Araba Meselesi

İşte onu bilebilmek mümkün olmuyor,kanıtlı fotolu falan olursa bir ihtimal de biz araç alımlarında direk eliyoruz değişeni,boyalı olursa evet ama değişen olunca boyanma ile hallolamamış demek ki

Vallahi qashqai çok beğendiğim bir araba. Ama fiyatları çok yüksek. Bütçem 500 civarına anca zorlayabilirim.
Dilerim en kisa zamanda gonlunuze gore bulabilirsiniz, hatta en begendiginizden olur insallah

Otomatik bakmayin, eger benzin harcamasi konusunda sorun yasamam diyorsaniz tuplu de bakmayin bir de nasilsa yasi buyuk alacaksiniz mtv zorlamaz, 1.4'ten asagisina da bakmayin.

İlk iki arabamız peugeot 207 ve 208 di. Satarken sorun yaşamadık. 2012 modeldi bziimkiler. Bütçeniz belli. Alabileceğinizin en temizini alın. Mutlaka ekspre götürün.

Ayy evet Exper de pahalı. Her önümüze çıkan arabayı da sokamayız.

Ben otomatikten yanayım.. Bütçenize uygun otomatik alın şase podye,direklerde işlem olmayan..Satma konusunda her malın alıcısı vardır diye düşünüyorum..Kendim manuel kullanamiyorum anladığım kadarı ile sizde manuel taraftarı degilsiniz

Çok tatlısınız çok teşekkür ederim.
Seat Ibiza, Opel Corsa, Symbol, Hundayi İ20 falan onlar nasıl? Favorilerimde beş yüz elli bin civarına manuel var ama manuel diye pek kurcalamamışım.
Mesela Hyundai İ20 var 2014 model 133 binde. Beş yüz otuz bin. Öyle bir şey olabilir mi?

Hundai i 20 için kağıt gibi diyenini duydum.
Opel Corsa olabilir.
Ama 550 vereceksem
Ford Fiesta veya Kia Rio bakın derim.
Kolay satılsın konforu da olsun derseniz
2014 2015 2016 Ford...Sağlam masrafsız araba.
Motoru da 1.4 1.5 falan olsun.

Hyundai i20 cok iyi arabadir, kuzenimde vardi kullanmisligim var, cekisi vs iyi, yedek parcasi da rahat bulunuyordu ama su anda yedek parca fiyatlarıni bilemiyorum tabi.

133 bin gayet iyi bir km 10 yasindaki araba icin, yilda 13 bin yapmis, cok yorulmamistir

Eksperde hasar vs cikmazsa motor kapasitesi yuzde kaca dusmus sorun mutlaka.

Siz çok anlıyor gibi duruyorsunuz. Buldukça size sorsam ayıp olur mu

Vallahi qashqai çok beğendiğim bir araba. Ama fiyatları çok yüksek. Bütçem 500 civarına anca zorlayabilirim.
Dacia Renault'un yan markası mı denir artık, öyle bir şeyi. Dacia motoru, parçaları ile Renault aynı. Ama Dacia Renault'a göre daha ucuz. Biz yıllardır Dacia'nın farklı modellerini kullandık, memnunduk.

Siz çok anlıyor gibi duruyorsunuz. Buldukça size sorsam ayıp olur mu
Estağfurullah ya,sorun tabi
Dediğim gibi 5nci arabamız.
Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum hepsi bu
İnşallah içinize sinen bişey bulursunuz.
Şahsi fikrim 550 bin vereceksem Ford veya Kia rio.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…