Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

Victoria+Beckham+Dress+Collection+4.jpg

bende bu kadının giyimine bayılıyorum işte...
kraliçem senin kullanıcı adın ne anlama geliyo?onu söyliyim bari böyle olmuyo:)

eskiden daha güzeldi bu kadın şimdi çirkinleşti giyimi güzel gerçide o kadar zayıflayınca taşıyamıyor elbiseyi

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeyyemin ederim koptum..bakıyorum şimdi çok tatlısın ya:roflol:

mersü cicim :nazar:
kiboş dinledim iki parça üstünede edith piaf ooohh her telden çalıom maşşaallaaahh sengözlerimebaksanab

şimdide benim başım döndükafamçokkarıştısbulue nirde yahu bunlar verdiğin linkte yok..başka sayfalardamı?

yok:S...şarkılar mix yap oh her telden githihoyyyt...özloşun eklediğe resimlere bakalım hadi..:)

yordunuz gece gece beni puanlı olan siyah beyaz yanlız belirteyim nette kahverengisi vardı o çikin siyahı güzel ama

hiiiiiiiiiiiiiiii
çok güzelleeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrsengözlerimebaksanabdelikafaduldendelikafadulden
ne kadar şıklaaarrrrrrrrrrrrr
ayağında paralanmasın temiz temiz cici cici en az 3 sezon giy şekerimkaydirigubbakcemile3

bakltım bi daha baktım çookk güzel yaaa kaça aldın bunları
çok efkarlandım dur bi sigara yakıyım:nazar:

ninewest bacım ben ayakkabıda beta elle bide ninevest severim :jeyyar:
çook ucuza aldım 52 49 ytl saolun kızlar amiin şimdi kıyamıyomda sonra giyerim bol bol

nine west bende çok severim..topicteki siyah ayakabılarım nine west..çokta uygun almışssın valla..özloş elbiseler bittim yaadelikafaduldendelikafadulden
nazar deymesin..üstteki eklediğne içim gitti..sblue o link bebişimin benim diilsengözlerimebaksanab

X