Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

ben sınavdan bş kötü alıyım sorucam size...kaydirigubbakcemile
kızlar hiç çıkasım yok uykumda yok..zombi gibiyim..ama sınavım var..gözlerimi dinlendiriyim belki kopya çekerim..radarlar iyi çalışsın..siz burda devam edin muhabbete..bende girince okurum..kızlar yorum yaptıktan sonra burda devam edelim topiclerde geyik yapmamış oluruz..kk vitrin geyiği olsun yani..

ona ayrı topik lazım dimi ama
valla bende kalırmıyım bilmem k valideye gidicez yarın sabah erken kalkıcam bide iki gün onda kaıcaz yokum yani :a015:

sınav kağıdına yazıcam..hocam eteğin çok şık bayıldım..güle güle giy..küpende güzel şık olmuş..paylaşım için saolun..hocam size rep nietine bunu veriyorum..:eek:klava:-tatlicadiarzu-hihoyyyt

bende çıkcam tatlım zaten yarın sabahın köründe müşterim gelcek nasıl kalkcaksam eşim zor uyandırıyodu şimdi oda yok....artık yarın akşama kadar uyuklarım inş. seninde sınavın iyi geçer ama rahat olduğuna göre zaten biliyosundur herşeyi
kocaman öpüyorum seni çok sağol tatlım
sayenizde hiç korkmadım hiç yalnız hissetmedim kendimia.s.

zuhahahah :roflol: eminim A verir :roflol:

ona ayrı topik lazım dimi ama
valla bende kalırmıyım bilmem k valideye gidicez yarın sabah erken kalkıcam bide iki gün onda kaıcaz yokum yani :a015:

gelince son gaz devam ederiz..izmirin neresi sblue..nişanlım bornovada askerde..onla aynı şehirdesin ne güzel:KK43:ben ona çok uzağım...ama kalbim bir aşkımla:asigim:

gelince son gaz devam ederiz..izmirin neresi sblue..nişanlım bornovada askerde..onla aynı şehirdesin ne güzel:KK43:ben ona çok uzağım...ama kalbim bir aşkımla:asigim:

bornovada nerde de bakiim hele gidip yokliim napıo :jeyyar:

bende çıkcam tatlım zaten yarın sabahın köründe müşterim gelcek nasıl kalkcaksam eşim zor uyandırıyodu şimdi oda yok....artık yarın akşama kadar uyuklarım inş. seninde sınavın iyi geçer ama rahat olduğuna göre zaten biliyosundur herşeyi
kocaman öpüyorum seni çok sağol tatlım
sayenizde hiç korkmadım hiç yalnız hissetmedim kendimia.s.

canım benim ne demek..lafladık kız kıza:nazar:sen terazisin seversin uykuyu:1closedeyes:sende müşterinin gönlünü almak için rep ver..konusunu değerlendir:)biz ne zaman istersen burdayız cano:icecream:

bendende bu kadar kızlar öpüldünüz iyi sabahlar mışıl uykulaaar mirmirmirmir

canım benim ne demek..lafladık kız kıza:nazar:sen terazisin seversin uykuyu:1closedeyes:sende müşterinin gönlünü almak için rep ver..konusunu değerlendir:)biz ne zaman istersen burdayız cano:icecream:

:roflol::roflol:
öpüyorum ikinizide laptopu alıp yatağıma geçiyim yazarken uyuyakalırım nasıl olsa mirmirmirmir

NE YANİ TOPİC ÖLDÜMÜ ŞİMDİ:a015::a015:nie kimse yazmiy:a015:

NE YANİ TOPİC ÖLDÜMÜ ŞİMDİ:a015::a015:nie kimse yazmiy:a015:
Akşamcı bu topik gündüzleri rağbet olmuyo kaydirigubbakcemile3
Hem arabesk geceleri daha etkili olurya millet geceye saklıyo kendini :jeyyar: kaydirigubbakcemile3
Nasılsın canım nevar neyok Şeniz

:roflol:..bacım damar olayından çıktık artık her telden çalıyoruz:teytey:..saol turuncum sen nasılsın:1hug:valla ben topic açmakla meşkulumkaydirigubbakcemile3ne var ne yok döküyoruz ortaya işte..zilli kızın napıyo hooyy yeyim onu ben yaa:))

:roflol:..bacım damar olayından çıktık artık her telden çalıyoruz:teytey:..saol turuncum sen nasılsın:1hug:valla ben topic açmakla meşkulumkaydirigubbakcemile3ne var ne yok döküyoruz ortaya işte..zilli kızın napıyo hooyy yeyim onu ben yaa:))
Valla altlara baktımda uçmuşsunuz iyice kaydirigubbakcemile3
Bende zilli kızımda iyiyiz canom sağolasın Şeniz

X