Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

turuncum..kk ile nası tanıştınız topiğindeydim..sana inanmıyorum direk kadınlar klübü yazmışssın ya süpersin:lepi:

turuncu ya cahallığımı mazur gör:)pesimist ne demek..benim bildiğim böyle mutsuz içe kapanık yanılıyomuyum?aydınlat beni:ecrin_bebek:

turuncum..kk ile nası tanıştınız topiğindeydim..sana inanmıyorum direk kadınlar klübü yazmışssın ya süpersin:lepi:
aynen öyle tatlım kadınlar nerde çok olur diye düşündüm sonra google kadınlar kulübü yazdım ve buldum burayı :hooray:
Sıkılıyodum nette napabilirim diye iyikide buldum herşeyinden faydalanıyorum çünkü kaydirigubbakcemile5

turuncu ya cahallığımı mazur gör:)pesimist ne demek..benim bildiğim böyle mutsuz içe kapanık yanılıyomuyum?aydınlat beni:ecrin_bebek:
Karamsar demek canom benimde genelde olduğum halimdir kaydirigubbakcemile3

patiiihihoyyytfakirhaneme hoşgeldin annemŞeniz..turuncuyla zaten tanışıyosunuzdur:) turuncu pati..pati turuncu hehehelülülülülülükaydirigubbakcemile2

Karamsar demek canom benimde genelde olduğum halimdir kaydirigubbakcemile3

kız sende karamsarsan artık:))kötü enerji verme beesengözlerimebaksanabasla karamsar olmam de çok olumluyum de..imza kozmik bilimler uzmanınaniknaniksositososito

kız sende karamsarsan artık:))kötü enerji verme beesengözlerimebaksanabasla karamsar olmam de çok olumluyum de..imza kozmik bilimler uzmanınaniknaniksositososito
Anam ruhumda var benim karamsarlık kaydirigubbakcemile3 kimseye yansıtmam ama içimin bi köşesinde durur o hep :smiley-cool:

oooo bahsettiğimiz konunun sahibide geldi kaydirigubbakcemile3
Hoşgeldin canım nasılsın görüşmyeli kaydirigubbakcemile3 a.s.

geç oldu ama geldim canm iyim canm sen naslsın bakalım yerimseniben
patiiihihoyyytfakirhaneme hoşgeldin annemŞeniz..turuncuyla zaten tanışıyosunuzdur:) turuncu pati..pati turuncu hehehelülülülülülükaydirigubbakcemile2

tanışıyoruz biz asocumm lülülülülülü
fakirhane dediğin romantikler topiğini solluyo kuşum delikafadulden

geç oldu ama geldim canm iyim canm sen naslsın bakalım yerimseniben

tanışıyoruz biz asocumm lülülülülülü
fakirhane dediğin romantikler topiğini solluyo kuşum delikafadulden

kız belinay duymasın:roflol::roflol::roflol:...paticim aslında hava atmak gibi olmasında biz geyik maksatlı açsak hepsini sollardı.naniknanik:dilcikar:hıh..:)).turuncu seni tenzih ettim hadi...:nazar:..bizde buraya taşınınca dedim burası evimiz gibi olsun..topicleri geyiğe çevirmeden burda laflıyalım:))önceden müzik kutusundaydı yani..

turuncu o karamsarlık dediğin içindeki isyan benim gibi..arabeskçiyiz ya ruhumuz pskopat anam:))kız ben gülben ergen dinliyince nişanlım dalga geçiyo:))bide yabancı müziğe eşlik edince:roflol:utan die utan:mymeka:bide arabeskçi olucaksın nerden biliyosun bu şarkıyı..demekki dinliyosun dio:mymeka:..:çok üzgünüm:suç işlemiş gibi yok aşkım diye inkar ediyorum dilime takılmış falan kaydirigubbakcemile3

kız belinay duymasın:roflol::roflol::roflol:...paticim aslında hava atmak gibi olmasında biz geyik maksatlı açsak hepsini sollardı.naniknanik:dilcikar:hıh..:)).turuncu seni tenzih ettim hadi...:nazar:..bizde buraya taşınınca dedim burası evimiz gibi olsun..topicleri geyiğe çevirmeden burda laflıyalım:))önceden müzik kutusundaydı yani..

kız belinay tatilde duyan olmaz,cidden bi gir bak topike istiyosan kimseler yok :sm_confused:

maksat muhabbet biz her yerde geyik yaparız asocum yerimseniben

arada koçişe de vakit ayır canm bnm :eek:
biz hep burdayız bekarlar olaraktan demi asoo :nazar:

valla benim son 23 günüm:))dağıtıma gelince benimkisi 1 hafta yokum:eek:..askerden tamamen gelince allah kerim:CüvCüv:..zaten uyuz oluyo kk ya takılıyorum die:)))..bu arada senin sevgülün senin kıskandığını anlamış sana kıllık olsun die o hatunu söylüyo bak düşme tuzağa:)

kız belinay tatilde duyan olmaz,cidden bi gir bak topike istiyosan kimseler yok :sm_confused:

maksat muhabbet biz her yerde geyik yaparız asocum yerimseniben

duymaz demiş ya deli hahahahah insan duysa nolucak falan der hani..ay koptum dur...:roflol::roflol::roflol::roflol:..yapmazmıyız ayıp sanaşakkıdı

turuncu o karamsarlık dediğin içindeki isyan benim gibi..arabeskçiyiz ya ruhumuz pskopat anam:))kız ben gülben ergen dinliyince nişanlım dalga geçiyo:))bide yabancı müziğe eşlik edince:roflol:utan die utan:mymeka:bide arabeskçi olucaksın nerden biliyosun bu şarkıyı..demekki dinliyosun dio:mymeka:..:çok üzgünüm:suç işlemiş gibi yok aşkım diye inkar ediyorum dilime takılmış falan kaydirigubbakcemile3
Bende sagoya sardım son 4-5 aydır aslında felsefe aynı ama tarz çok başka :smiley-cool:

X