Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
merhaba canımm :KK24: aynı zamanda denk gelemedik ondan ,görüşemedik.. bu ara evden çok erken çıkıp eve geç geliyorum.. :KK43: sen nasılsın canım???
Evet canım denk gelemedik.İşlerin yoğun galiba.:KK66:Kolay gelsin.Ben de iyiyim çok sağol canım.:KK68:

Son düzenleme:
Bugün markete gittim.Kepek ekmeğimi,etimeklerimi aldım.:KK53:Sonra susamlı ekmekleri gördüm.Ondan da aldım.Eve gelip kepekliye hiç yüz vermeyip susamlı ekmekten yedim.:KK23:

Hoşgeldin canım nasılsın:KK60:
merhaba canımmm bu ara çok yogun ve yorgunum size bir selam vereyim dedim uyumadan önceee :-):KK36: sen nasılsın?
Mersi Nevoş.:KK48: Ablam da elinde bir tepsi ıslak kekle geldi.Bir dilim de ondan yedim.:KK53:Ama çayıma şeker atmadım bak.:KK70:
adra ne yaptın yaaa:kk77::kk77::kk77: susamlı ekmekler kekler falan gece geceee.. nasıl canım tatlı çekiyor anlatamammm..Allahtan evde birşey yok :-)

merhaba canımmm bu ara çok yogun ve yorgunum size bir selam vereyim dedim uyumadan önceee :-):KK36: sen nasılsın?

adra ne yaptın yaaa:kk77::kk77::kk77: susamlı ekmekler kekler falan gece geceee.. nasıl canım tatlı çekiyor anlatamammm..Allahtan evde birşey yok :-)
Kolay gelsin canım:KK19:İyiyim canım çok şükür:KK68:
Tatlıdan vazgeçemiyoruz:eek:

Kötü birşey yapmışım dimi.:oops:Tatlıya da hiç dayanılmıyor.:KK17:En güzeli eve almamak.Sen doğrusunu yapıyorsun.:KK22:

X