Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

tubacımm teşekkür ederim canımmm

pınaaarrtoş ben de yerim ama almam kiiiiiiii kıskan kıskannnnnn

canım şaka bi yana hakkaten nası yiyemioz iftarda ya, çorba ile doyuorum ben hemencecik

demek burdaki tek şişko benim

ama tesadüf ki 29 gün sonra bi dünya insan içine çıkacak olan da benim:18:

bi mucize olur mu dersiniz

gel benim kader arkadaşım

Geldim canım sana acı gerçeklerden bahsetmek istiyorum

Biliyorum duymak istemezsin ama gerçekleride görmek gerek

Şimdi nişanlın seni böyle gördü beğendi ya

Evlendikten bir süre sonra tam yemek yerken sen çok mu kilo aldın demeye başlayacak

Sonra sen üzülünce de seni düşünüyorum aşkım ben seni böylede seviyorum ama senin sağlığın için bebeğimiz olursa zaten kilo alacaksın diye sıralayacak bahaneleri

Nerden mi biliyorum

Şekil A konuşuyor

heyoooo beennn geldimmm eccükk çalıştımmmda geldimmm

pınar ayıp olmasında şişkoyum dion yaw kaç kilosun çok merak ettim :26: yannış annamada aman

yaaaaa

birden bu kadar acı gerçek yüklemesi yapılır mı yaaaa

biliyom ama ben zaten şimdiden duyduğum şeyler çünkü

benim ki daha acımasıız yani daha nikahı basmadan laf ediyo

bircan

senle zayıflayalım mı:26:yapabülürmüyüz küüüü:44:

heyoooo beennn geldimmm eccükk çalıştımmmda geldimmm

pınar ayıp olmasında şişkoyum dion yaw kaç kilosun çok merak ettim :26: yannış annamada aman

annamam yanlışş

kendiyle barışık bir insan evladıyım ben

80 desem

ardına boyumu da eklesem 1.78 desem ona da

nası bi iri kıyım

Olabilir tabisi kuzum ama senin için zamanımı bilmiyorum tam evlilik arifesi çünkü

kızlarr herkesin derdi ayrı inanın sağlıklı kilonuzdaysanız hiç dert etmeyin kimisinin kemikleri iri olduğu için ideal kilosunda olsa bile kilolu gösterir benimgibi kemikleri içnce olanlarda ideal kilosunda olsa bile zayıf gösterirben 1,61 boyundayım 57 kiloydum 4 ay öncesine kadar ama inanın merdiven çıkarken yoruluyordum çünkü senelerce 42-45 kilo arasındaydım ve bünyem ona alışmıştı birden kilo alınca vücudum afallamıştışimdi 52 kiloyum ve çok rahatım herkes çimento cuvalı kadarsın diyor ama takmıyorumşuan ideal kilomdayım ve çook mutluyum
ideal kilo, ideal kilo hesaplama, kilo alma, kilo verme

bu sitede ideal kilonuz neymiş öğrenebilirsiniz ona göre kilo vermek için hedef belirlersiniz

Pinarrr deme öyle şişkoyum falan diyodum taamm son mesajını gördümmmm

1,78 boya 80 kilo çok diillkiii
Eminim fıstık gibisindir dee bizi kandırıyosundur seennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…