Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Çocuklar çok seviyor yardım etmeyi:KK19:Onlar için eğitim bile oluyor bunlar:KK45:
Maşaallah çok güzel yapmışlar:kk77:Ne tatlı olmuştur o pasta şimdi:-)Benim annem çocukların eli değdiğinde şifa olarak yiyelim der:KK45:
Aynen cnm
Canları sıkılıp yapacak bısey aradıklarında gecıyoruz mutfaga:)
Lezzetlı olmazmı mınık eller yapınca:KK68: kendılerı yemeden yattılar ama yarın yıyeceklermıs:KK12:
Sen nasılsın bıttı mı temızlık:KK45:

Aynen cnm
Canları sıkılıp yapacak bısey aradıklarında gecıyoruz mutfaga:)
Lezzetlı olmazmı mınık eller yapınca:KK68: kendılerı yemeden yattılar ama yarın yıyeceklermıs:KK12:
Sen nasılsın bıttı mı temızlık:KK45:
Afiyet olsun minik ellere:nazar:
Yok canım ben salonda takıldım:eek:Eşim evdeyken cam siliyorum ne olur ne olmaz 4. kattayım:KK48:Sabah işten geldi öğleden sonra yapmayı düşünüyordum görev varmış göreve gitti akşam 10 da geldi:KK12:Yarın yine işte ve kar yağıyor:KK47:Benim iş kaldı:KK12:Toparlıyorum ufak tefek işleri yapıyorum artık:KK45:

Afiyet olsun minik ellere:nazar:
Yok canım ben salonda takıldım:eek:Eşim evdeyken cam siliyorum ne olur ne olmaz 4. kattayım:KK48:Sabah işten geldi öğleden sonra yapmayı düşünüyordum görev varmış göreve gitti akşam 10 da geldi:KK12:Yarın yine işte ve kar yağıyor:KK47:Benim iş kaldı:KK12:Toparlıyorum ufak tefek işleri yapıyorum artık:KK45:
Kar geldı mı orayada yok dıyodun:KK14:
Oldugu kadar cnm fazla takılma 4. Kat baya yuksek bende sılemezdım evde bırı olmadan:KK45:

Canım uzun zamandır böyle:21:Neden katılmıyorsun:63:Söz vermiştin katılacaktın:KK61:
Katılmıyorsun hiç muhabbet etmeye gelmiyorsun:KK45:

canım valla derslerle uğraşınca pek fırsatım olmadı, fırsat olunca da ufaklık rahat bırakmıyor....
inşallah bir dahaki kategoriye..
zaten ara sıcaklar bana hitap etmiyordu... bizim evde meze pek yenmez... daha öncede demiştim ya biz bol yağlı salçalı etli kalorili yemeklerin adamıyız :KK14:

canım valla derslerle uğraşınca pek fırsatım olmadı, fırsat olunca da ufaklık rahat bırakmıyor....
inşallah bir dahaki kategoriye..
zaten ara sıcaklar bana hitap etmiyordu... bizim evde meze pek yenmez... daha öncede demiştim ya biz bol yağlı salçalı etli kalorili yemeklerin adamıyız :KK14:
Tabi derslerin varsa imkan olmaz:KK19:
Evet söylemiştin canım bundan sonraki kategorilerde bekliyoruz:kk77:Ama baştan belirteyim genelde kalabalık oluyoruz:rolleyes:

Canım bugün sürekli yağıyor ama tutmuyordu şimdi her yer bembeyaz:KK45:Sağlık olsun canım acelem yok:KK19:
Ins fazla yagmaz yoksa hayat felc
Burda da tam tersı bahar havadı vardı bugun:KK45:
Oylamaya az kaldı dımı pazar mı baslıyodu?
Bu sefer sayfalar pek ılerlemedı ama oylama haftası hareketlı olur ıns:KK73:

Ins fazla yagmaz yoksa hayat felc
Burda da tam tersı bahar havadı vardı bugun:KK45:
Oylamaya az kaldı dımı pazar mı baslıyodu?
Bu sefer sayfalar pek ılerlemedı ama oylama haftası hareketlı olur ıns:KK73:
İnsaallah:KK45:
Ne guzel canim bizde bahar gelsin istiyoruz:KK19:
Canim ilk hafta tatile geldi daha sonra Ozgecan olayi olunca sayfalar cok ilerlemedi:KK19:
Masaallah katilim fazla oldu:nazar:Bundan sonra insaaallah:KK60:

İnsaallah:KK45:
Ne guzel canim bizde bahar gelsin istiyoruz:KK19:
Canim ilk hafta tatile geldi daha sonra Ozgecan olayi olunca sayfalar cok ilerlemedi:KK19:
Masaallah katilim fazla oldu:nazar:Bundan sonra insaaallah:KK60:
Evet haklısın katılım super masallah
hanım ablayıda beklıyoruz o hala yapmadı:)
Ben yavastan uyumaya nevosum gorusurz:KK60:

X