Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Günaydın sanada,bu seferki tariflerde harika her zamanki gibi,bakalım artık neler olacak..
Bu seferkide değişik oldu resimli olunca daha iyiydi sanki.

Günaydınlar lahmacun mu istiyorsun bende istiyorumda vermyor baksana illa oy diyorr
Günaydın canım evet baksana..çıtır oy verirsek lahmacun verecekmiş..Dün akşamdan beri kandıramadım..olsun oy verdiğim vekilim yetişti ve koydu postayı .üzülme ben varım dedi hem vaatleri daha fazla. çerkez mercimek köfte,, ve lahmacunn..:KK70::KK70::KK70:

Günaydın canım evet baksana..çıtır oy verirsek lahmacun verecekmiş..Dün akşamdan beri kandıramadım..olsun oy verdiğim vekilim yetişti ve koydu postayı .üzülme ben varım dedi hem vaatleri daha fazla. çerkez mercimek köfte,, ve lahmacunn..:KK70::KK70::KK70:

Alırım onun ifadesini sonra,lahmacun vermemek neymiş,hele vermesin bakalım moda topiğinde oy yok ona o zmaan :KK70::KK70:

İşte budurr. ya cancağızım vermediler bana lahmacun.. ühü ühü ühü..ama biliyodum ..imdadıma yetişeceğini..ohh gelsin çerkezler ,mercimek ler,,lahmacunlarr.. şişştt bayan hiç kimsee. gordunmüüü):KK6::KK6:

Alırım onun ifadesini sonra,lahmacun vermemek neymiş,hele vermesin bakalım moda topiğinde oy yok ona o zmaan :KK70::KK70:
Demek siz benim dedikodumu yyapiyordunuz:KK12:hayinlar:KK53:

selam gençlerrrr
popcorm1.gif
:KK48:

X