Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

huhuhuuu:80: şekerlerimm nerelerdesin:KK9: :KK9: pınartoşş,kübicimm,ece,sibel,tubiş,zuzu heyecandan unuttuğum :26:diğer arkadaşlarım sevgili musmutlu apaşık epenerjik topcimin sakinleri..:KK23::KK24: :KK24:
musmutluyum çook mutluyum:118: :118: :18:
kredimiz onaylandı....:KK9::KK8: :KK8:
ev alıveriyoruz gari benimde kendi evim oluyo:21:
tebe başvurduk vermediler bize kredi :KK19: sonunda vakıfçım onayladı:KK9: :KK9: yarın hemen işlemere başlıyozz oleeyyyy:118: :118: Allah herkesçiklere nasip etsin inşallah bundan sonrasını da güzelcenek hallederiz:KK9::KK9:

huhuhuuu:80: şekerlerimm nerelerdesin:KK9: :KK9: pınartoşş,kübicimm,ece,sibel,tubiş,zuzu heyecandan unuttuğum :26:diğer arkadaşlarım sevgili musmutlu apaşık epenerjik topcimin sakinleri..:KK23::KK24: :KK24:
tebe başvurduk vermediler bize kredi :KK19: sonunda vakıfçım onayladı:KK9: :KK9: yarın hemen işlemere başlıyozz oleeyyyy:118: :118: Allah herkesçiklere nasip etsin inşallah bundan sonrasını da güzelcenek hallederiz:KK9::KK9:

slm emleb naılsın demicem çok mutlusun besbelli çok sevindim canım darısı olmayanların başına

hayırlı olsun canımmm, güle güle musmutlu huzurlu yeni bir yuvanız olur inşallahh:KK16:
faiz oranları biraz yüksek bu aralar ama dha da yükselicek gibi, iyi ki aldınızzz:KK16::KK16:

huhuhuuu:80: şekerlerimm nerelerdesin:KK9: :KK9: Pınartoşş,kübicimm,ece,sibel,tubiş,zuzu heyecandan unuttuğum :26:diğer arkadaşlarım sevgili musmutlu apaşık epenerjik topcimin sakinleri..:KK23::KK24: :KK24:
Musmutluyum çook mutluyum:118: :118: :18:
Kredimiz onaylandı....:KK9::KK8: :KK8:
Ev alıveriyoruz gari benimde kendi evim oluyo:21:
Tebe başvurduk vermediler bize kredi :KK19: Sonunda vakıfçım onayladı:KK9: :KK9: Yarın hemen işlemere başlıyozz oleeyyyy:118: :118: Allah herkesçiklere nasip etsin inşallah bundan sonrasını da güzelcenek hallederiz:KK9::KK9:

eminecimmm :KK16::KK16:hatlar yognnn yazamıyorummm..
Kuzum hayrlı olsn rabbım esınle ağız tadıyla oturmayı nasıp etsın

neden kimse yokk:KK43::KK43: unutuyosunuz burayııı :KK19::KK19::KK19:

ben bugunkü menumu yazayım sizeeeeeeeeee :KK51:

mercimek çorbasııı
patatesli tavuk yemeğiiii
bulgur pilavıııı
cacıkkkkk
tatlııııııı:KK56::KK56::KK56::KK56:

acıktımmmmmmm

neden kimse yokk:KK43::KK43: unutuyosunuz burayııı :KK19::KK19::KK19:

ben bugunkü menumu yazayım sizeeeeeeeeee :KK51:

mercimek çorbasııı
patatesli tavuk yemeğiiii
bulgur pilavıııı
cacıkkkkk
tatlııııııı:KK56::KK56::KK56::KK56:

acıktımmmmmmm

ben burdayım şekercimm :KK3: de yoğun olunca sürekli girip çıkıyorum forma bak şimdi menün güzell:KK56: ben de acıktım kii:KK56:

Son düzenleme:
kızlar ben geldim toplam 3 hastahane gezdim rapor aldım bugün yarın evdeyim ama eve bu saate geldim nişanlımda hastahaneye geldi şaşırttı ki şirketteki ablam vardı yanımda aynı derttne müzdariptik çok canım acıdı evde buzla yatıyorm yatmam lazımmış

pınar sen hiç saç boyatmadınmı bende 3 4 ayda bir boyatırım ama benim saçım normalde lacivert siyah ben pek sevmiyorum o yüzden kahvrengi yaptırıyorum ama beyazım yok kız bıraksamda beyaz saç görmedim gamsızmıyım acep

sibelll şimdi gördüm maşallah kuzum çok güzel olmuş

sedulum canım tatillere doyamadın balayına kadar idare eder bu tatiller sizleri

kızlar ben geldim toplam 3 hastahane gezdim rapor aldım bugün yarın evdeyim ama eve bu saate geldim nişanlımda hastahaneye geldi şaşırttı ki şirketteki ablam vardı yanımda aynı derttne müzdariptik çok canım acıdı evde buzla yatıyorm yatmam lazımmış

pınar sen hiç saç boyatmadınmı bende 3 4 ayda bir boyatırım ama benim saçım normalde lacivert siyah ben pek sevmiyorum o yüzden kahvrengi yaptırıyorum ama beyazım yok kız bıraksamda beyaz saç görmedim gamsızmıyım acep

sibelll şimdi gördüm maşallah kuzum çok güzel olmuş

sedulum canım tatillere doyamadın balayına kadar idare eder bu tatiller sizleri

çok geçmiş olsun giz:alarjin yoksa iyileşir ama biraz acı çekicen malesef:KK19: canım

herkesçiklere musmutlu akşamlar:KK16: hayırlı iftarlar:KK56: çıkıcam ben birazdan tatlışlarımm yarın görüşmek üzere.. hepiniz öpüldünüz:KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

X