Araba Meselesi

Bende otomatik Ford focus lara sulanıyorum veya Skoda Scala lara ama daha vakti var

Ne kadara aldı arkadaşın sen Suv alican belli nasil aklımda kalmışsa artık seni görünce Suv geliyor aklıma
Ayy ya bunu kocama diycem. SUV almak zorundayım artık diye ne kadar dedi hatırlamıyorum ama benim bütçemin çok üstündeydi malesef. Rafael diye bir Renault arabası var gördün mü hiç. Ayyy aşık oldum platonik

İçim dişim araba oldu .. onlara da bakıyorum çok güzel stonik olanı Sportage i filan. Ama yılı 2022 filan olsun istiyorum en kotu. Onda da fiyatlar vuhhuuuhuuuu
Sportage evet gelmedi aklıma.
Stonic Suv la binek arası orta bişey ve çok yakıyor diye biliyorum.
Aslında Skoda Qamiq de baksanız ya,
Güzel araba

Evet gördüm o elektrikliydi yanlış hatırlamıyorsam Türkiye'de de üretilmiyor

Opel parcasi çok pahalı diyorlar ya
Ya onun söylediği ilde,500 600 bandında hep Opel vardı.O yüzden.
Yoksa ben bunu almasını tavsiye ederim.
Şuanki arabam ,kolay da satılır,spor ve şık ta.

Eklentiler

• 1000057471.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 12
Toyota hibrit chr var ona baktın mı rafaleyi andırıyor

Eski arabam diye demiyorum ama cidden Daihatsu çok iyiydi. Türkiye'den çekildi satması zor ama cidden iyiydi ya. Canım kızım kimlere yar oldun sen şimdi

Tanıdığım birinde var o da 5 kişilik aile.
Sportage bakın o zaman,Kia öneririm.
Rio vardı bende 2018 sunrooflu falan.
Çok memnundum.
Kia başka bişey...
Rio hiç bakmadım. Bı bakayım nasıl onu arada kaynattiysam. Bütün arabaların içinden geçtim sanıyordum bı model netlestirsem zaten odaklanıp devam edip alcam. Ama bu gidişle benim kafa iyice çorba olacak...

Rio da küçük gelecek size,Qamiq küçük dediğiniz için.
Ama çok özlüyorum ben o arabamı.

Rio da küçük gelecek size,Qamiq küçük dediğiniz için.
Ama çok özlüyorum ben o arabamı.
İlk araban miydi. Ay ben ilk arabam diye minnos sirion u bile özlüyorum. Ha dönmem artık asla. Alana hayır getirsin. Ben çok sevdim. Yeni sahibi de sevsin. Arada adama mesaj atasim geliyor. Nasıl benim minnosum diye. İade etmek ister filan diye korkuyorum

2nci arabamız.İlki Clio 4 tü.
Rio yu yatırımlık ev almak için sattım
Şimdide Minnoş Fiesta var işte...
Ahahaha niye etsin de,çok hoşsunuz...

2nci arabamız.İlki Clio 4 tü.
Rio yu yatırımlık ev almak için sattım
Şimdide Minnoş Fiesta var işte...
Ahahaha niye etsin de,çok hoşsunuz...
Ya en son ben köy gibi bir yolda yolu kaçırdım diye frene yüklendim abs calisti sonra normal fren çok yumuşadı. Satmak için ilandaydi eskiydi ekspertiz. Adama dedim bakın böyle böyle uzun yıllardır servis bakımı yok, freni bu olayda yumuşadı ekspertiz de o da yok bilin diye. Adam bile bile aldı ama benim içim rahatsizdi. Fiyatı düştüm 30 bin kadar öyle verdim. Son kez içinde çocuklarla fotosunu filan çektim notere giderken. Arada açıp açıp bakıyorum oldum olası arabaları severdim. Arabama da çok bağlanmışım farkında değildim. Rahmetli babam almıştı bekarligimda. Bugün bile babamın mezarına gidip sattım bizim minnosu baba ya diye oturdum anlattım. Amaaan ne bileyim. Altı üstü araba denir ama çok ani birikiyor içinde manevi kıymeti bı başka oluyor. Evin de hayırlı olsun. Güzel günlerde oturun. Rio dan güzeli de tekrar nasip olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…