Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

topiğimiz ne kadar sessiz kalmış yaa:KK43::KK43:

ben de gelemedim dünden beri çok, ama bakıyorum hep yazamıyorum sadece:26:

napıyosunuz??? neden kimsecikler yokkk:26::26:

aylaynııırrrrr:KK54:

sanırım ben aşırı sıcaklardan buharlaştım:KK5:

inanılmaz bi sıcak var ve bu beni iyice hasta ediyo :KK5:

yatasım var eve gidip klimayı açıp bacaklarımı uzatıp:21:

kısaca başımıza gelen aksiliklerden bahsedeyim :KK14:

dün davetiyelerimizi teslim aldım orda baktım tamam sorun yok eve geldim bida baktım kına gecem için 23 temmuz yazıyor:KK53::KK53:

aradım açan olmadı bugün onla uğraşcam tekrar :KK5:

konuştum sabahtan getirin yeniden basalım dediler.gitti mi bi hafta daha:KK14:

bugün mobilyalarımız gelecekti nakliye arabaları bozulmuş gelemediler üstüne bide yatak odamızın gardrobu yetişmemiş :KK47::KK47:

bayramdan sonra gelse sorun olur mu diyolar:KK19:

bayramın 3 ü günü çeyiz gitcek nereye koncak benim eşyalarım:KK25:

çamaşır makinemiz de gelmedi :KK47:tüm beyaz eşyaları gönderen satıcı çamaşır makinesini unutmuş resmen:KK47:

stok da da bitmiş o da kaldı mı bayramdan sonraya:KK30:

Allah'ım bu kadar aksiliğin üstüne gelinliğimi korusun artık ödüm kopuyorr:18::18:

ve sanırım artık telaşlanıyorum nası olacak diye:KK14:

kızlar selamlar pınar canım bunlar geçicek aksilik olarak nitelendirme günlerinin tadını çıkar cidden bende aksilik nişanda olmadmı oldu kurabiye kalıpları bulunamadı kurabiyeci son anda buldu ki kesinlikle stres olmayın istediğiniz gibi yapın dedim eve geç kaldı herkes bekledi bak aksilikler yaşanıyor sakin ol lütfen

kızlar size bir sorum var bayramda kız giydirilirmi adetmidir yani bana birşey almaları gerekiyormu ben daha görümcemin düğünü için kıyafet alamadım cumartesi arkadaşlarımla gidip bakıcaz nişanlımda görümcemin çeyizlerini taşıyacak bu haftasonu yani bayram salı hiç birşey kalmadı bizde adet varmı yokmu onuda bilmiyorum anneme de birşey sormadım

pınartoşşş olur boyle aksilikle ya uzme kendini, hepsi hallolur gider, varsın bayramdan sonra gelsin, tadınız kacmasın da onemli olan o canım:KK34:

sen sakinliğini korumaya devam et:21::21:

gizcimm bizde oyle adet yok ya da varsa da ben bilmiyorum, ama oyle bişey olsa ben istemezdim heralde, gerek olucagına ınanmıyorum:KK31:

onlar oyle birşey teklif ederse olur sanıyorum ki:26:

Pınarr
allah beterinden saklasın canım
dua et de tüm aksilikler bunlarla sınırlı kalsın

yoksa çok daha fazla üzülürsün
bunları yaşamamış olan anlayamaz onu
sonuçta düğün sayılı gün ve sornasında gelmesi sıkıntı
masa falan olsa neyse de dolap olayı kötü olmuş :/

sen bi ara firmayı bayram sonu mümkün değil de
düğünüm var de izah et
emin bi şekilde idare edrler
enn kötü ihitmalle geçici bi ürün iste
başka model getirsinler

davetiye olayını da çok sıkma canını
onların hatası olduğu için 2 günde teslim ederler

ayça bizde de öyle adet yok büyük ihtimal benim nişanlım sevgiliyken bana bayram için ciciler alırdı içinden gelip bende aynı şekilde öyle yapardım ama bu bayram benim durumum pek müsait olmayacak napsam diyorum anneme sorsammı bizde adetmi değilöi diye ki haftasonu diğer günler müsait olamıycağım

ayça bizde de öyle adet yok büyük ihtimal benim nişanlım sevgiliyken bana bayram için ciciler alırdı içinden gelip bende aynı şekilde öyle yapardım ama bu bayram benim durumum pek müsait olmayacak napsam diyorum anneme sorsammı bizde adetmi değilöi diye ki haftasonu diğer günler müsait olamıycağım

hmm anladım canım, sonucta sız içinizden gelerek bişeyler alıyomussunuz birbirinize, adet olarak düşünme yani,
seni de anlıyorum nişanlın yine alırsa sana , sen de ona almak isteyeceksin ama zaten harcamalarınız var aranızda konusup halledersiniz ya :KK34:

ama yinede annene sor istersen, kafanda soru işareti kalmasın canımcım :21:

sağolun kızlar desteğiniz için:KK16:

biliyorum herkesin başına gelen şeyler bunlar,Allah başka dert vermesin ama zaten 3 gündür çok kötüyüm ben oruç çok zorluyo sıcakta ki 42 derece sıcak var burda..

bide nişanlım adamlarla konuşuyo beni arıyo kötü bi haberim var diye artık beynim patladı yani:KK14:

gizcim biz geçen sene 2 bayram da da eksiklerimizi almıştık nişanlımla benim pantolona ihtiyacım vardı onu nişanlım aldı onun gömleğe kemere ihtiyacı vardı ben onları aldım gibi öyle adettir diyip gidip ne varsa almadık yani

eksiklerimizi gördük daha makul oldu hem

böyle yapabilirsiniz sizde:KK28:

Günaydın Kızlar :KK16:

dün davetiyelerimizi teslim aldım orda baktım tamam sorun yok eve geldim bida baktım kına gecem için 23 temmuz yazıyor:KK53::KK53:

bugün mobilyalarımız gelecekti nakliye arabaları bozulmuş gelemediler üstüne bide yatak odamızın gardrobu yetişmemiş :KK47::KK47:

çamaşır makinemiz de gelmedi :KK47:tüm beyaz eşyaları gönderen satıcı çamaşır makinesini unutmuş resmen:KK47:

Allah'ım bu kadar aksiliğin üstüne gelinliğimi korusun artık ödüm kopuyorr:18::18:

Pınarr :KK3: nasılsın canım? Yanlış hatırlamıyorsam bugün gelinlik için gidecektin ama emin olamadım :KK30:

Davetiye için hiç üzülme hemen hallederler onların hatası sonuçta birazda sen sıkıştırırsın zaten bayramda dağıtırsını değil mi?

Diğer eksikleri bayramdan sonra da getirseler sen zaten işten çıkmış olacaksın bir günde gidip yerleştirirsin üzme kendini istediğin gibi olsun iyi yapsınlar da gerisi gelir merak etme kendini de sıkıştırma lütfen...

Zaten mutfak önemli olan onlar herşey yıkanıyor kuruyor yerleştiriyorsun falan çok zaman alıyor...

Ben de annem de çalıştığı için benim çoğu eşyam bir odada kolide düğün sonrasını bekledi düğünden sonra hallettim onları ne oldu sakin kafa ile daha çabuk bitti işim..

Neyse bugün gelirsen konuşuruz rahatlatırım ben seni olsun o kadarcık aksilik kuzu ya sende yani tadı tuzu onlar hem :KK16: :KK19:

kızlar selamlar pınar canım bunlar geçicek aksilik olarak nitelendirme günlerinin tadını çıkar cidden bende aksilik nişanda olmadmı oldu kurabiye kalıpları bulunamadı kurabiyeci son anda buldu ki kesinlikle stres olmayın istediğiniz gibi yapın dedim eve geç kaldı herkes bekledi bak aksilikler yaşanıyor sakin ol lütfen

kızlar size bir sorum var bayramda kız giydirilirmi adetmidir yani bana birşey almaları gerekiyormu ben daha görümcemin düğünü için kıyafet alamadım cumartesi arkadaşlarımla gidip bakıcaz nişanlımda görümcemin çeyizlerini taşıyacak bu haftasonu yani bayram salı hiç birşey kalmadı bizde adet varmı yokmu onuda bilmiyorum anneme de birşey sormadım

Canım genelde bayram da adettir kıza kıyafet falan alırlar ya da takı falan alırlar ama senin ailen öyle şeyler aramıyor anladığım kadarı ile hiç zorlamayın kendinizi eğer ihtiyacın var ise onu aldır sadece sen de almak istiyorsan onun ihtiyacı olanı al....

canımm pınartoşumm başına gelenleri şimdi gördüm iki gündür çok yoğunumm ay sonu yaa:KK5: üzüldüm canım ama hallelolur ya sen takma böyle sorunlar hep yaşanıyo arkadaşlarımızın dediği gibi tek sorununuz bunlar olsun benimde düğünüme tam bi hafta varken bütün mobilyam tamamlandı kaç kez geri gönderdik sürekli hata çıktı :KK19: hatta mutfak masam düğünden iki gün önce geldi yani düşün oluyo bide işten çıkıcan ya rahatla halledersin tamam şekercim can sıkmak yookk hadi gülüşelimmm:KK9: :KK9:

günaydınn :80: kızlarrr kaç gündür herkesçikler yoğun bende dahil ay sonu ya ondan herhalde:26: dün akşam arkadaşlarla iftardaydık çok eylenceliydi:21: güzel geçti veee dün resmen evimiz oldu tümm işlemler halloldu tapu bizim ev bizimm:118: artık taşınmak kaldı onada acayip tırsıyorum:18::18:
çalışıyorum zor olucak toplanması ve yerleşmesi izin yok çünkü ama olsunn daha güzel yanları var ya katlanıcaz artık bi hafta on gün
yarın kendi aniiş ve eşimin anniş kız kardiş benim evi temizlicekler:21: ben çalışıyom yaa o işte aradan çıkar hemen yerleştiririz belki bayrama kadar nbile taşınıcaz yada bayramın üçüncü günü ve pazarda olabilir:KK30:

günaydınlarrrrrr :KK16::KK16: ben geldim özledim sizii :KK16: neden böyle bu kadar sessiz kalmış burası :26: nerelere gittiniz hepiniz:26:
ben pazartesi bursaya gittim dün akşam döndün ve bugün işteyim..çok çokk yakın bi arkadaşımı kaybettim pazartesi hemen atladım gittim.ALllahım kimseye yaşatmasın tarifi olmayan bir acı..

pınarrrr
bisürü aksilikler yaşamışsın kuzumm yaa nazarınız olsun okadar onlarda Allah daha beterlerinden saklasın hepsi hallolurr inşallah :KK16:

gizzzz :KK3: ayağın nasıl oldu canım şiişlik geçtimi ??
bide bizim burda var o adet geçen bayram sözlümde bana almıştı adet diye bende ona almıştım tabi :KK31:

eminecimm eviniz hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla ödemek nasip etsin rabbim ve ağız tadıyla oturmak nasip etsin :nazar:

diğerr bebeklerrrrr sizleredeee günaydınlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3:

Son düzenleme:
günaydınlarrrrrr :KK16::KK16: ben geldim özledim sizii :KK16: neden böyle bu kadar sessiz kalmış burası :26: nerelere gittiniz hepiniz:26:
ben pazartesi bursaya gittim dün akşam döndün ve bugün işteyim..çok çokk yakın bi arkadaşımı kaybettim pazartesi hemen atladım gittim.ALllahım kimseye yaşatmasın tarifi olmayan bir acı..

pınarrrr
bisürü aksilikler yaşamışsın kuzumm yaa nazarınız olsun okadar onlarda Allah daha beterlerinden saklasın hepsi hallolurr inşallah :KK16:

bide bizim burda var o adet geçen bayram sözlümde bana almıştı adet diye bende ona almıştım tabi :KK31:

eminecimm eviniz hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla ödemek nasip etsin rabbim ve ağız tadıyla oturmak nasip etsin :nazar:

sağ ol şekerimm:KK16: Allah isteyen herkesçiklere versin daha iyisi senin olsun :KK16:nihayet birisi geldi ya başın sağolsun arkadaşım ya çok zordur umarım hasta falan mıydı kaza mı yoksa:KK30:

günaydınovskaaaaaaa:KK54::KK54::KK54::KK54:

ben didemedim gelinliğime :KK5: dün mobilyalarımız gelmediği için bende bugün gitmedim artık onlara göre halı perde bakıcam çünkünüm:KK31:

bugüne söz verdiler bakalım gelirse yarın uçuyoyummmm:KK55::KK55:

bu arada çok çok sağolun kızlar:KK16::KK16::KK16:

dün size yazdıktan sonra duramadım midem başım çok kötü oldu izin alıp eve gittim:KK5:bi duş alıp yattım akşam üzeri kalkıp daveticiye gittim tekrar basacaklar :KK31:

bugün de niyetlensem mi niyetlenmesem mi kararsız kaldım ama niyetlendim dayanamadım inşAllah kötü olmam yine:KK14:

**

siboşşşş bende diyorum bu kız nerelerde :KK19:başın sağolsun canım:26:

tuğba da yok bikaç gündür haberin var mı:26:

pınarrrr

sibel cnaım başın sağolsın çok ama çok üzüldüm mekanı cennet olsun arkadaşının

o adet her yerde var sanırsam bend enişan yapınca duydum :)))))

pınar ve bircan çok sağolun yorumunuz için bana kıyafet alınıp laınmıcağnı inanın bilmiyorum görümcemin çeyizini götürücez cumartesi onun üdğünü için kıyafet bile alamaıdm henüz ama nişanlım sana kıyafet almalıyız dedi adetmiş dedi ama ben adet die istemiyorm alacağım pantolon gömlek zaten öyle ayakıbıosını çantasını aldırmam bende ona gömlek ve pantolon alıcma

pınar seninb dediğin gibi aynı kapıya çıkıyor nişanda ben taa en önceden herkes kendi kıyafetini kendi alsın dmeiştim benim elbise 250 tl aşkımın takımı 600 tl idi mesela :))))))))) bunu öngörmüyordum asla maddiyat düşünmüyordum ama bana 1000 tl lik nişan kıyafetdie alınabilirdi ve o zaman üzülürdüm düğünde ben damatlığı twn alıcam mesela 1000 tl den üstü bir rakam gelinlikle aynı ifyat olucak kesinlikle onun beğendiği olsun yarıştırmna derdim yok ama haksızlık istemiyorum

bişi daha sorcam şimdi bayramda onlarında bizimde çok gelen gidenimiz oluyor benim dedem yazın köye gider bayramd aolamıcak onun babaneside görümcemin düğününe sebep geldi şimdi bayramda biz napıcaz yani benim kafam kaırştı ailemle onlaramı gidicem yoksa onlar kız evinemi gelicek

sağ ol şekerimm:KK16: Allah isteyen herkesçiklere versin daha iyisi senin olsun :KK16:nihayet birisi geldi ya başın sağolsun arkadaşım ya çok zordur umarım hasta falan mıydı kaza mı yoksa:KK30:

bak ayağımı sürüyerek geldim herkez geldi :KK1: aminn kuzum isteyen herkeze nasip etsin Allah
ani oldu canım trafik kazası sağolasın kuuzm :KK31:

günaydınovskaaaaaaa:KK54::KK54::KK54::KK54:

ben didemedim gelinliğime :KK5: dün mobilyalarımız gelmediği için bende bugün gitmedim artık onlara göre halı perde bakıcam çünkünüm:KK31:

bugüne söz verdiler bakalım gelirse yarın uçuyoyummmm:KK55::KK55:

bu arada çok çok sağolun kızlar:KK16::KK16::KK16:

dün size yazdıktan sonra duramadım midem başım çok kötü oldu izin alıp eve gittim:KK5:bi duş alıp yattım akşam üzeri kalkıp daveticiye gittim tekrar basacaklar :KK31:

bugün de niyetlensem mi niyetlenmesem mi kararsız kaldım ama niyetlendim dayanamadım inşAllah kötü olmam yine:KK14:

**

siboşşşş bende diyorum bu kız nerelerde :KK19:başın sağolsun canım:26:

tuğba da yok bikaç gündür haberin var mı:26:

provaya gideydinn keşkeeemm çok merak ediyorumm senin gelinlği ya :18:
aynen kuzum bursadaydım işte sağolasın bebeğim :KK16:
tuba konuşmadık onlada hiç gelmemiş burayada :26:
mesaj atim bakim napioo o yaramaz :KK20:

gizz
sağolasınnn kuzumm :KK16:

Son düzenleme:

pınarrrr

Başın sağolsun canım.. allah sabır versin

günaydınn :80: kızlarrr kaç gündür herkesçikler yoğun bende dahil ay sonu ya ondan herhalde:26: dün akşam arkadaşlarla iftardaydık çok eylenceliydi:21: güzel geçti veee dün resmen evimiz oldu tümm işlemler halloldu tapu bizim ev bizimm:118: artık taşınmak kaldı onada acayip tırsıyorum:18::18:
çalışıyorum zor olucak toplanması ve yerleşmesi izin yok çünkü ama olsunn daha güzel yanları var ya katlanıcaz artık bi hafta on gün
yarın kendi aniiş ve eşimin anniş kız kardiş benim evi temizlicekler:21: ben çalışıyom yaa o işte aradan çıkar hemen yerleştiririz belki bayrama kadar nbile taşınıcaz yada bayramın üçüncü günü ve pazarda olabilir:KK30:

Hayrılı olsun eviniz güle güle oturun :KK16:

X