Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Kuzummm hayırlı olsun aldıkların :KK16: bende sahurda sadece su içiyorum çok rahatım :KK16:

teşekkür ederimmmm:KK16::KK16::KK16:

bircan gellll:KK19::KK19:ece sen ve ben zayıflayaciiiizzzzz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çıtır olicizzz çıpçitir hemi deeee:KK9::KK9:

günaydııınn iyi haftalarr, umarım çabucak geçer bu hafta da:KK31::KK31:

haftasonu gezdim, alışveriş yaptım, iftara gittim:KK16:

hee bide cmt de pazar da 1'e kadar uyudumm:KK53::KK53:

ayakkabı ve çanta aldım düğün dernekte giymek için, babet aldım derimod dan, indirim vardı çok cicik şeyler vardı yaa:21:

pınartoş ne kadann az kaldı canım ya eksiklerini de tamamlıyosun ne güzell:21:

ohh ne güzeelll:KK16::KK16::KK16:güle güle kullan cicim

benim de sandalet almam lazım balayısı içün:KK17:

ve ebeeeeeetttt çanlar benim için çalıyoooorrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

teşekkür ederimmmm:KK16::KK16::KK16:

bircan gellll:KK19::KK19:ece sen ve ben zayıflayaciiiizzzzz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çıtır olicizzz çıpçitir hemi deeee:KK9::KK9:

ohh ne güzeelll:KK16::KK16::KK16:güle güle kullan cicim

benim de sandalet almam lazım balayısı içün:KK17:

ve ebeeeeeetttt çanlar benim için çalıyoooorrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

teşkür ederim cicimm

ay ay çalsın davul zurnalar o zaman yaaaaa:KK8::KK8:

düğüne kadar dikkat et yediklerine ama balayında etme sakınnn, bol bol yee açık büfe ohhhhhh missss, oruç oruç canım istedi bee:KK53::KK53:

kızlar sağolun gidicem doktora şişti iğne lazımmış kortizonlu iğne olmam lazımmış doktor dedi ama şirket doktoru öyle iğne yapamıyor keşke yapsa idi

pınar banyo setine kavuştun sonunda tebrikler canımcım

haftasonu nişanlım geldi muhallbeli kadayıf tatlısı ve patlıcna biber kabak kızartma yaptım yoğurtlaıdm nişanlımda baklava dondurma getirmiş bol tatlılı haftasonu geçirdik 11 de yola çıktı 1:30 da evinde oldu kalmadı nişanlım pazar günü geç kalkıyor hani erken kalkamaz sahur yüzüdnen dinleniyor kışın kalırım dedi

dayımlar çok tutucudur normalde dyaım kızdı anneme sen ne tutucu imişsin ben taaa 30 sene önce kalıyodum nişanlımda bu çocuk çok düzgün sen kendi oğlun olsa 2 3 saat yola gödnerseler üzülmezmisin dedi :)))))))) anneme bütün mahalleli hatçe ablll bak çocuk kalsın söyle teklif et demişler sağolsunlar

bu arada annem son derece modern bir anne olmakla beraber tutucudur özellikle bu konuda o yüzden herkesler şok oluyor bu tutucu bu muhafazakar tavırlarına :))))))))

ayça canım cicilerini güle güle giy

sibelll saçını hangi renge boyattın bu arada hayırlı olsun kalbinin sesini dinle kuzum o seni doğru yönlendirecektir

ay ne güzel yine mamişler yapıp yemişsiniz gizz :KK16:
ay herkez böle aşklanırken ben de pskoljimi düzeltme çabalarına giriyorummm :KK9::KK9::KK9:
giz en son dibim küllü kumral uçlarım platin krepe vardı ben tamamen küllü kumral olmaya gittim sonnacıma vanilya sarısı yapalım tamamen çok yakışır sana didi katalogla benim son halim pek vanilyaya benzemedim ama olsun değişiklik iyidir diye çıktım :KK9:

çok teşekkür ederim kuzumm:KK16:

eminim çok yakışmıştır ki sanaaa

ben beyaz tenliyim o yüzden bakırın gideceğini düşüniyodum zaten, hatta tarçın bakır ama çok cesaret edemiyorum şuan saçlarım koyu renk baya açtırıcam bi anda :KK9::KK9:

bu soğan kabuğu dedikleride çok hoş bi renk ya bende böle beyaz olsam kesin yaptırırdım ama diilimm malesef sanada yakışırr beyaz tenliysen missler gibi olursunn yaa :KK69:

teşkür ederim cicimm

ay ay çalsın davul zurnalar o zaman yaaaaa:KK8::KK8:

düğüne kadar dikkat et yediklerine ama balayında etme sakınnn, bol bol yee açık büfe ohhhhhh missss, oruç oruç canım istedi bee:KK53::KK53:

açık büfeee miiiiiiii:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

26 güncük kaldıııııııı:KK17:

slm kızlar nasılsınız:KK16::KK16::KK16::KK16:

teşekkür ederiz zuzu iyiyim çok şükür gördüğün gibi:21:

sen nasılsın:26:

hoşgeldin mis kokulu topicanımızaaa:KK16:

açık büfeee miiiiiiii:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

26 güncük kaldıııııııı:KK17:

teşekkür ederiz zuzu iyiyim çok şükür gördüğün gibi:21:

sen nasılsın:26:

hoşgeldin mis kokulu topicanımızaaa:KK16:

hoşbuldum cici şey seni iyiyim canım ne olsun çalışma taklidi yapıyorum:KK9::KK9::KK9::KK9:

ay ne güzel yine mamişler yapıp yemişsiniz gizz :KK16:
ay herkez böle aşklanırken ben de pskoljimi düzeltme çabalarına giriyorummm :KK9::KK9::KK9:
giz en son dibim küllü kumral uçlarım platin krepe vardı ben tamamen küllü kumral olmaya gittim sonnacıma vanilya sarısı yapalım tamamen çok yakışır sana didi katalogla benim son halim pek vanilyaya benzemedim ama olsun değişiklik iyidir diye çıktım :KK9:

bu soğan kabuğu dedikleride çok hoş bi renk ya bende böle beyaz olsam kesin yaptırırdım ama diilimm malesef sanada yakışırr beyaz tenliysen missler gibi olursunn yaa :KK69:

evet canım soğan kabuğu da çok hoş bi renk ya, beyaz tene gider doğru diyosunn:21: acaip boyatasım var ya, ama mayıs gibi evlilik gözüküyo ya benim, sevdicek de düğün de doğal olsun sonra boyat diyo ama bilemiyorum kiii:KK36:

evet canım soğan kabuğu da çok hoş bi renk ya, beyaz tene gider doğru diyosunn:21: acaip boyatasım var ya, ama mayıs gibi evlilik gözüküyo ya benim, sevdicek de düğün de doğal olsun sonra boyat diyo ama bilemiyorum kiii:KK36:

mayısa kadan çok renk denenir aslında amaa bilemedim :KK9:
herkezi kendim gibi pskoljisi bozuk sanıorum galibaa :KK53: :KK9::KK9:
ya bide gelinlikte koyu saç daha hoş duruyomuş sizcede öylemi ?
mesela bayramda kuzenimin düğünü var sapsarı saçları koyu yaptı çok kişiden duydum bölee :KK31:

ben hiç saçlarımı boyatmadım:26:

beyazlarımdan çok çok sıkılana kadar da boyatmayı düşünmüyorum,sebiyorum siyah saçlarımı:KK16::KK16:

mayısa kadan çok renk denenir aslında amaa bilemedim :KK9:
herkezi kendim gibi pskoljisi bozuk sanıorum galibaa :KK53: :KK9::KK9:
ya bide gelinlikte koyu saç daha hoş duruyomuş sizcede öylemi ?
mesela bayramda kuzenimin düğünü var sapsarı saçları koyu yaptı çok kişiden duydum bölee :KK31:

benim saçımda şuan hiç boya yokkiiii yani o yüzden sevdicek doğal kalsın diyoo:21::21: hep istediğim saç rengi aynıydı ama boyatmadım inatla, düğünden sonra kırıcam inadımı ve boyatcam:KK53::KK53:

zuzu siyaha yakın şuan saçım tam siyah değil koyu kahve mi diyim, doğal saçım:KK16:

benim saçımda şuan hiç boya yokkiiii yani o yüzden sevdicek doğal kalsın diyoo:21::21: hep istediğim saç rengi aynıydı ama boyatmadım inatla, düğünden sonra kırıcam inadımı ve boyatcam:KK53::KK53:

zuzu siyaha yakın şuan saçım tam siyah değil koyu kahve mi diyim, doğal saçım:KK16:

aslında düğünde değişiklik olabilir ama tabi sevdiceğin öyle diyosa bişey diyemem hani düğünde biraz göze daha farklı gelirsin o açıdan dedim

bak bi doğal bebek dahaa :KK53: bi benmi çakmayımmm :KK53: :84: :KK9::KK9::KK9:
en güzelini yapıosunuzz boşverinn yaa :KK16:

ben bi kere kızıl balyaj yaptırdım
ama kızıl saçın bakımı boyumu aştı daha da o oldu :KK1:

siyah saçlarım ve ben çok mutluyuzzz :KK16: :KK16:

X