme:

zorkii bi hg oldu ama ossun hb şekeriiim opuyorumnanaktan
kızz dövcem hee kaydirigubbakcemile3 ne zoru Şeniz
her gece buluşuyoz işte hşgldni mi olur :jeyyar:

aso senmiisn yoksa

afrodit tanrıça aso ve türevleri bacım boshayallersmile
lan sinsi pislik adi şeytan ve dier hakaretler:))hani allahınakadar damarcıydın sen köpeeee:tomato:nası geri vites yaptı 2 dkkda..alıntılıycam rezil edicem seni dur sennkötükedihüso

ımmm şeyy benn aaaa :kedi: taam bee zemuszemus damarcı gibin davranıyoz yaranak diye :mymeka:

Biberim prova yapıyorum, gücümü başkalarında bitireceğim de:jeyyar:
Acıyan yerini göster, öpeyim de geçsinopuyorumnanaktan

ayyy inanmıyorum ya ben seni ne kadar aradım bi bilsennn sen ismini değiştirmişsiiinn ondan bulamadım uf tanrıca valla sevindim kızz yaaa

tanrıcam kızım 2 sayfa kadar once birisi bir sarkı eklemiş güllünün mü ne =) dinleyim dedim o nasıl bir sey o oyle sempatiksalakcinni harbiden beni bozar siz hep burada mısın çıkın yaw olmaz mi
aa güllüme laf söyletmem kızz:)))deme öyle kankanın sevdiği şarkıcılara:lepi:anam sen rakçısın tabi seni bozar seninkilerde beni bozar ama gül gibi geçiniyoruz biz olsunolumunekankayizsmile
bebek bu senin onceki topigin mı hhhhhhhhm o zaman geri aldım soylediklerimi kuzummmmmm bilmiyorumkismile
yok alma bitanem sonuçta bnm topiğim farketmez yaniarkasındayım her türlü:lepi:
:roflol: sen onu canlı görsen böyle demezsin o kadar çok seviliyo ki adama facebook da grup bilem açtılar Hasan Basri | Facebook baakkkkzemuszemus
:gitme::gitme: gücünü niye benim üstümde deniyon ama:gitme:
biber ben bunu bilmiyodum bak dur dinliyim bikaydirigubbakcemile5

ımmm şeyy benn aaaa :kedi: taam bee zemuszemus damarcı gibin davranıyoz yaranak diye :mymeka:

türevleri:roflol:arabesk prensesi unuttun:roflol: :roflol:

kızz dövcem hee kaydirigubbakcemile3 ne zoru Şeniz
her gece buluşuyoz işte hşgldni mi olur :jeyyar:

tama yeavrum şakaydıı şakaa bilmiyorumkismile

yaaaaaa ben arabesk bir sarkı oneremem pek tarzım degil sevdiklerimden bir sarkı koyuyucam

herkes youtube girebiliyor degil mi sarkı geliyor işte james blunt (hastayım bu adama)

[youtube]Ln8Sj_BDUrs[/youtube]

X