Aquafilling zararları

Merhaba size dönüş oldu mu? Doktorun ismi neymiş? Bende de aynı sorun var göz altım ve elmacık kemiği üstümde. Çare arıyorum.
Sizdeki maddde auqafilling mi yoksa normal ışık dılgusu mu ışık dolgusu da çok tehlikeli asla erimiyor doktorlar eritmeye de cesaret edemiyor topaklanıyor dalgalanıyor kimisinde

Önceki mesajlarımda yazmıştım. Aquafilling silikondan beter. Silikonu öcü gibi gösterenler Aquafillingi kadınların memelerine pipolarına yüzlerine tıktılar. Bu dolgu bakteri çeker. Yani Aquamid, Aquafilling, active gel küçük farklarla aynı türevdir. 5 yılda asla erimiyor. Bende de boyun çizgilerine alt dudağa yağışmuşto. Neredeyse 10 yıl oldu. Topaklanma sertleşme enfeksiyon her şey yaptı. Bir de utanmadan bu dolguyu memeye yapıyorlar. Yüzde tehlikeli diyorlar ama en tehlikeli bölge memeye yapmakta sakınca görmüyor kasaplar. Yahu meme kanseri var. Asla temizlenmesi mümkün değil. Poloda çok riskli. Çoğu kişide enfeksiyon yaptı. Verin ya mahkemeye bu dolguyu bize tıkıp çaresiz bırakanları. Yabancı sitelere bak. Makalelerde bu dolgunun hiç erimediği anlaşılmış ve yaptığı enfeksiyon nedeniyle firma kapatıldı. Şimdi bunu yapan kasaplar aynı türev activegel dolguyu kadınların meme ve poposuna tıkıyor !!!!! Asla meme ve popoda sakın kullanmayın !!!! Normal silikon protez taktirin. Yüz bölgesinde işinde uzman biri cerrahi ile çıkarır amaaaa doku birlikte alınıyor çukur kalır. Meme ve popo gibi ya da bacak gibi alanlarda asla çıkmaz.cerrahı de olmaz. Sakin kortizon filanda enjekte ettirmeyin. Kendi dokunuz erir.Felaket olur
Merhaba, başka bir postta sizi aquafilling den kurtaran bir hekim olduğundan bahsetmiştimiz, lütfen lütfen benimle de paylaşabilir misiniz. Sırf bu soruyu size sormak için üye oldum siteye🙏🏻

Bu dolgu erimez arkadaşlar. Polialrilamid türevi jel dolgular asla erimez. Ben de 15 yıldır yüzümde vardı. 2019 'da korkunç enfeksiyon yaşadım. Şans eseri tek bir cerrah buldum o halletti.
Merhaba doktorunuzun ismini özelden de olsa paylaşabilir misiniz lütfen ?

Ben temizlettim ve protez taktırdım daha yeni cok memnunum doktorumdan🧿benle aynı kaderi yaşayan herkese yardımcı olurum özelden yazarlarsa
Merhaba, lütfen yardımcı olabilir misiniz? doktorunuzun ismi nedir?

X