Araba Meselesi

Model 1.2 jump. 2014 model 133 bin kilometrede. Güç 84 hp. Tork 121 nm. Sağ ön arka çamurluk boya, sağ ön kapı boya diğer kısımlar orijinal. Tramer yok. 515 bine olur dedi.
Keşke bütçeniz biraz yüksek olsaydı, biz sıfır SUV tarzı araba almak için kendi aracımızı ilana koyduk. Hiçbir sorunu sıkıntısı, kazası yok. Eşim arabayı çok sever , çok özenli ve dikkatli tertemiz kullanır asla bakımlarını aksatmaz .İlana koydu ama içi de buruk arada belki de satılmaz diye teselli ediyor kendini

Bak mesela böyle bişey olabilir
2014 model km 95 binde...
Küçük şirin ve satarken sıkıntı çekmezsiniz.
Bizim arabadan

Eklentiler

• 1000057471.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 34
Hyundai önermemesinin sebebi neydi?

Reno'nun araçlarını pek tavsiye etmiyorlar ama sanırım tutulan bir modeldi clio. Kaç yaşa ne kadar fiyata bulabilirim? Birkaç clio rastlamıştım ama kaput falan değişen olduğu için hiç bakmadım.
Renoyu mu tavsiye etmiyorlar yollarda 10 araçtan 6sı Reno en basitinden sana Reno modüs önereyim otomatik vites şu baktığın araçlardan bin kat iyi ön arka cam tavan önü açılır üstelik bu baktığın araçlardan da ne kadar ucuz Reno alan pişman olmaz yanlış anlama da Punto nedir Allah aşkına

Dacia Renault'un yan markası mı denir artık, öyle bir şeyi. Dacia motoru, parçaları ile Renault aynı. Ama Dacia Renault'a göre daha ucuz. Biz yıllardır Dacia'nın farklı modellerini kullandık, memnunduk.
Dacianın bir farkı var Avrupa'da çarpışma testinden geçememiş olması bizde de Dacia var memnunuz ama Reno bambaşka tabii

Peugeot almada ne alırsan al. Bir kadın olarak uğraşacaksan sanayiden çıkmazsın. Ben bir kere bulaştım burnumdan geldi sattım kurtuldum. Satarken de dedim çok para harcadım diye. Sanırım onlarda harcadı sattı.
Opel corsa aldım. Çok şükür memnunum Allah kaza bela vermez inş. Mutlaka bak. Km olarak 150 bini geçmesin.
Bir arkadaşım geçen ay Opel corsa 2013 model 515 bine aldı. Sadece bir çamurluk da boya vardı. 130 bin km

Bana fiyatlar çok geldi ama bilemiyorum.. ben de bu ara araba bulma pesindeyim. Benim 2008 model sirion 1.0 araban vardi 140 bindeydi. 280 e verebildiğime şükrettim sasesinde oynama olup olmamasi en önemlisi. Motorda sıkıntı yoksa iyidir. Benim arabam Toyota motordu. Daihatsu japon arabası. Akü ve acemilik çıkarma kazalarım dışında bir kere bile gitmedi servise. Bakimi bile esim yağını vs koyuyordu o kadar zerre sorun çıkartmadı. Ah güzel kızım... Yazın sattım 3 aydır araba bakıyorum. Arabalar asiriiiii pahalı asiriiii. 1 milyon 300 e kadar düzgün bir SUV arıyorum ama .. cin arabası alacak gibiyim. Chery omoda 5 güzel geliyor ama sıkıntı çıkarırsa alışık değilim servis görmek sorunda olacak bir arabaya. Allah denk getirsin inşallah hepimize

Kia picanto lar ne kadar ki acaba. Güzel araba onlar da. Minnos minnos

Kia nın Suvlarını öneririm sağlam araba.
Muadillerine göre de bir tık daha uygun oluyor.
Bir bakın isterseniz...

SUV u alican sen belli azcık daha ekle Renault Duster geliyor bak mithişşş Chery nedir ya

Ben konu sahibine bir sürü Opel ilanı bulup attım.
Hayırlısı artık

Yeni baslayip acemilik çıkartacağı için olabilir aslında. Benim ki 1.0 di. Motordan hallice ama çok memnundum. Sadece yokuştan kalkarken klimayı kapatiyordum
Ya araba öyle ha dedim mi değiştirilen bişey değil ya,ondan dedim almışken iyi birşey alsın bütçesine görece.

Kia nın Suvlarını öneririm sağlam araba.
Muadillerine göre de bir tık daha uygun oluyor.
Bir bakın isterseniz...
İçim dişim araba oldu .. onlara da bakıyorum çok güzel stonik olanı Sportage i filan. Ama yılı 2022 filan olsun istiyorum en kotu. Onda da fiyatlar vuhhuuuhuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…