Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

ebet gideydim provaya iyiydi:106:ama olmadı olamadı mobilyacılar yüzünden kaldım:KK5:

bugün getirirler inşAllah da yarın hemen giderim:21:

**

gizotcum şimdi aslında var ya görümcenin düğününde giyiceğin kıyafeti nişanlının ailesinin alması lazım adet böyledir normalde çünkü düğün onlarda ve sen onlara nişanlı olmasaydın böyle bi kıyafet masrafın olmayacaktı:KK34:

benim nişanımda abimin nişanlısına abiye almıştık biz abimin düğününde de benim nişanlıma gömlek ayakkabı alındı onlara ihtiyacı vardı o zaman çünkü

adet böyle normalde :KK30:aynı zamanda sana kıyafet almaları ve hediye getirmeleri lazım erkek tarafı olarak onlar ilk gelecek size sonra sen onların tarafına ziyarete gidersin

geçen sene ramazanda bana kıyafet alınmıştı ve kayınvalidem iç çamaşırından terliğine bi dünya hediye getirmişti elleriyle baklavalar börekler de yapmıştı sağolsun:KK16:

kurban da koyun getirceklerdi ben istemedim bilezik yaptılar sadece yine hediyeler vardı yalnız :KK17:

İyiyim canım bende birkaç gündür midem ağrıdı şimdi daha iyiyim bir uyuşukluk var üzerimde :KK9: Sıkıldım işten bayramdan önce de izin aldım yarından sonra 9 gün tatil yapicimm :KK76:

Pınarr :63: :63: ben sana yazdım sabah sen beni görmedin :KK22:

oruçtanmı oldu canım ? başka rahatsızlıkmı var :26: geçmiş olsun
oruçta çok yapıyo :KK31: cumartesiden beri tutamıyorum bende içm nasıl huzursuz inşallah bu gece kalkıp tutcam bakalım :KK31:

ebet gideydim provaya iyiydi:106:ama olmadı olamadı mobilyacılar yüzünden kaldım:KK5:

**

gizotcum şimdi aslında var ya görümcenin düğününde giyiceğin kıyafeti nişanlının ailesinin alması lazım adet böyledir normalde çünkü düğün onlarda ve sen onlara nişanlı olmasaydın böyle bi kıyafet masrafın olmayacaktı:KK34:

benim nişanımda abimin nişanlısına abiye almıştık biz abimin düğününde de benim nişanlıma gömlek ayakkabı alındı onlara ihtiyacı vardı o zaman çünkü

adet böyle normalde :KK30:aynı zamanda sana kıyafet almaları ve hediye getirmeleri lazım erkek tarafı olarak onlar ilk gelecek size sonra sen onların tarafına ziyarete gidersin

geçen sene ramazanda bana kıyafet alınmıştı ve kayınvalidem iç çamaşırından terliğine bi dünya hediye getirmişti elleriyle baklavalar börekler de yapmıştı sağolsun:KK16:

kurban da koyun getirceklerdi ben istemedim bilezik yaptılar sadece yine hediyeler vardı yalnız :KK17:

canım dediklerin doğru olabilir sanırsam çoğu kişide bu düşüncede ama kimse bana bişi sölemedi ben zaten düğün için aylar önceden bir kıyafet aldı mkotondan uzun elbise pudra omu yoksa başka bişi mi die düşünüyorm annemde para istedim tabi dedi ama böle bir adetti oda bilmiyor sanırsam

herşeyi geçtim mail attım nişanlıma veridği cevap budur

Konuşmadım ama gelemeyebilirler babam zaten calısıyo babannem falan da gelemez canım ben gelırım olur mu

şimdi onlar gelemiyor napıcam ben

şimdi üdşündümde düğünde o aldığım kıyafeti giyinebilirim göğsü darlanacak sadece arkadşalarımda onlar çok yoğun giz masrafa sokma insanları çok koşturuyolar zaten sana değer veriyolar dedi

bayramda herhalde gelemeycekler annem babam ne der bilmiyorum iftarada gelemediler ama şunu biliyorm arkadşmn nişanlısının ailesi hataydan istanbula geldi tamam evlilik telaşları var ama buda benim ilk bayramım dı şaşırdım

gizcim düğün telaşları var arkadaşların haklı bu konuda fazla masrafa da gerek yok zaten varsa elbisen uygunsa görümcenin düğününe giyebilirsin bence de:KK31:

iftara gelememiş olabilirler akşam vakti uzak yol onu da normal karşılamak lazım ama sank ibayram da gelseler daha uygun olur yani

nolacak ki gündüz vakti binip gelsinler bikaç saat otururlar ikramınızı yaparsınız yemek hazırlarsınız belki sonra kalkarlar

ama bunun için üzülme sakın olur mu takma kafana

gizcim düğün telaşları var arkadaşların haklı bu konuda fazla masrafa da gerek yok zaten varsa elbisen uygunsa görümcenin düğününe giyebilirsin bence de:KK31:

iftara gelememiş olabilirler akşam vakti uzak yol onu da normal karşılamak lazım ama sank ibayram da gelseler daha uygun olur yani

nolacak ki gündüz vakti binip gelsinler bikaç saat otururlar ikramınızı yaparsınız yemek hazırlarsınız belki sonra kalkarlar

ama bunun için üzülme sakın olur mu takma kafana

canım bu yazın içimi çok ama çok rahatlatttı sağolaısn canım onların yüreklerini içlerini biliyorm kötü değil çok iyiler biliyorum ama bayramda gelmeleri uygun olmalı die düşünüyordum

gidip gelmeleri 6 saat birgün gider onlara zaten nişanlımın attığı mailde gelemiceklerini anlaıdm

Evet ancak ara ara 1-2 saat kacıyo mısafır gelınce o da aksam saatlerınde genelde biraz erken gelıyo o kadar yanı hergun böyle

yani hergün çalışıyormuş

gizz daha ne bayramlar seyranlar görceksiniz siz inşallah yaa :KK31: takma bebiş
düğün telaşları varmış hem bak haklı görmek lazım :KK34:

Son düzenleme:
merhaba kızlar, herkes iyidir inşallah..

içim buruk bugun aslında uzuleceğim bişey yok ama sıkıntılıyım stres yapıyorum sanırım artık..

kpssye girmiştim, bu sene işe başladıgımdan cok calısamadım puanlarım orta karar geldi, ama gecen seneki puanlarım var onlar yetıyo bana, bu senenın etkisi olmayacak bana gecen senekı puanlarımı kullanabiliyorum ama moralim bozuldu ister istemez.

şimdi toparlanıp 17sındeki sınava odaklanmam lazım, çok önemli benim için. Allahımda biliyo ya çok istiyorum, çalışıyorum inşallah karşılığını alırım, dualarınızda bana da yer verin olur mu:KK17:

gel bakim buraya:KK19::KK19::KK16::KK9::KK9::KK9:

hadi bak ben ditmedim bugün burdayım morale ihtiyacım olabülüüüü:KK30:

Neyse düğünden sonra triplencem sana:KK20: şimdi bişi demiyom senin ne zaman son iş biz daha gelemicen mi buralara evde netiniz olacak mı?

oruçtanmı oldu canım ? başka rahatsızlıkmı var :26: geçmiş olsun
oruçta çok yapıyo :KK31: cumartesiden beri tutamıyorum bende içm nasıl huzursuz inşallah bu gece kalkıp tutcam bakalım :KK31:

Sanırım soğuk şeylere çok yüklendim ondandır diye tahmin ediyorum bir ara :emir_bebek: bundan şüphelendim ama hala aynı devam etmediğinden o ihtimali hemen unuttum :KK9:

Bu hafta bir gün tatamadım ama devam ediyorum artık gece kalkmak sorun oluyo da neyse ki bu gece de kalkarsam diğer geçeler zaten evde olucam yer yatarım :KK16:

Ramazanıda bitirdik bayram konuşmaları başladı :KK9: Zaman su gibi geçiyor gerçekten..

canım bu yazın içimi çok ama çok rahatlatttı sağolaısn canım onların yüreklerini içlerini biliyorm kötü değil çok iyiler biliyorum ama bayramda gelmeleri uygun olmalı die düşünüyordum

gidip gelmeleri 6 saat birgün gider onlara zaten nişanlımın attığı mailde gelemiceklerini anlaıdm

Evet ancak ara ara 1-2 saat kacıyo mısafır gelınce o da aksam saatlerınde genelde biraz erken gelıyo o kadar yanı hergun böyle

yani hergün çalışıyormuş

tamam o zaman boşver canım takma kafana sen normal olarak bekliyosun:KK31:

sanırım senin ailende yaşca büyük onlardan ama onların düşünmesi lazımdı bunu sen takma nişanlına da yansıtma sakın o gelsin size sende gider bi ellerini öpersin

tamam o zaman boşver canım takma kafana sen normal olarak bekliyosun:KK31:

sanırım senin ailende yaşca büyük onlardan ama onların düşünmesi lazımdı bunu sen takma nişanlına da yansıtma sakın o gelsin size sende gider bi ellerini öpersin

yok canım haklısın ama yansıtttım dedim bu bayram ablanın düğünü ile ilgili gelemyiceğinizi söylerim annemle babama ama kurbanda köye gitmeyin ailen gidersede sen gitme ailemle ol dedim yani beklerler dedim nişanlım şimdi gelicek ama kurbanda ailenle gelmen uygun düşebilir dedim

neyse olacağına varır ben cumartresi alışverişe gidemicem kayınvalidem aradı beni çeyiz götürmeye gelirmisin kızım dedi işin varsa anlaırm konştğmzda gelirim diyordun dedi bende tabi anne gelirim dedim

içim buruk bugun aslında uzuleceğim bişey yok ama sıkıntılıyım stres yapıyorum sanırım artık..

kpssye girmiştim, bu sene işe başladıgımdan cok calısamadım puanlarım orta karar geldi, ama gecen seneki puanlarım var onlar yetıyo bana, bu senenın etkisi olmayacak bana gecen senekı puanlarımı kullanabiliyorum ama moralim bozuldu ister istemez.

şimdi toparlanıp 17sındeki sınava odaklanmam lazım, çok önemli benim için. Allahımda biliyo ya çok istiyorum, çalışıyorum inşallah karşılığını alırım, dualarınızda bana da yer verin olur mu:KK17:
ayçam hoşgeldin nasılsın dicemde burukmuşsun :KK19:
her zaman yer var tabiki sen elinden geleni yap çalışda inşallah o sınavı alnının akıyla kazancaksın kuzuumm :KK16:
sorcaktım sanda yoktun sabahtan kaç aldın bu sene canım çokmu kötü ?
kimse sorsam isyandaa ama zormuş bu sene :KK31:
rabbim güzel kapılar açsın sana :KK16:

Neyse düğünden sonra triplencem sana:KK20: şimdi bişi demiyom senin ne zaman son iş biz daha gelemicen mi buralara evde netiniz olacak mı?

Sanırım soğuk şeylere çok yüklendim ondandır diye tahmin ediyorum bir ara :emir_bebek: bundan şüphelendim ama hala aynı devam etmediğinden o ihtimali hemen unuttum :KK9:

Bu hafta bir gün tatamadım ama devam ediyorum artık gece kalkmak sorun oluyo da neyse ki bu gece de kalkarsam diğer geçeler zaten evde olucam yer yatarım :KK16:

Ramazanıda bitirdik bayram konuşmaları başladı :KK9: Zaman su gibi geçiyor gerçekten..

istiyomusunuzz peki bebekkk ? :KK31:

gönül yorgunluğu :KK14:

teşhisi koydum bak:KK1:

inşAllah gönlüne göre olur canım kaç geldi p3:26:

tamam apla düğünü bekle :KK53::KK9:

benim son iş günü arife günü öğleye kadar burda olcam sonra tatili ile birlikte ebedi olarak ayrılıciim burdan:KK52::KK52::KK52::KK52:

ne kadan mutluyum bunun için bilemezsin:KK9::KK9:geçen haft adertlenmiştim baya ama bu haft agün sayıyorum burdan kurtulmak için:KK52::KK52:

düğüne kadar gelemem buraya sanırım evdeki neti kapattırdım çünkü gidiyorum artık diye düğünden sonra evimizde net olacak inşAllah eylülün ilk haftasından sonra sahalara dönüş yapıcim yani:KK53:

bekleyin anacım:KK23::KK9::KK9:

demek sen :emir_bebek:şuphelendin :KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

şuphelenmeyen bi ben kaldım zaten yahu

bi evleneydim:KK37:

**

Sizin oralarda ne güzel adetler hala devam ediyor...
İnsanlar geleneklere uyuyor
Severim ben böyle şeyleri :KK12::KK34:

Merhaba kızlaaaar :KK3:
Pınarcığım mesaj kutun doluymuş
Meşgul insan seniiiiii :KK6: :KK1:

meyabaaaa:KK16::KK16::KK16:

mesaj kutum buraya gelmene sebep oldu bak :KK34::KK9:

hemen boşalttım oni mesajın geldi az sonra cevap geliyoorrrr:KK6:

yok canım haklısın ama yansıtttım dedim bu bayram ablanın düğünü ile ilgili gelemyiceğinizi söylerim annemle babama ama kurbanda köye gitmeyin ailen gidersede sen gitme ailemle ol dedim yani beklerler dedim nişanlım şimdi gelicek ama kurbanda ailenle gelmen uygun düşebilir dedim

neyse olacağına varır ben cumartresi alışverişe gidemicem kayınvalidem aradı beni çeyiz götürmeye gelirmisin kızım dedi işin varsa anlaırm konştğmzda gelirim diyordun dedi bende tabi anne gelirim dedim

tamam canım daha fazla uzatıp tadınızı kaçırma yalnız onların düşünmesi lazımdı bunu düşünememişler demek ki bayram telaşı düğün telaşı bi araya geldi hoşgörmek lazım nişanlında napsın arada kalır sen üstüne gidersen:KK50:

sen üzerine düşeni yap git çeyize yardım et bayramda önce nişanlın gelsin yalnız sen sonra onlara git:KK30:

sibelimm çok saol canım duan için,
elimden geleni yapıyorum inşallah hakettıgımı alıcm ınanmak lazım once, bu yuzdden kendımı toparlamam lazım.

ben iibf mezunuyum alandan gırmıstım gecen sene 80di alan puanım,
p3 puanım da 83 du pınartoş , bu 83u hala kullanabiliyorum 2014 e sınavına kadar, o kısımda sıkıntı yok,
kotu gelen alan oldu 75 geldi bu sene
gecen seneye göre düşüş var taktıgım nokta da burası, ama takmıycam ve calışmaya devam yenı sınavım ıcın.

hayalıme ulasana kadar pes etmıcem:KK31::KK31:

Sizin oralarda ne güzel adetler hala devam ediyor...
İnsanlar geleneklere uyuyor
Severim ben böyle şeyleri :KK12::KK34:

öyle canım küçük yerde yaşadığımızdan heralde:26:

bazen beni sıkıp geriyo ama bende seviyorum valla ne yalan:KK1:

annem çok düşkündür aslında dünden beri tatlı kavgası ediyoruz

düğünde erkek tarafı kızın ailesi akrabalarına dağıtsın diye 10-15 kilo baklava getirir kız evine söyleyelim getirsinler diyo bende gerek yok artık o kadar diyorum bakalım kim kazanacak:KK37:

X