Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Adra sizin evde diyet yapmak imkansız
Sorma Nevoş.Sabah krep yedik bol yağlı.Öğlene de yemeği beğenmediler hamur almışlar kızartırız diye.Ben müdahale edince sabah pıtıl yapmaya karar verdiler.Tereyağını da çıkart diye sipariş verdiler anneme.Ben nasıl rejim yapayım.

Bizimkilerde lahmacun yediler hemde gözümün önünde bense salataya talim

Offff İşin çok zor canımPeki ev halinin kilo problemi yok muYoksa herkes halinden memnun mu?
Benim sağlık sıkıntılarımdan dolayı kilo almak istemiyorum

İnşaallah Efser'cim karatay yapmayı düşünüyorum o benim diyetim başka diyet yapamıyorumEn fazla 2 ayda veririm kiloları
Evet canım zaten çok bir büyük kilon yok en güzeli hem bizim mutfağada yakın
İşte beyinde bitmiş senin olay. Ben bu konuda zayıfım.
Evet canım gerçekten beyin istediği sürece sen zayıflıyorsun vermeye başladımmı dahada hırslanıyorsun inan buna sadece

Offff İşin çok zor canımPeki ev halinin kilo problemi yok muYoksa herkes halinden memnun mu?
Benim sağlık sıkıntılarımdan dolayı kilo almak istemiyorum
Yok canım onların kilo problemi.Bir iki kilo fazlalıkları var.Ama ben de beyinde bitireceğim bu olayı.Diyet bölümünü okumak baya etkiliyor insanı.Biraz zayıflayanlara bakalım biz.

Evet canım en son yaptığımda bulgurda eklemiştim az az kilo verebilmiştim birde mevsim olarak çok uygun
Yok canım kendime ceza verdim dün kaçamak yaptım
İyi yapmışsın o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…