Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Kolay gelsin hayırdır yeni bir işe mi başladın:KK73:
Ben değil canım ama eşim ,,kızkardeşimin kocasıyla tavuk döneri,ve et döneri ,,sosisli satan bir dükkan açtılar..ona koşturuyoruzz.Sabahları çay ve yanında tost yapacaklar..bende onlara böyöz böreği yapacağım şimdilik evde yapıp vereceğim..2 tepsi kadar..eğer tutulursa bakacağım bakalım neler yapabilirim diye...İzmirin meşhur böyözü..biraz oyalayıcı ama enfes bir börekk.ben hazır yufkadan yapıyorumm.. bakalım canımm..ne kapılar açılacak .hayırlısı..

Canım bende seni soracaktım telden çok yazamıyorum farklı klavyeler olduğu için :KK53:
Sağol iyim aklıma bu gün azerin'de geldi özledim o günlerimizi :KK19:sen nasılsın :KK60:
Benim de dün aklıma geldi Azerin:) Hatta topiğe baktım ama uğramamış bayağıdır herhaldeo_OTopiklere yetişemiyorum:KK48:
Ben de iyiyim canım:KK60:
Lazuk lafın için gelsin beybii..:KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK19::KK19:

Ben değil canım ama eşim ,,kızkardeşimin kocasıyla tavuk döneri,ve et döneri ,,sosisli satan bir dükkan açtılar..ona koşturuyoruzz.Sabahları çay ve yanında tost yapacaklar..bende onlara böyöz böreği yapacağım şimdilik evde yapıp vereceğim..2 tepsi kadar..eğer tutulursa bakacağım bakalım neler yapabilirim diye...İzmirin meşhur böyözü..biraz oyalayıcı ama enfes bir börekk.ben hazır yufkadan yapıyorumm.. bakalım canımm..ne kapılar açılacak .hayırlısı..
Allah kolaylık versin canım:KK19:Hayırlı olur inşaallah:KK68:

X