Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

canm evt bunları oda diyo...ben herşeyi paylaşamam vs
bazı sorumluluklarım var ve artık daha çok ciddi bakıyorum herşeye diyo...yani düşünüyo çocuk allah için okuldn snra askerlik,iş,evlnme,masfrlr fln....zaten sırf bi ünv e gitmiş olsun diye gidiyo.heni benmle evlenmede sorun etmesn ailem diye...sevmiyo çalşmayı ama :KK43:(

canm ben şimdi nasl davransm ona karşı :S
mesj attım 2mizde d hata var diye ama cvp atmadı....

hayatım ikimizdede hata var deme..msjda olmaz..yüz yüze..ikimizdede hata var diyince o yine delirir çünkü onda hiç hata yok!:)sen öyle diyince iyice deliriyodur..sorumluluk altına giriyo..geleceğinizi düşünüyo..okul hayatınıda sevmiyo..bak uzatma sıcak davran araya soğukluk koyma..konuyuda açama başka şeyler konuşun deşmeyin bu konuyu..sende onun açısından düşün..anlatmasını bekleme anlatmaz çünkü her düşüncesini..içinde yaşıyo..evlilik kolaymı..e bide okul askerlik..delikafaduldenvaalla düşündükçe ben daralıyorum..onlar napsın:KK43:

aslında nedn bişe yapmadan ondan msj bekliorum biliyomusun...
hani bi hata yaptı bak pati hemen alttan aldı bana iyi davrandı diye düşünüp artk hep böyle yaparsa diyi düşünüyorum cnm...hani anlasn o da istiyorum...ben attım msj o da atsn istiyrm :KK43:(

yanlışsa düzelt cnm...

hem benm evdn gtme olyımda kim hatalı canm...bunu üzerine ben iyi mi davranıyım

bu arada belinay tatilden döndü canm :))))))

aa öylemi hoşgelmiş...

sen çekip gitmeye kalkarsan oda öyle yapar..sende baştan var..peşinden gelicek sandım ama yanıldın:)msj bekleme beklersen için içini yer nie atmadı die..sen üstüne düşeni yap ama karşılık bekleme..zaten düzelicek aranız..hayır canım nie hep öyle gitsin..öyle düşünme..siz lay lay çıkmıyosunuz.ciddi çıkıyosunuz..artık böyle düşünceleri çoktan aşmanız lazım..şımarır die korkma şımarmaz..onun sana ihtiyacı olan bi dönemde..bu yaşta sorumluluk hissi var önünde uzun yolu var..yanında ol..kavga ortamı yaratma sakin ol

bu dedklerini sevgilim duysa varya gör bak kız nasl düşünüyo azcık örnek al der :roflol:
haklısın aslında cnm yaa :)))
ben şimdi msj mı atsam?

kızlar bugün baya iş yaptım sersem gbiydim tüm gün mirmirmirmir
Bugünlük erken kaçıcam sondan biönceki mesajım buda kaydirigubbakcemile3

hoşgeldn ve güle güle mi diyelim ozmn tatlım kaydirigubbakcemile3

Çok öptüm fıstıklar hoşçakalın Şeniz
751aa0.gif
7289323.gif

aynen patiye katılıyorum:)hoş geldin ve güle gülekaydirigubbakcemile3
hoşgeldn ve güle güle mi diyelim ozmn tatlım kaydirigubbakcemile3

pati msj atma..:)attın atıcağını..yarın yanına git..yüz yüze olsunyerimseniben

pati msj atma..:)attın atıcağını..yarın yanına git..yüz yüze olsunyerimseniben

cnm benm bugünde buluşsk buluşrdk ama onun vizeleri yeni başladı...o gün bile yanmda ders çlştı düşün yani...ben hadi bulşalm diyemem ki cnm...
bnm vizelerimde bulşmadk ki çalşıyım diye a.s

iyi geceler turuncum :)))
ne hoş resmler öyleee

1000. mesajın hayırlı ugurlu olsun asoo -tatlicadiarzu-

cnm benm bugünde buluşsk buluşrdk ama onun vizeleri yeni başladı...o gün bile yanmda ders çlştı düşün yani...ben hadi bulşalm diyemem ki cnm...
bnm vizelerimde bulşmadk ki çalşıyım diye a.s

hımm..ya 2dakka eve uğra..sadece sarılıp barışmaya geldim de..yarım saat bile durma çık..o derece samimiyetin yokmu aileyle..yoksa ara msj atma..sevdiğimi söylemek için aradım..uzatmıyalım de..nasıl hitap ediyosan artık..barışalımda rahat yatıyım de..bak onunda vizeler yani başlamış ıykk!!hem moral olur ona hadi..

hımm..ya 2dakka eve uğra..sadece sarılıp barışmaya geldim de..yarım saat bile durma çık..o derece samimiyetin yokmu aileyle..yoksa ara msj atma..sevdiğimi söylemek için aradım..uzatmıyalım de..nasıl hitap ediyosan artık..barışalımda rahat yatıyım de..bak onunda vizeler yani başlamış ıykk!!hem moral olur ona hadi..

çok anlayışlı sevgilisin sen hee :jeyyar:
dur bi arıyım ben geliyom :eek:

2 kere aradm açmadı :KK43:((
uyuyodum diycek kesn

cnm bu arada nisan. ı senn arkadş listende gördüm...
ben ilk üye oldugumde sürekli msjlarını takip edrdm onun....fikirleri hoşuma gderdi :))
kararlı bi kız yani

2 kere aradm açmadı :KK43:((
uyuyodum diycek kesn
fesatlık yapma hemen:)uyumuştur belkide..olabilir..o yüzden yüz yüze olun demiştim..olumsuz bişey olunca canın sıkılıcak..ya o senin sevgilin seni çok seviyo sende onu..2 güne kadarda düzelicek aranız içini rahatlat yaa ne üzüyosun kendini..sen kafanı dağıt şimdii..yarın arar o seni..görürsün..

X