Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Çocuklar çok seviyor yardım etmeyiOnlar için eğitim bile oluyor bunlar
Maşaallah çok güzel yapmışlarNe tatlı olmuştur o pasta şimdiBenim annem çocukların eli değdiğinde şifa olarak yiyelim der
Aynen cnm
Canları sıkılıp yapacak bısey aradıklarında gecıyoruz mutfaga:)
Lezzetlı olmazmı mınık eller yapınca kendılerı yemeden yattılar ama yarın yıyeceklermıs
Sen nasılsın bıttı mı temızlık

Afiyet olsun minik ellere
Yok canım ben salonda takıldımEşim evdeyken cam siliyorum ne olur ne olmaz 4. kattayımSabah işten geldi öğleden sonra yapmayı düşünüyordum görev varmış göreve gitti akşam 10 da geldiYarın yine işte ve kar yağıyorBenim iş kaldıToparlıyorum ufak tefek işleri yapıyorum artık

Kar geldı mı orayada yok dıyodun
Oldugu kadar cnm fazla takılma 4. Kat baya yuksek bende sılemezdım evde bırı olmadan

Canım uzun zamandır böyleNeden katılmıyorsunSöz vermiştin katılacaktın
Katılmıyorsun hiç muhabbet etmeye gelmiyorsun

canım valla derslerle uğraşınca pek fırsatım olmadı, fırsat olunca da ufaklık rahat bırakmıyor....
inşallah bir dahaki kategoriye..
zaten ara sıcaklar bana hitap etmiyordu... bizim evde meze pek yenmez... daha öncede demiştim ya biz bol yağlı salçalı etli kalorili yemeklerin adamıyız

Tabi derslerin varsa imkan olmaz
Evet söylemiştin canım bundan sonraki kategorilerde bekliyoruzAma baştan belirteyim genelde kalabalık oluyoruz

Canım bugün sürekli yağıyor ama tutmuyordu şimdi her yer bembeyazSağlık olsun canım acelem yok
Ins fazla yagmaz yoksa hayat felc
Burda da tam tersı bahar havadı vardı bugun
Oylamaya az kaldı dımı pazar mı baslıyodu?
Bu sefer sayfalar pek ılerlemedı ama oylama haftası hareketlı olur ıns

Ins fazla yagmaz yoksa hayat felc
Burda da tam tersı bahar havadı vardı bugun
Oylamaya az kaldı dımı pazar mı baslıyodu?
Bu sefer sayfalar pek ılerlemedı ama oylama haftası hareketlı olur ıns
İnsaallah
Ne guzel canim bizde bahar gelsin istiyoruz
Canim ilk hafta tatile geldi daha sonra Ozgecan olayi olunca sayfalar cok ilerlemedi
Masaallah katilim fazla olduBundan sonra insaaallah

İnsaallah
Ne guzel canim bizde bahar gelsin istiyoruz
Canim ilk hafta tatile geldi daha sonra Ozgecan olayi olunca sayfalar cok ilerlemedi
Masaallah katilim fazla olduBundan sonra insaaallah
Evet haklısın katılım super masallah
hanım ablayıda beklıyoruz o hala yapmadı:)
Ben yavastan uyumaya nevosum gorusurz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…