Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

günaydın canlarımmm:KK16:

dün öğleden sonra rahatsızlandım biraz :KK5:tansiyonum düştü mü çıktı mı noldu bilmem böyle bi baş dönmesi halsizlik tabi oruç da olunca sıcakla baya zorluyor:KK14:

kafamı kaldıramadım kafamı ıslattım hep alev gibi yaniyodu beynim:KK5:

bugün de öyle olcam sanrım öğleden sonra:2:

çok sıcak burası çok ondan oluyo böyle:KK31:

**

eminee:KK3:eviniz hayırlı olsun çok sevindim :KK16:

Allah herkes nasip etsin kendi evini almayı:KK31:

**

gizot tekrar geçmiş olsun dinlen bakalım sen biz burda :KK6::KK6::KK50::KK50:

**

bircanımmm:KK54:beyaz saçdaşım bennüm:KK53::KK9:

**

mis kokulu topiğimizin diğer fertleri nerdeler bakim:21:

yoklama alcam birazdan heeee:KK20:

günaydın canlarımmm:KK16:

dün öğleden sonra rahatsızlandım biraz :KK5:tansiyonum düştü mü çıktı mı noldu bilmem böyle bi baş dönmesi halsizlik tabi oruç da olunca sıcakla baya zorluyor:KK14:

kafamı kaldıramadım kafamı ıslattım hep alev gibi yaniyodu beynim:KK5:

bugün de öyle olcam sanrım öğleden sonra:2:

çok sıcak burası çok ondan oluyo böyle:KK31:

**

eminee:KK3:eviniz hayırlı olsun çok sevindim :KK16:

Allah herkes nasip etsin kendi evini almayı:KK31:

**

gizot tekrar geçmiş olsun dinlen bakalım sen biz burda :KK6::KK6::KK50::KK50:

**

bircanımmm:KK54:beyaz saçdaşım bennüm:KK53::KK9:

**

mis kokulu topiğimizin diğer fertleri nerdeler bakim:21:

yoklama alcam birazdan heeee:KK20:

Pınarr :KK3: Geçmiş olsun kuzum bende pek iyi değilim ne yesem çıkaracak mışım gibi oluyo bugün niyetlenmedim akşam da kötüydüm çünkü midem rahatsız azıcık da :KK30:

Senin de 25 gün kalmış :KK36::KK36: Dinazorlar ne alemde..

Burası da çok sıcak akşam servisten inince durakda eşimi bekledim geldi aldı beni yürüyemedim eve kadar yokuş çıkıyorum da ben
:KK31:

Öyle şimdi de yemek tarifleri bakınıyor hafta sonu misafirlerim gelecek de ben cuma akşama kaydırıcam onları cumartesi dinlenirim hem kadir gecesi ya ondan erteledim...

Pınarr :KK3: Geçmiş olsun kuzum bende pek iyi değilim ne yesem çıkaracak mışım gibi oluyo bugün niyetlenmedim akşam da kötüydüm çünkü midem rahatsız azıcık da :KK30:

Senin de 25 gün kalmış :KK36::KK36: Dinazorlar ne alemde..

Burası da çok sıcak akşam servisten inince durakda eşimi bekledim geldi aldı beni yürüyemedim eve kadar yokuş çıkıyorum da ben
:KK31:

Öyle şimdi de yemek tarifleri bakınıyor hafta sonu misafirlerim gelecek de ben cuma akşama kaydırıcam onları cumartesi dinlenirim hem kadir gecesi ya ondan erteledim...

ayy nolduk ki böylee:KK5:

benim de midem fena başım falan bi acaip saçlarımı ıslatıyorum sürekli bende

oruç ve sıcak bi arada olduğundan oluşo diyorum ben:KK30:

dinozorları sorma yaa şaka gibi gelgiyo zaman zaman

mesela plan yapıyorum 1 ay sonraya ama plan evde annemle falan :KK9::KK9::KK9:sonra da ne yapıyorum diyorum 1 ay sonra herşey çok farklı olacak

hala idrak edememişim yani tam olarak:KK17:

misafirlerin için çok iyi düşünmüşsün cumadan çıkar cumartesi kendine zaman ayır ruhunu dinlendir:KK16::KK16:

ayy nolduk ki böylee:KK5:

benim de midem fena başım falan bi acaip saçlarımı ıslatıyorum sürekli bende

oruç ve sıcak bi arada olduğundan oluşo diyorum ben:KK30:

dinozorları sorma yaa şaka gibi gelgiyo zaman zaman

mesela plan yapıyorum 1 ay sonraya ama plan evde annemle falan :KK9::KK9::KK9:sonra da ne yapıyorum diyorum 1 ay sonra herşey çok farklı olacak

hala idrak edememişim yani tam olarak:KK17:

misafirlerin için çok iyi düşünmüşsün cumadan çıkar cumartesi kendine zaman ayır ruhunu dinlendir:KK16::KK16:

Daha yeni düşündüm paso karar değiştiriyorum :KK9: amma cesaretsiz çıktım ya :KK9:

neden ki:44:

korkutan ne seni:KK25:

Ne bilim ya beceremem diye korkuyorum bi de üşengeçlik çöktü ramazanın başından beri ama cuma da karar kıldım kesin yarın ararım müsaitlerse gelirler zaten... 5 kişi gelicek biz de 2 kişiyiz zaten belki dayılarınıda çağırırım onlar da 3 kişiler çocuk falan ya yok hepsi yetişkin insanlar bakalım eşim ile konuşayım akşam

Ne bilim ya beceremem diye korkuyorum bi de üşengeçlik çöktü ramazanın başından beri ama cuma da karar kıldım kesin yarın ararım müsaitlerse gelirler zaten... 5 kişi gelicek biz de 2 kişiyiz zaten belki dayılarınıda çağırırım onlar da 3 kişiler çocuk falan ya yok hepsi yetişkin insanlar bakalım eşim ile konuşayım akşam

beceremeyecek ne var kuzum:KK20:

klasik bi menü seç yormasın seni fazlaca en iyi yaptığın şeylerde olabilir hızlıca yapar zamandan kazanırsın:KK34:

çocuk da yokmuş ohh daha nee:26:

üşenme ramazan mübarek gün kalabalık sofralark güzeldir :KK16::KK16:

eminim ben sevgiyle yapıcaksın ve çok güzel olacak yemeklerin:KK56:

beceremeyecek ne var kuzum:KK20:

klasik bi menü seç yormasın seni fazlaca en iyi yaptığın şeylerde olabilir hızlıca yapar zamandan kazanırsın:KK34:

çocuk da yokmuş ohh daha nee:26:

üşenme ramazan mübarek gün kalabalık sofralark güzeldir :KK16::KK16:

eminim ben sevgiyle yapıcaksın ve çok güzel olacak yemeklerin:KK56:

İnşallah canım :KK54: bakalım bugün cesaretlendiririm kendimi zaten bende istiyorum herkesleri en iyi şekilde ağırlayayım bakalım hayırlısı

günaydıınn:KK16::KK16:
topicimiz neden bu kadar sessiz:KK20: deminden beri bekliyorum günaydın dicek kismecikleri bulamadım:KK5: neyse ben yazayım da gelirsiniz belki :KK9:
ev paramız hazır bugün tapu işlemleri hallediliyor bugünden sonra resmen bi evim olucak yaa ne kadan mutluluk:21::21:
Rabbim bu mübaraek günde isteyen herkesçiklere versinn:KK16:
ohh bugün yemek derdimde yok iftara gidicez kıyak yani:KK9::KK9:

günaydın eminecim ben geldimm:KK16:

hayırlı olsun tekrar eviniz ne zaman taşınıyosun:26:

ben kötüyüm ya bu hafta başından beri midemle ilgili sorunm var bi kendime gelemedim öğleden sonraları iyice kötü oluyorum:KK5:

Rabbim yardım etsin ramazanı sağ salim tamamlayalım:KK5:

X