Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

sorma balım uzun zman giremedim 5 6 ay kadar tekrar girmeye karar verdim bu seferde seni bulamadım he he opuyorumnanaktan
şimdi buldum artıkın kaybetmem
tamam canım benim gitme zaten bi yereopuyorumnanaktan
evettt şidmi damara devam edelimm konuya açıklık getirdiğmize göreeesempatiksalakcinni
hadi edelim:içelimlmasaydı derdimiz söylermiydi ferdi ağbimiz-tatlicadiarzu-:roflol:
sırnaşık şey allahım =)=)
kızım banada bir sarkı armagan etsene
istediğin şarkı olsun geliyo dur:))
ibrahim tatlıses Beyaz Gül Kırmızı Gül - Muzikce.Net Mp3 Dinle
lütfen geri git patikaydirigubbakcemile3

Hmm ben bu adamı da ilk defa dinliyom çok çalışmam gerek çookkk
:roflol: kız fotosunu koyduğum ŞEKER dediğim sonracığıma dayak yediğim adam hasan basri:roflol::roflol: onun şarkısı yok kız hatları karıştırdınkaydirigubbakcemile3

bu ağla gözüm varya sen söylemişdin bana valla o gün bugün hep dinlerim hep
valla müzik kutusunda iyiydikte geyiğe taşıdılar bizi be duygumkaydirigubbakcemile:dilcikar:
nys kızlar ben yatar benim mesaim bukadar bazı arkadaşlarla tanışamadım daha inşallah yarın gece..öptüm hepinizii..tanrıça özellikle seni mucax
özellikle benimi:kedi:tamam bitanem allah rahatlık versinopuyorumnanaktan
Kız bu şarkı nerde çıkmıştı?bilmiyorumkismile
Ben duydum bunu..Başkası mı söylüyordu ki?

Fena değilmiş:1closedeyes:
geniş ailede laylaylom çıkmıştı olabiirmi acaba??:))
vallaha sırf buradasın diye bende burdayım :içelim: ha neyse ben bu topigi bozcam ama
ahanda sarkı
İzlesene.com : Video - korn another brick in the wall
sen ol yeterki livim bozulmaz merak etmeŞenizdur açıyım bakıyımyerimseniben

allahım gece gece iyi güldüm ya kızım ben o sarkıyıda oynarım =) oynayasım geldi gece gece aay tutmayın beni

Liv, açmışım senin yolladığın linki Patiye yazıyodum bu arada, nan diyom ne bağırıyo arkadaş, unutmuşum tabii bilmiyorumkismile
Hemen girip kapattım kurtuldum bu işkenceden :roflol:
Yok anam bugün kimseyle frekanslar tutmadı benim:sinifsinif:

:roflol: :roflol: :roflol:

ee neci kız bu adam valla anlamadım..dedim ben gerimi kaldım acaba:))
açılmıyo link:gitme:
allahım gece gece iyi güldüm ya kızım ben o sarkıyıda oynarım =) oynayasım geldi gece gece aay tutmayın beni

liv çok adisin biliyosun dimi:roflol: :roflol: :roflol:
kızım benide güldürdün hee sussana:))) bide varya ben dövmeli falan bi tip düşünsene göya arabeskçiyimsempatiksalakcinni

mıllet benim sarkıdan sonra kactı kızım sen bence beni uzaklastır

yapma bebegim ya takılıyorum sana =) bende bugun fenalı koptum kuzum aaaay karabiberimde bir sarkı eklesin hadi baby

yapmaa beaaa akannehir

Ne ekleyim yeaavvrum ben yaşlı ve hasta bir kadınım, dizlerimde Pati, gözümde gözlük sizi zor takip ediyom yavrum..ısteme benden öyle şeyler.
:üşengeçliğinden çamura yatmakla kalmayıp Patiyi de yatırıp sadece gözlerini çıkarıp kaşlarının ortasını parmağıyla hava kaldırıp, kendisine Güççük Emrah süsü vermeye çalışan smile:

sen beni bugün gülmekten öldrdün hülyaa yaaa :roflol: :roflol:
Allah ta seni güldürsün :Saruboceq:

hatırlamazmıyım..bana damar bi şarkı buldunu idda etmiştinde bi yerimle gülmüştüm..yine hafif bi damar olarak bunu önerdimo gün sana önerdiğim dier şarkyı ekliyim dur:)liv gülme gebertirim:smiley-cool:
Dailymotion - Seni Çok Sevmiştim Göz Bebeğim - Müzik Kanalı
mıllet benim sarkıdan sonra kactı kızım sen bence beni uzaklastır

yapma bebegim ya takılıyorum sana =) bende bugun fenalı koptum kuzum aaaay karabiberimde bir sarkı eklesin hadi baby

senin çarkı ilk baktım sakin sessiz...sonra bi :umursamaz:bağırdı adamdelikafaduldeneyvahedigeldismileama güzel yani senin tarzın bide ben tanıyorum bi yerden bu şarkıyıCADIARZU
hahahaha millet topuk yaptı yani hee:)))

var ya hülyam ama yorum yapmaya gelince üstüne yok eklensen nolur hadi guzellik 2 dkkanı bile almaz

ne güzel de duruyor resmin duvarda
sanki bana gelll diyor çok uzaklardan....
cengiz kurtoğlu ozanımız ne de güsel demişş:))))))))))))

bu da güsell olmak çok yaaa
sevdüğünü üzleyenlere yazem durun bi:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…