Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
İyi maşaallah:KK74::nazar:Baklava nereye gidiyor yine:KK53::KK70:
Yeni ev alan benim halam yerine koyduğum tatlı bir insana gitti :KK36:yendi bitti bile:KK70:
İyi sayılırım ablam spor yaptım yoruldum dinleniyorummm :)

Bugün oylamamız başlıyor :) Kızlarla heyecanlı bir şekilde saatin gelmesini bekliyoruz işte.. :)

Sen nasılsın :)
Margo'çuğum bu aralar çok giremedim siteye bir ara incelerim tatlım:KK30:
Yarışmanın ismi hem heycanlı hemde merak uyandırıçı bakaçağım en kısa zamanda bol katılımılı eğlenceler tatlım :rolleyes:

Bir yeni ev alan benim halam yerine koyduğum tatlı bir insana gitti :KK36:yendi bitti bile:KK70:

Yarışmanın ismi hem heycanlı hemde merak uyandırıçı bakaçağım en kısa zamanda bol katılımılı eğlenceler tatlım :rolleyes:

Sağol ablam bugün yayınlıyoruz resimleriiiii gece 12 deee :)

Bir yeni ev alan benim halam yerine koyduğum tatlı bir insana gitti :KK36:yendi bitti bile:KK70:

Afiyet olsun:KK19:
Efser ben taşınırsam ben de isterim:KK45::KK70::KK70:

O zaman almaya başladın:KK73:
Ben çok yüksek elektrik alıyorum ama vaktim yok 2-3 gündür buzlukta daha önce hazırladığım yemeklerden yiyoruz..:-)
Maalesef.:mad:Bir yanım boşver diyor,bir yanım yap diyor.Açıkcası üşeniyorum.Bir de çok detaycı olunca o yemek bitmek bilmiyor.:KK23:Buzluğu boşalt yaz geliyor zaten.

X