Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
merhaba hanımlar, 1. mizi şimdiden kutlarım, bizede teselli ödülü var mıki
images

Bende simdiden tesekkur ediyorum o zaman.:KK52:ama tabi kesinlesmeden yinede bisey demeyelim:KK68:

herkes içli köfteyi yemek istemiş galiba,kızarmış heralde,bence ara sıcak için en ideal yemeklerden biri
bir de mesela kebap öncesi verilen küçücük sıcak lahmacunlar, ve yine küçücük kaşarlı pideler çok güzel oluyor

herkes içli köfteyi yemek istemiş galiba,kızarmış heralde,bence ara sıcak için en ideal yemeklerden biri
bir de mesela kebap öncesi verilen küçücük sıcak lahmacunlar, ve yine küçücük kaşarlı pideler çok güzel oluyor
Yarışmada lahmacunda var:kk77:
Tek eksik mantı ve yaprak sarma:KK45::21:

çerkez tavuğu ve mercimek köftesi yapan arkadaş,görünüşleri harika
ama tavuk cok hormonlu sağlıksız gıda
yine de görünüş on numara

biz içli köfteyi haşlar, sonrada üzerine tereyağı dökeriz, ahhh anacım yanımda olsaydı, yapıp yeseydik :)

Hemşom biz öyle yaparız değil mi:kk77::KK45:

evet, daha hafif oluyor, kızarmışını yedim güzel oluyor ama biraz ağır geldi bana, alışmışız bizimkine, birde içine yüzüğünü kordu annem, yüzük çıkana kadar yerdik, bütün kilolar o zamanlardan kalma anlıyacağınız :)

evet, daha hafif oluyor, kızarmışını yedim güzel oluyor ama biraz ağır geldi bana, alışmışız bizimkine, birde içine yüzüğünü kordu annem, yüzük çıkana kadar yerdik, bütün kilolar o zamanlardan kalma anlıyacağınız :)
:KK48:Benim annem pulbiber koyardı:KK70:
Evet canım daha hafif ve alışkanlık biz genelde öyle yapıyoruz:KK19:

X