Araba Meselesi

Hyundai i10 kullandım ben 1 sene. Ufak bir kaza atlattım,arkadan bana bir Tiguan çarptı,benim çamurluk ve far değişti,Tiguan sadece çizilmişti,ondan sonra değiştirdim yaptırıp arabayı. Ha 1000 motordu araba,az yakıyordu, uzun yola da gittim zorlanmadı araç motor hacmi kücük olmasına rağmen,minicikti park problemi yaşamadım hiç ,heryere giriyordum falan. Servisi de uygundu fiyat olarak. Hız yapmam,dikkatli kullanırım diyorsanız olabilir Hyundai ama bir ford veya wv sağlamlığı beklemeyin. Diğerlerini kullanmadım ,çevremde de yakınlarımda yok kullanan haliyle fikrim yok yorum yapmam doğru olmaz,şu an halihazırda Bmw kullanıyorum,servisi epey pahalı,lastikleri run flat onlarda normal lastiklerden epey pahalı. Bütçe dostu diyemem ama sağlam araba,güvende hissettiriyor.
Birde son olarak dizel almayın araba zira belirli bir km'den sonra çok aşırı sesli calışıyor dizel arabalar ki zaten motorinin benzinden pek farkı da kalmadı fiyat anlamında bu sebeplerle ikinci elde benzinli almanızı öneririm.

Son düzenleme:
2010 model aracım hiç sorun yaşamıyorum, servis bakımlı. Bu biraz şans işi evet. Sizden önce kullanan temiz kullanmalı yoksa sanayiden çıkmıyor

Araba fiyatlarının uçtuğu dönemde 2004 model Toyota Yaris aldım. Bazen ben de piyasadan dolayı bir an önce değiştireyim diye düşünüyorum. Ama şu an ayağımı da yerden kesiyor. Bir sıkıntısı da yok. Kullanmaya devam edeceğim biraz daha. Toyota öneririm. Hem küçük olduğu için ilk öğrenme aşamasında iyi oluyor.

Bizim arac nissan note 2010 model 180bindeydi. 435e sattık alan olmuyor genelde yaşı büyük km fazla diye. Valla 2 hafta önce satmamıs olsak gelin alım derdim düzenli bakımlarını yaptırıyorduk. Fiyatlar fazla geldi pazarlık yapın mutlaka düşeceklerdir

Nissan çok beğeniyorum ama Note hiç duymamıştım. Tutan bir model mi?

Kazası sıkıntısı var mıydı? Fiyat çok uygun geldi.

Nissan çok beğeniyorum ama Note hiç duymamıştım. Tutan bir model mi?
Eski bir model artık üretilmiyor ama nissan japon arabası sorunsuz oluyor genelde japon arabaları. Biz cok rahat kullandık dısarıdan kücük duruyor ama içi oldukca geniş ferah bir araç. Bakabilirsiniz temiz varsa alınabilir..

Kazası sıkıntısı var mıydı? Fiyat çok uygun geldi.
Yoo sadece artık üretimde olmadığı için insanların bildiği bir model değil piyasası bu yani bizimki km fazla olduğu için ve 6ay ilanda kaldı satalım diye düşürdük fiyatı. Normalde 500-550bine daha düşük km olanları da var..

Döviz hesabı açıp bankada tutabilirsiniz.
Otomatik araç için bu modellerin yaşı fazla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…